Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 29 : 14 Kozák Ondřej
2. Ne 23.9.2018 Šipková Akademie Dušejov 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 11 : 31 Švára Martin
3. Ne 30.9.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 29 : 15 Holoubek Stanislav
4. Út 2.10.2018 Wüdle Brtnice 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 16 : 25 Janoušek Marek
5. Ne 14.10.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 29 : 12 Vondrák Miroslav
6. Ne 21.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 17 : 26 Janoušek Marek
7. Ne 4.11.2018 Formanský Dravci Jihlava 14 : 4 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 30 : 8 Vlček David
8. Ne 18.11.2018 Formanský Dravci Jihlava 12 : 6 Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 26 : 15 Vereš Čestmír
9. Ne 25.11.2018 Krajzont Polná 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 10 : 32 Janoušek Marek
10. Ne 2.12.2018 Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 32 : 11 Strašil Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 09:25

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 09:25:12