Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Řezníci Dobronín Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 28 : 15 Bernard Slavomír
2. Ne 23.9.2018 Formanský Dravci Jihlava B 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 13 : 29 Vereš Čestmír
3. Ne 30.9.2018 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 33 : 9 Ždimera Roman
4. Čt 4.10.2018 Averze Třešť 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 16 : 31 Štěpánek David
5. Ne 14.10.2018 Zezulkárna Jihlava 12 : 6 Wüdle Brtnice Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 26 : 15 Procházka Jaroslav
6. Ne 21.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí 6 : 12 Zezulkárna Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Vondrák Miroslav 17 : 25 Štěpánek David
7. Ne 4.11.2018 Zezulkárna Jihlava 10 : 9 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 21 : 21 Křípal Milan
8. Ne 18.11.2018 Formanský Dravci Jihlava 12 : 6 Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 26 : 15 Vereš Čestmír
9. Ne 25.11.2018 Zezulkárna Jihlava 11 : 7 26ERS Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 25 : 17 Doležal Kamil
10. Ne 2.12.2018 Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 29 : 14 Nepraš Josef
11. Ne 13.1.2019 DC Přibyslav 8 : 10 Zezulkárna Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 24 : 22 Štěpánek David
12. Ne 20.1.2019 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 34 : 9 Zuda Michal
13. Čt 24.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 7 : 11 Zezulkárna Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 19 : 26 Štěpánek David
14. Ne 3.2.2019 Řezníci Dobronín 7 : 11 Zezulkárna Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 17 : 27 Vereš Čestmír
15. Ne 10.2.2019 Zezulkárna Jihlava 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 27 : 19 Kozák Ondřej
16. Ne 24.2.2019 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Zezulkárna Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 14 : 30 Štěpánek David
17. Ne 17.3.2019 Zezulkárna Jihlava 10 : 9 Averze Třešť Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 24 : 22 Holoubek Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.3.2019 18:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.3.2019 18:47:02