Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
3. Ne 30.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 26ERS Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 30 : 18 Vlček David
4. Ne 7.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B.. Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 23 : 20 Křípal Milan
7. Ne 4.11.2018 Krajzont Polná 4 : 14 Cerberos Velké Meziříčí Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Prokop Miroslav 11 : 31 Vondrák Miroslav
9. Ne 25.11.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 8 : 10 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 21 : 25 Vondrák Miroslav
11. Ne 13.1.2019 Řezníci Dobronín 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 15 : 32 Kúřil Stanislav
12. Ne 20.1.2019 Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 28 : 15 Kozák Ondřej
13. Ne 27.1.2019 Šipková Akademie Dušejov 8 : 10 Cerberos Velké Meziříčí Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 19 : 24 Vondrák Miroslav
15. Ne 10.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí 15 : 3 Wüdle Brtnice Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 33 : 10 Procházka Jaroslav
16. Čt 21.2.2019 26ERS Jihlava 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Půža Richard 11 : 30 Vondrák Miroslav
19. Ne 31.3.2019 Zezulkárna Jihlava 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 18 : 25 Vondrák Miroslav
21. Ne 14.4.2019 DC Přibyslav 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 17 : 29 Vondrák Miroslav
22. Ne 21.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí 16 : 2 Hospůdka Na Růžku Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 33 : 9 Zuda Michal
20. Ne 5.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 31 : 12 Böhm Zdeněk
24. Ne 12.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 Řezníci Dobronín Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 30 : 12 Bernard Slavomír
25. Ne 19.5.2019 Formanský Dravci Jihlava B 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 9 : 33 Kúřil Stanislav
26. Ne 26.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 Šipková Akademie Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 30 : 9 Ždimera Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2019 17:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.9.2019 17:58:19