Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt5.9.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B7:11Panda JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00Petrlík Radek20:27Němec Jaromír
1.Ne8.9.2019DC Přibyslav B12:6Dark Darts ŽdírecPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00Čermák Michal26:19Nepraš Lubomír
1.Ne8.9.2019Cerberos Velké Meziříčí B8:10Šipková Akademie Dušejov BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold17:24Ždimera Roman
1.Ne8.9.2019Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod13:5Devious Darts DušejovHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil30:11Brambůrek Petr
1.Ne8.9.2019Zapomnění Jihlava11:7Fčely StřítežJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra25:19Mezera Tomáš
1.Ne8.9.2019Dragon Darts Jihlava B13:5Hospůdka Na Růžku JihlavaJihlava Madeira, Jihlava
15:00Tučková Dana27:17Zuda Michal
2.St11.9.2019Panda Jihlava10:9Krajzont PolnáJihlava Area 51, Jihlava
18:00Zána Oldřich23:22Kašík David
2.Ne15.9.2019Šipková Akademie Dušejov B12:6Dark Darts ŽdírecDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman27:19Nepraš Lubomír
2.Ne15.9.2019Fčely Střítež3:15Asfaltéři JihlavaStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš8:31Hrubý Patrik
2.Ne15.9.2019Cunami Panská Lhota4:14Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil František14:31Pleskač Bohumil
2.Ne15.9.2019Devious Darts Dušejov4:14DC Přibyslav BBoršov Hostinec, Dušejov
14:00Brambůrek Petr12:29Král Josef
2.Ne15.9.2019Cerberos Velké Meziříčí B6:12Dragon Darts Jihlava BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold18:29Tučková Dana
2.Ne15.9.2019Hospůdka Na Růžku Jihlava10:8Zapomnění JihlavaJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Zuda Michal25:21Žiačiková Petra
3.So21.9.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B9:10Fčely StřítežHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:30Petrlík Radek23:23Mezera Tomáš
3.Ne22.9.2019Dark Darts Ždírec11:7Devious Darts DušejovŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír27:20Brambůrek Petr
3.Ne22.9.2019DC Přibyslav B13:5Cunami Panská LhotaPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00Čermák Michal28:15Zadražil Milan
3.Ne22.9.2019Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod11:7Panda JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil28:19Zána Oldřich
3.Ne22.9.2019Zapomnění Jihlava7:11Cerberos Velké Meziříčí BJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra17:27Boháč Martin
3.Ne22.9.2019Dragon Darts Jihlava B4:14Šipková Akademie Dušejov BJihlava Madeira, Jihlava
15:00Tučková Dana12:32Ždimera Roman
3.Ne22.9.2019Asfaltéři Jihlava8:10Hospůdka Na Růžku JihlavaJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Hrubý Patrik21:22Zuda Michal
1.Ne29.9.2019Krajzont Polná7:11Cunami Panská LhotaPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Kašík David16:25Zadražil Milan
4.St2.10.2019Panda Jihlava14:4DC Přibyslav BJihlava Area 51, Jihlava
18:00Zána Oldřich31:18Pokorný Jakub
4.Ne6.10.2019Šipková Akademie Dušejov B13:5Devious Darts DušejovDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman29:12Brambůrek Petr
4.Ne6.10.2019Cunami Panská Lhota12:6Dark Darts ŽdírecPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan29:20Nepraš Lubomír
4.Ne6.10.2019Cerberos Velké Meziříčí B9:10Asfaltéři JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold19:24Hrubý Patrik
4.Ne6.10.2019Hospůdka Na Růžku Jihlava10:9Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Bednář Martin20:20Petrlík Radek
4.Ne6.10.2019Dragon Darts Jihlava B7:11Zapomnění JihlavaJihlava Madeira, Jihlava
15:00Tučková Dana17:26Žiačiková Petra
5.Čt10.10.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B6:12Cerberos Velké Meziříčí BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00Petrlík Radek18:29Kunčar Leopold
5.Ne13.10.2019Devious Darts Dušejov10:8Cunami Panská LhotaBoršov Hostinec, Dušejov
14:00Brambůrek Petr27:20Zadražil Milan
5.Ne13.10.2019Dark Darts Ždírec6:12Panda JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír16:26Němec Jaromír
5.Ne13.10.2019Krajzont Polná12:6Hospůdka Na Růžku JihlavaPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Kašík David27:14Zuda Michal
5.Ne13.10.2019Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod11:7Fčely StřítežHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil27:17Mezera Tomáš
5.Ne13.10.2019Zapomnění Jihlava4:14Šipková Akademie Dušejov BJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra15:31Ždimera Roman
5.Ne13.10.2019Asfaltéři Jihlava13:5Dragon Darts Jihlava BJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Hrubý Patrik28:18Tučková Dana
6.St16.10.2019Panda Jihlava12:6Devious Darts DušejovJihlava Area 51, Jihlava
18:00Zána Oldřich26:14Veleková Dagmar
4.So19.10.2019Fčely Střítež9:10Krajzont PolnáStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš23:20Votava Jiří
6.Ne20.10.2019Šipková Akademie Dušejov B11:7Cunami Panská LhotaDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman27:18Motáček Richard
6.Ne20.10.2019Fčely Střítež10:8DC Přibyslav BStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš21:20Čermák Michal
6.Ne20.10.2019Cerberos Velké Meziříčí B13:5Krajzont PolnáNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold29:15Kašík David
6.Ne20.10.2019Hospůdka Na Růžku Jihlava3:15Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Zuda Michal8:31Pleskač Bohumil
6.Ne20.10.2019Zapomnění Jihlava7:11Asfaltéři JihlavaJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra19:26Hrubý Patrik
6.Ne20.10.2019Dragon Darts Jihlava B8:10Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Madeira, Jihlava
15:00Tučková Dana22:23Petrlík Radek
7.Čt31.10.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B8:10Zapomnění JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00Petrlík Radek19:26Žiačiková Petra
7.Ne3.11.2019Cunami Panská Lhota10:8Panda JihlavaPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan22:18Poláček Luboš
7.Ne3.11.2019Dark Darts Ždírec10:8Fčely StřítežŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír23:21Mezera Tomáš
7.Ne3.11.2019DC Přibyslav B11:7Hospůdka Na Růžku JihlavaPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00Čermák Michal26:15Zuda Michal
7.Ne3.11.2019Krajzont Polná13:5Dragon Darts Jihlava BPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Kašík David30:14Tučková Dana
7.Ne3.11.2019Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod11:7Cerberos Velké Meziříčí BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil24:18Kunčar Leopold
7.Ne3.11.2019Asfaltéři Jihlava7:11Šipková Akademie Dušejov BJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Hrubý Patrik19:24Ždimera Roman
8.Ne10.11.2019Šipková Akademie Dušejov B9:10Panda JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman22:26Zána Oldřich
8.Ne10.11.2019Fčely Střítež10:9Devious Darts DušejovStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš24:21Veleková Dagmar
8.Ne10.11.2019Cerberos Velké Meziříčí B12:6DC Přibyslav BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold28:15Čermák Michal
8.Ne10.11.2019Hospůdka Na Růžku Jihlava10:8Dark Darts ŽdírecJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Zuda Michal22:19Nepraš Lubomír
8.Ne10.11.2019Zapomnění Jihlava2:16Krajzont PolnáJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra13:32Kašík David
8.Ne10.11.2019Dragon Darts Jihlava B4:14Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Madeira, Jihlava
15:00Tučková Dana13:31Pleskač Bohumil
8.Ne10.11.2019Asfaltéři Jihlava12:6Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Hrubý Patrik28:17Petrlík Radek
9.Čt14.11.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B11:7Šipková Akademie Dušejov BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00Petrlík Radek24:20Ždimera Roman
9.Ne17.11.2019Cunami Panská Lhota12:6Fčely StřítežPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan28:20Mezera Tomáš
9.Ne17.11.2019Devious Darts Dušejov9:10Hospůdka Na Růžku JihlavaBoršov Hostinec, Dušejov
14:00Veleková Dagmar23:22Zuda Michal
9.Ne17.11.2019Dark Darts Ždírec10:8Cerberos Velké Meziříčí BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír21:23Kunčar Leopold
9.Ne17.11.2019DC Přibyslav B10:8Dragon Darts Jihlava BPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00Čermák Michal25:21Tučková Dana
9.Ne17.11.2019Krajzont Polná11:7Asfaltéři JihlavaPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Kašík David28:17Hrubý Patrik
9.Ne17.11.2019Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod12:6Zapomnění JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil28:16Žiačiková Petra
10.Čt28.11.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B12:6Krajzont PolnáHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00Petrlík Radek26:19Kašík David
10.Ne1.12.2019Fčely Střítež10:9Panda JihlavaStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš26:22Němec Jaromír
10.Ne1.12.2019Cerberos Velké Meziříčí B13:5Devious Darts DušejovNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold30:19Veleková Dagmar
10.Ne1.12.2019Hospůdka Na Růžku Jihlava10:8Cunami Panská LhotaJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Zuda Michal25:20Motáček Richard
10.Ne1.12.2019Zapomnění Jihlava5:13DC Přibyslav BJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra16:30Čermák Michal
10.Ne1.12.2019Dragon Darts Jihlava B10:9Dark Darts ŽdírecJihlava Madeira, Jihlava
15:00Tučková Dana26:22Nepraš Lubomír
10.Ne1.12.2019Asfaltéři Jihlava8:10Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Hrubý Patrik18:24Pleskač Bohumil
11.St4.12.2019Panda Jihlava10:9Hospůdka Na Růžku JihlavaJihlava Area 51, Jihlava
18:00Zána Oldřich24:22Zuda Michal
11.Ne8.12.2019Cunami Panská Lhota5:13Cerberos Velké Meziříčí BPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan15:27Kunčar Leopold
11.Ne8.12.2019Devious Darts Dušejov7:11Dragon Darts Jihlava BBoršov Hostinec, Dušejov
14:00Veleková Dagmar20:27Tučková Dana
11.Ne8.12.2019Dark Darts Ždírec10:9Zapomnění JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír24:21Žiačiková Petra
11.Ne8.12.2019DC Přibyslav B7:11Asfaltéři JihlavaPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00Čermák Michal18:26Hrubý Patrik
11.Ne8.12.2019Krajzont Polná7:11Šipková Akademie Dušejov BPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Kašík David16:26Ždimera Roman
11.Ne8.12.2019Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod10:8Tajfun Darts Havlíčkův Brod BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil25:22Petrlík Radek
12.Ne15.12.2019Šipková Akademie Dušejov B13:5Fčely StřítežDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman31:12Mezera Tomáš
12.Ne15.12.2019Krajzont Polná3:15Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Kašík David12:31Pleskač Bohumil
12.Ne15.12.2019Cerberos Velké Meziříčí B6:12Panda JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold20:26Poláček Luboš
12.Ne15.12.2019Zapomnění Jihlava7:11Devious Darts DušejovJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra18:27Veleková Dagmar
12.Ne15.12.2019Dragon Darts Jihlava B13:5Cunami Panská LhotaJihlava Madeira, Jihlava
15:00Tučková Dana28:18Zadražil Milan
12.Ne15.12.2019Asfaltéři Jihlava10:8Dark Darts ŽdírecJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Polák Aleš24:19Nepraš Lubomír
12.Ne22.12.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B7:11DC Přibyslav BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
16:00Petrlík Radek19:26Čermák Michal
13.St8.1.2020Panda Jihlava7:11Dragon Darts Jihlava BJihlava Area 51, Jihlava
18:00Vaněček Ondřej20:25Tučková Dana
13.Ne12.1.2020Fčely Střítež10:8Hospůdka Na Růžku JihlavaStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš21:19Zuda Michal
13.Ne12.1.2020Cunami Panská Lhota14:4Zapomnění JihlavaPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan29:13Krainer Tomáš
13.Ne12.1.2020Devious Darts Dušejov4:14Asfaltéři JihlavaBoršov Hostinec, Dušejov
14:00Veleková Dagmar16:32Hrubý Patrik
13.Ne12.1.2020Dark Darts Ždírec11:7Tajfun Darts Havlíčkův Brod BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír25:23Hoštický Petr
13.Ne12.1.2020DC Přibyslav B13:5Krajzont PolnáPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00Čermák Michal27:14Kašík David
13.Ne12.1.2020Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod11:7Šipková Akademie Dušejov BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil23:19Ždimera Roman
14.Čt16.1.2020Tajfun Darts Havlíčkův Brod B7:11Devious Darts DušejovHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00Petrlík Radek18:25Veleková Dagmar
14.Ne19.1.2020Šipková Akademie Dušejov B15:3Hospůdka Na Růžku JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman32:13Zuda Michal
14.Ne19.1.2020Krajzont Polná10:8Dark Darts ŽdírecPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Kašík David26:21Nepraš Lubomír
14.Ne19.1.2020Cerberos Velké Meziříčí B13:5Fčely StřítežNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold28:17Mezera Tomáš
14.Ne19.1.2020Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod8:10DC Přibyslav BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil21:25Čermák Michal
14.Ne19.1.2020Zapomnění Jihlava5:13Panda JihlavaJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra17:28Poláček Luboš
14.Ne19.1.2020Asfaltéři Jihlava10:8Cunami Panská LhotaJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Hrubý Patrik23:19Rychlý Stanislav
15.St22.1.2020Panda Jihlava10:9Asfaltéři JihlavaJihlava Area 51, Jihlava
18:00Babický Michal25:23Hrubý Patrik
15.Ne26.1.2020Fčely Střítež7:11Dragon Darts Jihlava BStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš18:26Tučková Dana
15.Ne26.1.2020Cunami Panská Lhota14:4Tajfun Darts Havlíčkův Brod BPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan31:12Petrlík Radek
15.Ne26.1.2020Devious Darts Dušejov8:10Krajzont PolnáBoršov Hostinec, Dušejov
14:00Veleková Dagmar21:24Kašík David
15.Ne26.1.2020Dark Darts Ždírec6:12Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír15:27Pleskač Bohumil
15.Ne26.1.2020DC Přibyslav B6:12Šipková Akademie Dušejov BPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00Čermák Michal16:27Ždimera Roman
15.Ne26.1.2020Hospůdka Na Růžku Jihlava13:5Cerberos Velké Meziříčí BJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Zuda Michal28:16Kunčar Leopold
16.St29.1.2020Panda Jihlava12:6Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Area 51, Jihlava
18:00Vaněček Ondřej27:19Milfaitová Lucie
16.Ne2.2.2020Šipková Akademie Dušejov B6:12Cerberos Velké Meziříčí BDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman17:26Kunčar Leopold
16.Ne2.2.2020Dark Darts Ždírec7:11DC Přibyslav BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír16:24Čermák Michal
16.Ne2.2.2020Devious Darts Dušejov2:16Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodBoršov Hostinec, Dušejov
14:00Veleková Dagmar7:34Pleskač Bohumil
16.Ne2.2.2020Cunami Panská Lhota10:8Krajzont PolnáPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan26:21Kašík David
16.Ne2.2.2020Fčely Střítež8:10Zapomnění JihlavaStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš21:22Žiačiková Petra
16.Ne2.2.2020Hospůdka Na Růžku Jihlava4:14Dragon Darts Jihlava BJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Zuda Michal17:29Tučková Dana
17.Ne9.2.2020Dragon Darts Jihlava B10:8Cerberos Velké Meziříčí BJihlava Madeira, Jihlava
13:30Tučková Dana24:18Kunčar Leopold
17.Ne9.2.2020Dark Darts Ždírec8:10Šipková Akademie Dušejov BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír22:23Ždimera Roman
17.Ne9.2.2020Krajzont Polná5:13Panda JihlavaPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Kašík David13:30Poláček Luboš
17.Ne9.2.2020DC Přibyslav B16:2Devious Darts DušejovPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00Čermák Michal33:9Veleková Dagmar
17.Ne9.2.2020Zapomnění Jihlava8:10Hospůdka Na Růžku JihlavaJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra21:22Zuda Michal
17.Ne9.2.2020Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod6:12Cunami Panská LhotaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil18:25Zadražil František
17.Ne9.2.2020Asfaltéři Jihlava13:5Fčely StřítežJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Hrubý Patrik31:17Mezera Tomáš
18.St12.2.2020Panda Jihlava7:11Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Area 51, Jihlava
18:00Zána Oldřich17:22Pleskač Bohumil
18.Ne16.2.2020Šipková Akademie Dušejov B13:5Dragon Darts Jihlava BDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman29:15Tučková Dana
18.Ne16.2.2020Devious Darts Dušejov8:10Dark Darts ŽdírecBoršov Hostinec, Dušejov
14:00Veleková Dagmar22:24Nepraš Lubomír
18.Ne16.2.2020Cunami Panská Lhota8:10DC Přibyslav BPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan21:26Čermák Michal
18.Ne16.2.2020Fčely Střítež9:10Tajfun Darts Havlíčkův Brod BStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš21:24Petrlík Radek
18.Ne16.2.2020Cerberos Velké Meziříčí B10:9Zapomnění JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold23:22Krainer Tomáš
18.Ne16.2.2020Hospůdka Na Růžku Jihlava10:9Asfaltéři JihlavaJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Bednář Martin22:22Hrubý Patrik
19.Čt20.2.2020Tajfun Darts Havlíčkův Brod B11:7Hospůdka Na Růžku JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00Petrlík Radek26:17Zuda Michal
19.Ne23.2.2020Devious Darts Dušejov2:16Šipková Akademie Dušejov BBoršov Hostinec, Dušejov
14:00Veleková Dagmar10:32Ždimera Roman
19.Ne23.2.2020Krajzont Polná10:8Fčely StřítežPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Votava Jiří26:21Med Lukáš
19.Ne23.2.2020DC Přibyslav B15:3Panda JihlavaPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00Čermák Michal32:15Poláček Luboš
19.Ne23.2.2020Dark Darts Ždírec13:5Cunami Panská LhotaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír27:13Zadražil Milan
19.Ne23.2.2020Zapomnění Jihlava11:7Dragon Darts Jihlava BJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Krainer Tomáš26:21Tučková Dana
19.Ne23.2.2020Asfaltéři Jihlava13:5Cerberos Velké Meziříčí BJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Hrubý Patrik29:15Kunčar Leopold
20.St26.2.2020Panda Jihlava12:6Dark Darts ŽdírecJihlava Area 51, Jihlava
18:00Zána Oldřich26:20Nepraš Lubomír
20.Ne1.3.2020Šipková Akademie Dušejov B11:7Zapomnění JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman28:19Žiačiková Petra
20.Ne1.3.2020Cunami Panská Lhota13:5Devious Darts DušejovPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil František27:13Veleková Dagmar
20.Ne1.3.2020Fčely Střítež4:14Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš14:29Pleskač Bohumil
20.Ne1.3.2020Cerberos Velké Meziříčí B14:4Tajfun Darts Havlíčkův Brod BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold29:16Petrlík Radek
20.Ne1.3.2020Hospůdka Na Růžku Jihlava13:5Krajzont PolnáJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Zuda Michal29:15Votava Jiří
20.Ne1.3.2020Dragon Darts Jihlava B6:12Asfaltéři JihlavaJihlava Madeira, Jihlava
15:00Tučková Dana15:27Hrubý Patrik
24.Ne8.3.2020Cerberos Velké Meziříčí B11:7Dark Darts ŽdírecNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold25:21Nepraš Lubomír
21.Čt19.3.2020Tajfun Darts Havlíčkův Brod BDragon Darts Jihlava BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
21.Ne22.3.2020Cunami Panská LhotaŠipková Akademie Dušejov BPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
21.Ne22.3.2020DC Přibyslav BFčely StřítežPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
21.Ne22.3.2020Devious Darts DušejovPanda JihlavaBoršov Hostinec, Dušejov
14:00
21.Ne22.3.2020Krajzont PolnáCerberos Velké Meziříčí BPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
21.Ne22.3.2020Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodHospůdka Na Růžku JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
21.Ne22.3.2020Asfaltéři JihlavaZapomnění JihlavaJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
22.St25.3.2020Panda JihlavaCunami Panská LhotaJihlava Area 51, Jihlava
18:00
22.Ne29.3.2020Šipková Akademie Dušejov BAsfaltéři JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
22.Ne29.3.2020Fčely StřítežDark Darts ŽdírecStřítež Hasičárna, Střítež
14:00
22.Ne29.3.2020Cerberos Velké Meziříčí BMašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00
22.Ne29.3.2020Hospůdka Na Růžku JihlavaDC Přibyslav BJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
22.Ne29.3.2020Dragon Darts Jihlava BKrajzont PolnáJihlava Madeira, Jihlava
15:00
22.Ne29.3.2020Zapomnění JihlavaTajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
23.St1.4.2020Panda JihlavaŠipková Akademie Dušejov BJihlava Area 51, Jihlava
18:00
23.Čt2.4.2020Tajfun Darts Havlíčkův Brod BAsfaltéři JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
23.Ne5.4.2020Dark Darts ŽdírecHospůdka Na Růžku JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
23.Ne5.4.2020Devious Darts DušejovFčely StřítežBoršov Hostinec, Dušejov
14:00
23.Ne5.4.2020Krajzont PolnáZapomnění JihlavaPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
23.Ne5.4.2020DC Přibyslav BCerberos Velké Meziříčí BPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
23.Ne5.4.2020Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodDragon Darts Jihlava BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
24.Ne12.4.2020Šipková Akademie Dušejov BTajfun Darts Havlíčkův Brod BDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
24.Ne12.4.2020Fčely StřítežCunami Panská LhotaStřítež Hasičárna, Střítež
14:00
24.Ne12.4.2020Hospůdka Na Růžku JihlavaDevious Darts DušejovJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
24.Ne12.4.2020Dragon Darts Jihlava BDC Přibyslav BJihlava Madeira, Jihlava
15:00
24.Ne12.4.2020Zapomnění JihlavaMašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
24.Ne12.4.2020Asfaltéři JihlavaKrajzont PolnáJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
25.St15.4.2020Panda JihlavaFčely StřítežJihlava Area 51, Jihlava
18:00
25.Ne19.4.2020Cunami Panská LhotaHospůdka Na Růžku JihlavaPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
25.Ne19.4.2020Krajzont PolnáTajfun Darts Havlíčkův Brod BPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
25.Ne19.4.2020DC Přibyslav BZapomnění JihlavaPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
25.Ne19.4.2020Dark Darts ŽdírecDragon Darts Jihlava BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
25.Ne19.4.2020Devious Darts DušejovCerberos Velké Meziříčí BBoršov Hostinec, Dušejov
14:00
25.Ne19.4.2020Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodAsfaltéři JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
26.Čt30.4.2020Tajfun Darts Havlíčkův Brod BMašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
26.Ne3.5.2020Šipková Akademie Dušejov BKrajzont PolnáDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
26.Ne3.5.2020Cerberos Velké Meziříčí BCunami Panská LhotaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00
26.Ne3.5.2020Hospůdka Na Růžku JihlavaPanda JihlavaJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
26.Ne3.5.2020Dragon Darts Jihlava BDevious Darts DušejovJihlava Madeira, Jihlava
15:00
26.Ne3.5.2020Zapomnění JihlavaDark Darts ŽdírecJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
26.Ne3.5.2020Asfaltéři JihlavaDC Přibyslav BJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
27.St6.5.2020Panda JihlavaCerberos Velké Meziříčí BJihlava Area 51, Jihlava
18:00
27.Ne10.5.2020Fčely StřítežŠipková Akademie Dušejov BStřítež Hasičárna, Střítež
14:00
27.Ne10.5.2020DC Přibyslav BTajfun Darts Havlíčkův Brod BPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
27.Ne10.5.2020Dark Darts ŽdírecAsfaltéři JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
27.Ne10.5.2020Devious Darts DušejovZapomnění JihlavaBoršov Hostinec, Dušejov
14:00
27.Ne10.5.2020Cunami Panská LhotaDragon Darts Jihlava BPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
27.Ne10.5.2020Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodKrajzont PolnáHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
28.Čt14.5.2020Tajfun Darts Havlíčkův Brod BDark Darts ŽdírecHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
28.Ne17.5.2020Šipková Akademie Dušejov BMašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
28.Ne17.5.2020Krajzont PolnáDC Přibyslav BPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
28.Ne17.5.2020Hospůdka Na Růžku JihlavaFčely StřítežJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
28.Ne17.5.2020Dragon Darts Jihlava BPanda JihlavaJihlava Madeira, Jihlava
15:00
28.Ne17.5.2020Zapomnění JihlavaCunami Panská LhotaJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
28.Ne17.5.2020Asfaltéři JihlavaDevious Darts DušejovJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
29.St20.5.2020Panda JihlavaZapomnění JihlavaJihlava Area 51, Jihlava
18:00
29.Ne24.5.2020DC Přibyslav BMašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
29.Ne24.5.2020Dark Darts ŽdírecKrajzont PolnáŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
29.Ne24.5.2020Devious Darts DušejovTajfun Darts Havlíčkův Brod BBoršov Hostinec, Dušejov
14:00
29.Ne24.5.2020Cunami Panská LhotaAsfaltéři JihlavaPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
29.Ne24.5.2020Fčely StřítežCerberos Velké Meziříčí BStřítež Hasičárna, Střítež
14:00
29.Ne24.5.2020Hospůdka Na Růžku JihlavaŠipková Akademie Dušejov BJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
30.Čt28.5.2020Tajfun Darts Havlíčkův Brod BCunami Panská LhotaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
30.Ne31.5.2020Šipková Akademie Dušejov BDC Přibyslav BDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
30.Ne31.5.2020Cerberos Velké Meziříčí BHospůdka Na Růžku JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00
30.Ne31.5.2020Krajzont PolnáDevious Darts DušejovPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
30.Ne31.5.2020Dragon Darts Jihlava BFčely StřítežJihlava Madeira, Jihlava
15:00
30.Ne31.5.2020Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodDark Darts ŽdírecHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
30.Ne31.5.2020Asfaltéři JihlavaPanda JihlavaJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 31.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.10.2020 17:40:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement