Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 5.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 20 : 27 Němec Jaromír
1. Ne 8.9.2019 DC Přibyslav B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 19 Nepraš Lubomír
1. Ne 8.9.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 17 : 24 Ždimera Roman
1. Ne 8.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 13 : 5 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 30 : 11 Brambůrek Petr
1. Ne 8.9.2019 Zapomnění Jihlava 11 : 7 Fčely Střítež Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 25 : 19 Mezera Tomáš
1. Ne 8.9.2019 Dragon Darts Jihlava B 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 27 : 17 Zuda Michal
2. St 11.9.2019 Panda Jihlava 10 : 9 Krajzont Polná Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 23 : 22 Kašík David
2. Ne 15.9.2019 Šipková Akademie Dušejov B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 19 Nepraš Lubomír
2. Ne 15.9.2019 Fčely Střítež 3 : 15 Asfaltéři Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 8 : 31 Hrubý Patrik
2. Ne 15.9.2019 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 14 : 31 Pleskač Bohumil
2. Ne 15.9.2019 Devious Darts Dušejov 4 : 14 DC Přibyslav B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 12 : 29 Král Josef
2. Ne 15.9.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Dragon Darts Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 18 : 29 Tučková Dana
2. Ne 15.9.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Zapomnění Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 21 Žiačiková Petra
3. So 21.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 9 : 10 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:30 Petrlík Radek 23 : 23 Mezera Tomáš
3. Ne 22.9.2019 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 20 Brambůrek Petr
3. Ne 22.9.2019 DC Přibyslav B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 28 : 15 Zadražil Milan
3. Ne 22.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 28 : 19 Zána Oldřich
3. Ne 22.9.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 17 : 27 Boháč Martin
3. Ne 22.9.2019 Dragon Darts Jihlava B 4 : 14 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 12 : 32 Ždimera Roman
3. Ne 22.9.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 21 : 22 Zuda Michal
1. Ne 29.9.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Cunami Panská Lhota Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 16 : 25 Zadražil Milan
4. St 2.10.2019 Panda Jihlava 14 : 4 DC Přibyslav B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 31 : 18 Pokorný Jakub
4. Ne 6.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Devious Darts Dušejov Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 29 : 12 Brambůrek Petr
4. Ne 6.10.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 29 : 20 Nepraš Lubomír
4. Ne 6.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 9 : 10 Asfaltéři Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 19 : 24 Hrubý Patrik
4. Ne 6.10.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 9 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Bednář Martin 20 : 20 Petrlík Radek
4. Ne 6.10.2019 Dragon Darts Jihlava B 7 : 11 Zapomnění Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 17 : 26 Žiačiková Petra
5. Čt 10.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 18 : 29 Kunčar Leopold
5. Ne 13.10.2019 Devious Darts Dušejov 10 : 8 Cunami Panská Lhota Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 27 : 20 Zadražil Milan
5. Ne 13.10.2019 Dark Darts Ždírec 6 : 12 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 16 : 26 Němec Jaromír
5. Ne 13.10.2019 Krajzont Polná 12 : 6 Hospůdka Na Růžku Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 27 : 14 Zuda Michal
5. Ne 13.10.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 27 : 17 Mezera Tomáš
5. Ne 13.10.2019 Zapomnění Jihlava 4 : 14 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 15 : 31 Ždimera Roman
5. Ne 13.10.2019 Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Dragon Darts Jihlava B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 28 : 18 Tučková Dana
6. St 16.10.2019 Panda Jihlava 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 26 : 14 Veleková Dagmar
4. So 19.10.2019 Fčely Střítež 9 : 10 Krajzont Polná Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 23 : 20 Votava Jiří
6. Ne 20.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 11 : 7 Cunami Panská Lhota Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 18 Motáček Richard
6. Ne 20.10.2019 Fčely Střítež 10 : 8 DC Přibyslav B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 20 Čermák Michal
6. Ne 20.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 29 : 15 Kašík David
6. Ne 20.10.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 8 : 31 Pleskač Bohumil
6. Ne 20.10.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 19 : 26 Hrubý Patrik
6. Ne 20.10.2019 Dragon Darts Jihlava B 8 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 22 : 23 Petrlík Radek
7. Čt 31.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 8 : 10 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 19 : 26 Žiačiková Petra
7. Ne 3.11.2019 Cunami Panská Lhota 10 : 8 Panda Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 22 : 18 Poláček Luboš
7. Ne 3.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 23 : 21 Mezera Tomáš
7. Ne 3.11.2019 DC Přibyslav B 11 : 7 Hospůdka Na Růžku Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 15 Zuda Michal
7. Ne 3.11.2019 Krajzont Polná 13 : 5 Dragon Darts Jihlava B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 30 : 14 Tučková Dana
7. Ne 3.11.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 24 : 18 Kunčar Leopold
7. Ne 3.11.2019 Asfaltéři Jihlava 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 19 : 24 Ždimera Roman
8. Ne 10.11.2019 Šipková Akademie Dušejov B 9 : 10 Panda Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 22 : 26 Zána Oldřich
8. Ne 10.11.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 24 : 21 Veleková Dagmar
8. Ne 10.11.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 12 : 6 DC Přibyslav B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 15 Čermák Michal
8. Ne 10.11.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 22 : 19 Nepraš Lubomír
8. Ne 10.11.2019 Zapomnění Jihlava 2 : 16 Krajzont Polná Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 13 : 32 Kašík David
8. Ne 10.11.2019 Dragon Darts Jihlava B 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 13 : 31 Pleskač Bohumil
8. Ne 10.11.2019 Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 28 : 17 Petrlík Radek
9. Čt 14.11.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 24 : 20 Ždimera Roman
9. Ne 17.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Cerberos Velké Meziříčí B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 21 : 23 Kunčar Leopold
9. Ne 17.11.2019 DC Přibyslav B 10 : 8 Dragon Darts Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 25 : 21 Tučková Dana
9. Ne 17.11.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 12 : 6 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 28 : 16 Žiačiková Petra
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.11.2019 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.11.2019 21:45:39