Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Zezulkárna Jihlava13:5Řezníci DobronínJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David28:15Bernard Slavomír
2.Ne23.9.2018Formanský Dravci Jihlava B4:14Zezulkárna Jihlava 
14:00Kozák Ondřej13:29Vereš Čestmír
3.Ne30.9.2018Zezulkárna Jihlava16:2Šipková Akademie DušejovJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David33:9Ždimera Roman
4.Čt4.10.2018Averze Třešť4:14Zezulkárna JihlavaTřešť Sportbowling, Třešť 
18:00Holoubek Stanislav16:31Štěpánek David
5.Ne14.10.2018Zezulkárna Jihlava12:6Wüdle BrtniceJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David26:15Procházka Jaroslav
6.Ne21.10.2018Cerberos Velké Meziříčí6:12Zezulkárna JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Vondrák Miroslav17:25Štěpánek David
7.Ne4.11.2018Zezulkárna Jihlava10:9Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..Jihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David21:21Křípal Milan
8.Ne18.11.2018Formanský Dravci Jihlava12:6Zezulkárna JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
14:00Janoušek Marek26:15Vereš Čestmír
9.Ne25.11.2018Zezulkárna Jihlava11:726ERS JihlavaJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David25:17Doležal Kamil
10.Ne2.12.2018Zezulkárna Jihlava13:5Krajzont PolnáJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David29:14Nepraš Josef
11.Ne13.1.2019DC Přibyslav8:10Zezulkárna JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
16:00Strašil Pavel24:22Štěpánek David
12.Ne20.1.2019Zezulkárna Jihlava16:2Hospůdka Na Růžku JihlavaJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David34:9Zuda Michal
13.Čt24.1.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 987:11Zezulkárna JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš19:26Štěpánek David
14.Ne3.2.2019Řezníci Dobronín7:11Zezulkárna JihlavaDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír17:27Vereš Čestmír
15.Ne10.2.2019Zezulkárna Jihlava11:7Formanský Dravci Jihlava BJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David27:19Kozák Ondřej
16.Ne24.2.2019Šipková Akademie Dušejov5:13Zezulkárna JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman14:30Štěpánek David
17.Ne17.3.2019Zezulkárna Jihlava10:9Averze TřešťJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David24:22Holoubek Petr
18.Út19.3.2019Wüdle Brtnice4:14Zezulkárna JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Procházka Jaroslav14:29Štěpánek David
19.Ne31.3.2019Zezulkárna Jihlava7:11Cerberos Velké MeziříčíJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David18:25Vondrák Miroslav
20.Ne7.4.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..9:10Zezulkárna Jihlava 
15:00Křípal Milan21:26Štěpánek David
21.Ne14.4.2019Zezulkárna Jihlava11:7Formanský Dravci JihlavaJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David26:19Janoušek Marek
22.Čt18.4.201926ERS Jihlava3:15Zezulkárna JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David12:31Štěpánek David
23.Ne28.4.2019Krajzont Polná8:10Zezulkárna JihlavaPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Hlávka Jan20:24Štěpánek David
24.Ne12.5.2019Zezulkárna Jihlava11:7DC PřibyslavJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David28:17Strašil Pavel
25.Ne19.5.2019Hospůdka Na Růžku Jihlava3:15Zezulkárna JihlavaJihlava Na Růžku, Jihlava 
14:00Zuda Michal10:31Štěpánek David
26.Ne26.5.2019Zezulkárna Jihlava7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Jihlava Zezulkárna, Jihlava 
14:00Štěpánek David17:24Benda Lukáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.6.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.6.2024 06:56:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement