Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Krajzont Polná1:17Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Polná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Nepraš Josef7:34Benda Lukáš
2.Út18.9.2018Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9812:6DC PřibyslavJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš27:19Strašil Pavel
3.Ne30.9.2018Hospůdka Na Růžku Jihlava6:12Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Jihlava Na Růžku, Jihlava 
15:00Zuda Michal17:26Benda Lukáš
4.Čt4.10.201826ERS Jihlava2:16Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Jihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David11:32Benda Lukáš
5.Čt11.10.2018Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9814:4Řezníci DobronínJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš30:12Wastl Filip
6.Ne21.10.2018Formanský Dravci Jihlava B7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 
14:00Kozák Ondřej17:27Benda Lukáš
7.Čt1.11.2018Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9814:4Šipková Akademie DušejovJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš30:12Jůzl Pavel
8.Čt15.11.2018Averze Třešť6:12Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Třešť Sportbowling, Třešť 
18:00Holoubek Stanislav18:27Benda Lukáš
9.Čt22.11.2018Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9813:5Wüdle BrtniceJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš30:14Procházka Jaroslav
10.Ne2.12.2018Cerberos Velké Meziříčí6:12Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Netín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav15:26Benda Lukáš
11.Čt10.1.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9814:4Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..Jihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš30:14Křípal Milan
12.Ne20.1.2019Formanský Dravci Jihlava15:3Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Jihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
14:00Janoušek Marek31:12Benda Lukáš
13.Čt24.1.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 987:11Zezulkárna JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš19:26Štěpánek David
14.Čt31.1.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9814:4Krajzont PolnáJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš30:13Kašík David
15.Čt7.2.2019DC Přibyslav4:14Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Přibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Strašil Pavel16:30Benda Lukáš
16.Čt21.2.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9816:2Hospůdka Na Růžku JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš34:8Zuda Michal
17.Čt14.3.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9815:326ERS JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš31:13Vlček David
18.Ne24.3.2019Řezníci Dobronín7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Dobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír19:24Benda Lukáš
19.Čt28.3.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9812:6Formanský Dravci Jihlava BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš25:18Kozák Ondřej
20.Ne7.4.2019Šipková Akademie Dušejov2:16Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Dušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman9:34Benda Lukáš
21.Čt11.4.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9811:7Averze TřešťJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš27:18Holoubek Stanislav
22.Út16.4.2019Wüdle Brtnice7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Brtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Vondrák Milan18:28Benda Lukáš
23.Čt25.4.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9811:7Cerberos Velké MeziříčíJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš27:20Vondrák Miroslav
24.Ne12.5.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..6:12Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 
15:00Křípal Milan17:26Benda Lukáš
25.Ne19.5.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 987:11Formanský Dravci JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
14:00Benda Lukáš19:27Janoušek Marek
26.Ne26.5.2019Zezulkárna Jihlava7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Jihlava Zezulkárna, Jihlava 
14:00Štěpánek David17:24Benda Lukáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.7.2024 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 15:02:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement