Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
17. Út 19.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí B DC Přibyslav B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
18:00
18. St 20.3.2019 Panda Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
18. Čt 21.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
18. Ne 24.3.2019 DC Přibyslav B Cunami Panská Lhota Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
18. Ne 24.3.2019 Zezulkárna Jihlava B DRAGON Darts Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
18. Ne 24.3.2019 Zapomnění Jihlava Fčely Střítež Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
18. Ne 24.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
18. Ne 24.3.2019 Wüdle Brtnice B Devious Darts Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
19. Ne 31.3.2019 Devious Darts Dušejov Zapomnění Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
19. Ne 31.3.2019 Fčely Střítež Panda Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
19. Ne 31.3.2019 Dark Darts Ždírec Cunami Panská Lhota Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
19. Ne 31.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
19. Ne 31.3.2019 Asfaltéři Jihlava Zezulkárna Jihlava B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
19. Ne 31.3.2019 DRAGON Darts Jihlava Wüdle Brtnice B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
19. Ne 31.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
20. St 3.4.2019 Panda Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
20. Čt 4.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
20. Ne 7.4.2019 DC Přibyslav B Dark Darts Ždírec Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
20. Ne 7.4.2019 Cunami Panská Lhota Fčely Střítež Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
20. Ne 7.4.2019 Zezulkárna Jihlava B Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
20. Ne 7.4.2019 Zapomnění Jihlava DRAGON Darts Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
20. Ne 7.4.2019 Wüdle Brtnice B Asfaltéři Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
21. Čt 11.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
21. Ne 14.4.2019 Devious Darts Dušejov Cunami Panská Lhota Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
21. Ne 14.4.2019 Fčely Střítež Dark Darts Ždírec Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
21. Ne 14.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Wüdle Brtnice B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
21. Ne 14.4.2019 Asfaltéři Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
21. Ne 14.4.2019 DRAGON Darts Jihlava Panda Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
21. Ne 14.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
22. St 17.4.2019 Panda Jihlava Asfaltéři Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
22. Ne 21.4.2019 DC Přibyslav B Fčely Střítež Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
22. Ne 21.4.2019 Dark Darts Ždírec Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
22. Ne 21.4.2019 Cunami Panská Lhota DRAGON Darts Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
22. Ne 21.4.2019 Zezulkárna Jihlava B Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
22. Ne 21.4.2019 Zapomnění Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
22. Ne 21.4.2019 Wüdle Brtnice B Tajfun Darts Havlíčkův Brod Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
23. Čt 25.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
23. Ne 28.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Panda Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
23. Ne 28.4.2019 Devious Darts Dušejov Fčely Střítež Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
23. Ne 28.4.2019 Zezulkárna Jihlava B DC Přibyslav B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
23. Ne 28.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
23. Ne 28.4.2019 Asfaltéři Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
23. Ne 28.4.2019 DRAGON Darts Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
24. St 8.5.2019 Panda Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
24. Ne 12.5.2019 DC Přibyslav B Devious Darts Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
24. Ne 12.5.2019 Fčely Střítež DRAGON Darts Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
24. Ne 12.5.2019 Dark Darts Ždírec Asfaltéři Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
24. Ne 12.5.2019 Cunami Panská Lhota Cerberos Velké Meziříčí B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
24. Ne 12.5.2019 Zapomnění Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
24. Ne 12.5.2019 Wüdle Brtnice B Zezulkárna Jihlava B Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
25. Ne 19.5.2019 Zezulkárna Jihlava B Zapomnění Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00
25. Ne 19.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00
25. Ne 19.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Dark Darts Ždírec Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
25. Ne 19.5.2019 Asfaltéři Jihlava Fčely Střítež Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 DRAGON Darts Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 Wüdle Brtnice B DC Přibyslav B Brtnice U Marušky, Brtnice
14:00
26. Ne 26.5.2019 DC Přibyslav B DRAGON Darts Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
26. Ne 26.5.2019 Devious Darts Dušejov Asfaltéři Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
26. Ne 26.5.2019 Fčely Střítež Cerberos Velké Meziříčí B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
26. Ne 26.5.2019 Dark Darts Ždírec Tajfun Darts Havlíčkův Brod Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
26. Ne 26.5.2019 Cunami Panská Lhota Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
26. Ne 26.5.2019 Panda Jihlava Zezulkárna Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Zapomnění Jihlava Wüdle Brtnice B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
14:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.3.2019 17:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.3.2019 17:52:44