Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 24 : 24 Ždimera Roman
2. Ne 23.9.2018 Šipková Akademie Dušejov 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 11 : 31 Švára Martin
3. Ne 30.9.2018 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 33 : 9 Ždimera Roman
4. Ne 7.10.2018 Šipková Akademie Dušejov 15 : 3 Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 31 : 12 Kašík David
5. Ne 14.10.2018 DC Přibyslav 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Jenšík Ondřej 22 : 26 Ždimera Roman
6. Ne 21.10.2018 Šipková Akademie Dušejov 12 : 6 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 26 : 17 Zuda Michal
7. Čt 1.11.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 12 Jůzl Pavel
8. Ne 18.11.2018 Šipková Akademie Dušejov 12 : 6 Řezníci Dobronín Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 26 : 15 Bernard Slavomír
9. Ne 25.11.2018 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 25 : 22 Ždimera Roman
10. Čt 29.11.2018 26ERS Jihlava 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 22 : 21 Ždimera Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 09:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 09:59:05