Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
3.Ne30.9.2018Cerberos Velké Meziříčí14:426ERS JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav30:18Vlček David
4.Ne7.10.2018Cerberos Velké Meziříčí10:8Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..Netín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav23:20Křípal Milan
7.Ne4.11.2018Krajzont Polná4:14Cerberos Velké MeziříčíPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Prokop Miroslav11:31Vondrák Miroslav
9.Ne25.11.2018Hospůdka Na Růžku Jihlava8:10Cerberos Velké MeziříčíJihlava Na Růžku, Jihlava 
15:00Zuda Michal21:25Vondrák Miroslav
11.Ne13.1.2019Řezníci Dobronín3:15Cerberos Velké MeziříčíDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír15:32Kúřil Stanislav
12.Ne20.1.2019Cerberos Velké Meziříčí13:5Formanský Dravci Jihlava BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav28:15Kozák Ondřej
13.Ne27.1.2019Šipková Akademie Dušejov8:10Cerberos Velké MeziříčíDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman19:24Vondrák Miroslav
15.Ne10.2.2019Cerberos Velké Meziříčí15:3Wüdle BrtniceNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav33:10Procházka Jaroslav
16.Čt21.2.201926ERS Jihlava3:15Cerberos Velké MeziříčíJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Půža Richard11:30Vondrák Miroslav
19.Ne31.3.2019Zezulkárna Jihlava7:11Cerberos Velké MeziříčíJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David18:25Vondrák Miroslav
21.Ne14.4.2019DC Přibyslav5:13Cerberos Velké MeziříčíPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
16:00Strašil Pavel17:29Vondrák Miroslav
22.Ne21.4.2019Cerberos Velké Meziříčí16:2Hospůdka Na Růžku JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav33:9Zuda Michal
20.Ne5.5.2019Cerberos Velké Meziříčí13:5Krajzont PolnáNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav31:12Böhm Zdeněk
24.Ne12.5.2019Cerberos Velké Meziříčí14:4Řezníci DobronínNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav30:12Bernard Slavomír
25.Ne19.5.2019Formanský Dravci Jihlava B3:15Cerberos Velké Meziříčí 
14:00Kozák Ondřej9:33Kúřil Stanislav
26.Ne26.5.2019Cerberos Velké Meziříčí14:4Šipková Akademie DušejovNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav30:9Ždimera Roman
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.6.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.6.2024 22:40:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement