Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Ne 23.9.2018 Šipková Akademie Dušejov 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 11 : 31 Švára Martin
3. Ne 30.9.2018 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 33 : 9 Ždimera Roman
7. Čt 1.11.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 12 Jůzl Pavel
10. Čt 29.11.2018 26ERS Jihlava 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 22 : 21 Ždimera Roman
11. Ne 13.1.2019 Šipková Akademie Dušejov 4 : 14 Averze Třešť Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 15 : 32 Holoubek Stanislav
12. Út 15.1.2019 Wüdle Brtnice 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Votava Michal 22 : 19 Jůzl Pavel
13. Ne 27.1.2019 Šipková Akademie Dušejov 8 : 10 Cerberos Velké Meziříčí Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 19 : 24 Vondrák Miroslav
14. Ne 3.2.2019 Šipková Akademie Dušejov 2 : 16 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 8 : 34 Křípal Milan
15. Ne 10.2.2019 Formanský Dravci Jihlava 16 : 2 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 34 : 10 Ždimera Roman
16. Ne 24.2.2019 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Zezulkárna Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 14 : 30 Štěpánek David
18. Ne 24.3.2019 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 DC Přibyslav Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 17 : 30 Strašil Pavel
20. Ne 7.4.2019 Šipková Akademie Dušejov 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 9 : 34 Benda Lukáš
22. Ne 21.4.2019 Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 20 : 24 Kozák Ondřej
24. Čt 9.5.2019 Averze Třešť 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 22 : 21 Ždimera Roman
25. Ne 19.5.2019 Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 Wüdle Brtnice Dušejov Na Hřišti, Dušejov
14:00 Ždimera Roman 23 : 27 Votava Michal
26. Ne 26.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 Šipková Akademie Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 30 : 9 Ždimera Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.7.2019 04:32:21