Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí 9 : 10 Averze Třešť Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 23 : 24 Holoubek Stanislav
2. Čt 20.9.2018 Averze Třešť 5 : 13 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 17 : 28 Křípal Milan
3. Ne 30.9.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 29 : 15 Holoubek Stanislav
4. Čt 4.10.2018 Averze Třešť 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 16 : 31 Štěpánek David
5. Ne 14.10.2018 Krajzont Polná 7 : 11 Averze Třešť Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 17 : 25 Holoubek Stanislav
6. Po 22.10.2018 Averze Třešť 11 : 7 DC Přibyslav Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 26 : 21 Strašil Pavel
7. Ne 4.11.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 7 : 11 Averze Třešť Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 19 : 24 Holoubek Stanislav
8. Čt 15.11.2018 Averze Třešť 6 : 12 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 18 : 27 Benda Lukáš
9. Ne 25.11.2018 Řezníci Dobronín 8 : 10 Averze Třešť Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 20 : 24 Holoubek Stanislav
10. Čt 29.11.2018 Averze Třešť 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 26 : 17 Hlávka Petr
11. Ne 13.1.2019 Šipková Akademie Dušejov 4 : 14 Averze Třešť Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 15 : 32 Holoubek Stanislav
12. Čt 17.1.2019 26ERS Jihlava 6 : 12 Averze Třešť Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 18 : 25 Holoubek Stanislav
13. Čt 24.1.2019 Averze Třešť 12 : 6 Wüdle Brtnice Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 27 : 19 Votava Michal
14. Čt 31.1.2019 Averze Třešť 9 : 10 Cerberos Velké Meziříčí Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 24 : 24 Vondrák Miroslav
15. Ne 10.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 8 : 10 Averze Třešť Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 19 : 23 Holoubek Stanislav
16. Čt 21.2.2019 Averze Třešť 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 17 : 32 Janoušek Marek
17. Ne 17.3.2019 Zezulkárna Jihlava 10 : 9 Averze Třešť Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 24 : 22 Holoubek Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.3.2019 03:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.3.2019 03:01:45