Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
20. Ne 1.3.2020 Šipková Akademie Dušejov B Zapomnění Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
20. Ne 1.3.2020 Cunami Panská Lhota Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
20. Ne 1.3.2020 Fčely Střítež Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Střítež Restaurace, Střítež
14:00
20. Ne 1.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
20. Ne 1.3.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
20. Ne 1.3.2020 Dragon Darts Jihlava B Asfaltéři Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
24. Ne 8.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Dark Darts Ždírec Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
21. Čt 19.3.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dragon Darts Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
21. Ne 22.3.2020 Cunami Panská Lhota Šipková Akademie Dušejov B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
21. Ne 22.3.2020 DC Přibyslav B Fčely Střítež Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
21. Ne 22.3.2020 Devious Darts Dušejov Panda Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
21. Ne 22.3.2020 Krajzont Polná Cerberos Velké Meziříčí B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
21. Ne 22.3.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
21. Ne 22.3.2020 Asfaltéři Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
22. St 25.3.2020 Panda Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
22. Ne 29.3.2020 Šipková Akademie Dušejov B Asfaltéři Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
22. Ne 29.3.2020 Fčely Střítež Dark Darts Ždírec Střítež Restaurace, Střítež
14:00
22. Ne 29.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
22. Ne 29.3.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava DC Přibyslav B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
22. Ne 29.3.2020 Dragon Darts Jihlava B Krajzont Polná Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
22. Ne 29.3.2020 Zapomnění Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
23. St 1.4.2020 Panda Jihlava Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
23. Čt 2.4.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
23. Ne 5.4.2020 Dark Darts Ždírec Hospůdka Na Růžku Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
23. Ne 5.4.2020 Devious Darts Dušejov Fčely Střítež Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
23. Ne 5.4.2020 Krajzont Polná Zapomnění Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
23. Ne 5.4.2020 DC Přibyslav B Cerberos Velké Meziříčí B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
23. Ne 5.4.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dragon Darts Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
24. Ne 12.4.2020 Šipková Akademie Dušejov B Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
24. Ne 12.4.2020 Fčely Střítež Cunami Panská Lhota Střítež Restaurace, Střítež
14:00
24. Ne 12.4.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
24. Ne 12.4.2020 Dragon Darts Jihlava B DC Přibyslav B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
24. Ne 12.4.2020 Zapomnění Jihlava Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
24. Ne 12.4.2020 Asfaltéři Jihlava Krajzont Polná Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
25. St 15.4.2020 Panda Jihlava Fčely Střítež Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
25. Ne 19.4.2020 Cunami Panská Lhota Hospůdka Na Růžku Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
25. Ne 19.4.2020 Krajzont Polná Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
25. Ne 19.4.2020 DC Přibyslav B Zapomnění Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
25. Ne 19.4.2020 Dark Darts Ždírec Dragon Darts Jihlava B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
25. Ne 19.4.2020 Devious Darts Dušejov Cerberos Velké Meziříčí B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
25. Ne 19.4.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
26. Čt 30.4.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
26. Ne 3.5.2020 Šipková Akademie Dušejov B Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
26. Ne 3.5.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Cunami Panská Lhota Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
26. Ne 3.5.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Panda Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
26. Ne 3.5.2020 Dragon Darts Jihlava B Devious Darts Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
26. Ne 3.5.2020 Zapomnění Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
26. Ne 3.5.2020 Asfaltéři Jihlava DC Přibyslav B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
27. St 6.5.2020 Panda Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
27. Ne 10.5.2020 Fčely Střítež Šipková Akademie Dušejov B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
27. Ne 10.5.2020 DC Přibyslav B Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
27. Ne 10.5.2020 Dark Darts Ždírec Asfaltéři Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
27. Ne 10.5.2020 Devious Darts Dušejov Zapomnění Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
27. Ne 10.5.2020 Cunami Panská Lhota Dragon Darts Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
27. Ne 10.5.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
28. Čt 14.5.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
28. Ne 17.5.2020 Šipková Akademie Dušejov B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
28. Ne 17.5.2020 Krajzont Polná DC Přibyslav B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
28. Ne 17.5.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Fčely Střítež Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
28. Ne 17.5.2020 Dragon Darts Jihlava B Panda Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
28. Ne 17.5.2020 Zapomnění Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
28. Ne 17.5.2020 Asfaltéři Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
29. St 20.5.2020 Panda Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
29. Ne 24.5.2020 DC Přibyslav B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
29. Ne 24.5.2020 Dark Darts Ždírec Krajzont Polná Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
29. Ne 24.5.2020 Devious Darts Dušejov Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
29. Ne 24.5.2020 Cunami Panská Lhota Asfaltéři Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
29. Ne 24.5.2020 Fčely Střítež Cerberos Velké Meziříčí B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
29. Ne 24.5.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
30. Čt 28.5.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
30. Ne 31.5.2020 Šipková Akademie Dušejov B DC Přibyslav B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
30. Ne 31.5.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Hospůdka Na Růžku Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
30. Ne 31.5.2020 Krajzont Polná Devious Darts Dušejov Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
30. Ne 31.5.2020 Dragon Darts Jihlava B Fčely Střítež Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
30. Ne 31.5.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
30. Ne 31.5.2020 Asfaltéři Jihlava Panda Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.2.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.2.2020 08:17:54