Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 12.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 Wüdle Brtnice B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 20 : 25 Navrkal Filip
1. Ne 16.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 21 : 26 Mikešová Lenka
1. Ne 16.9.2018 Dark Darts Ždírec 13 : 5 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Ježek Bronislav 31 : 13 Svoboda Patrik
1. Ne 16.9.2018 Fčely Střítež 4 : 14 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 13 : 31 Bártl David
1. Ne 16.9.2018 Devious Darts Dušejov 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 17 : 26 Kunčar Leopold
1. Ne 16.9.2018 Zapomnění Jihlava 10 : 8 DC Přibyslav B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 22 Čermák Michal
1. Ne 16.9.2018 DRAGON Darts Jihlava 15 : 3 Asfaltéři Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 31 : 13 Gnol Drahoslav
2. Čt 20.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 23 : 15 Mezera Tomáš
2. Ne 23.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 DRAGON Darts Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 22 : 21 Tučková Dana
2. Ne 23.9.2018 Zezulkárna Jihlava B 13 : 5 Dark Darts Ždírec Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 28 : 15 Nepraš Lubomír
2. Ne 23.9.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 20 : 24 Gnol Drahoslav
2. Ne 23.9.2018 Zapomnění Jihlava 8 : 10 Panda Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 21 : 24 Poláček Luboš
2. Ne 23.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 16 : 2 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 33 : 9 Veleková Dagmar
2. Ne 23.9.2018 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Cunami Panská Lhota Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 28 : 17 Zadražil František
3. St 26.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 DC Přibyslav B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 19 : 24 Pokorný Jakub
3. Ne 30.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zapomnění Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Žuravlov Ivana
3. Ne 30.9.2018 Dark Darts Ždírec 3 : 15 Wüdle Brtnice B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Ježek Bronislav 12 : 32 Navrkal Filip
3. Ne 30.9.2018 Fčely Střítež 0 : 18 Zezulkárna Jihlava B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 9 : 36 Froněk Petr
3. Ne 30.9.2018 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 19 : 26 Svoboda Patrik
3. Ne 30.9.2018 DRAGON Darts Jihlava 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 14 : 25 Bártl David
3. Ne 30.9.2018 Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 29 : 17 Boháč Martin
4. St 3.10.2018 Panda Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 25 : 18 Zadražil František
4. Čt 4.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 7 : 11 DRAGON Darts Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 19 : 28 Tučková Dana
4. Ne 7.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 26 : 17 Brambůrek Petr
4. Ne 7.10.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 19 : 26 Kunčar Leopold
4. Ne 7.10.2018 Zapomnění Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 25 : 18 Nepraš Lubomír
4. Ne 7.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 14 : 4 Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 29 : 13 Gnol Drahoslav
4. Ne 7.10.2018 Wüdle Brtnice B 6 : 12 Fčely Střítež Brtnice U Marušky, Brtnice
15:30 Navrkal Filip 22 : 27 Mezera Tomáš
5. Ne 14.10.2018 Cunami Panská Lhota 13 : 5 DC Přibyslav B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 28 : 16 Čermák Michal
5. Ne 14.10.2018 Dark Darts Ždírec 9 : 10 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Horáčková Tereza 21 : 24 Poláček Luboš
5. Ne 14.10.2018 Fčely Střítež 10 : 8 Zapomnění Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 27 : 23 Žiačiková Petra
5. Ne 14.10.2018 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Wüdle Brtnice B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 21 : 23 Navrkal Filip
5. Ne 14.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 16 : 27 Bártl David
5. Ne 14.10.2018 DRAGON Darts Jihlava 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 23 : 24 Götthans Roman
5. Ne 14.10.2018 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 23 : 21 Petrlík Radek
6. St 17.10.2018 Panda Jihlava 10 : 8 Fčely Střítež Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 22 : 18 Mezera Tomáš
6. Čt 18.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 12 : 32 Kunčar Leopold
6. Ne 21.10.2018 Cunami Panská Lhota 10 : 9 Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 23 : 22 Horáčková Tereza
6. Ne 21.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Asfaltéři Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 27 : 15 Gnol Drahoslav
6. Ne 21.10.2018 DC Přibyslav B 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 16 : 27 Bártl David
6. Ne 21.10.2018 Zapomnění Jihlava 11 : 7 Devious Darts Dušejov Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 25 : 20 Brambůrek Petr
6. Ne 21.10.2018 Wüdle Brtnice B 8 : 10 DRAGON Darts Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 21 : 24 Vierer Jaromír
7. Ne 4.11.2018 Dark Darts Ždírec 9 : 10 DC Přibyslav B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 22 : 23 Pokorný Jakub
7. Ne 4.11.2018 Fčely Střítež 11 : 7 Cunami Panská Lhota Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 25 : 21 Zadražil František
7. Ne 4.11.2018 Devious Darts Dušejov 10 : 8 Panda Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 23 : 21 Poláček Luboš
7. Ne 4.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 12 : 6 Zezulkárna Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 18 Götthans Roman
7. Ne 4.11.2018 DRAGON Darts Jihlava 11 : 7 Zapomnění Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 27 : 21 Žuravlov Ivana
7. Ne 4.11.2018 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Wüdle Brtnice B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 23 : 24 Navrkal Filip
7. Ne 4.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 28 : 18 Petrlík Radek
8. St 14.11.2018 Panda Jihlava 4 : 14 DRAGON Darts Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 15 : 29 Tučková Dana
8. Ne 18.11.2018 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 29 : 15 Brambůrek Petr
8. Ne 18.11.2018 Dark Darts Ždírec 10 : 9 Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 20 : 23 Mezera Tomáš
8. Ne 18.11.2018 Zezulkárna Jihlava B 5 : 13 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 13 : 28 Bártl David
8. Ne 18.11.2018 DC Přibyslav B 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 30 : 14 Petrlík Radek
8. Ne 18.11.2018 Zapomnění Jihlava 9 : 10 Asfaltéři Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 26 Gnol Drahoslav
8. Ne 18.11.2018 Wüdle Brtnice B 9 : 10 Cerberos Velké Meziříčí B Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 22 : 26 Kunčar Leopold
9. Čt 22.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 17 : 24 Götthans Roman
9. Ne 25.11.2018 Fčely Střítež 5 : 13 DC Přibyslav B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 15 : 29 Čermák Michal
9. Ne 25.11.2018 Devious Darts Dušejov 9 : 10 Dark Darts Ždírec Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 21 : 24 Nepraš Lubomír
9. Ne 25.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 15 : 3 Zapomnění Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 31 : 12 Žuravlov Boris
9. Ne 25.11.2018 DRAGON Darts Jihlava 16 : 2 Cunami Panská Lhota Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 33 : 9 Zadražil František
9. Ne 25.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 15 : 3 Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 31 : 11 Navrkal Filip
10. Út 27.11.2018 Panda Jihlava 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 17 : 29 Kunčar Leopold
10. Ne 2.12.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Gnol Drahoslav
10. Ne 2.12.2018 Dark Darts Ždírec 5 : 13 DRAGON Darts Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 14 : 29 Tučková Dana
10. Ne 2.12.2018 Fčely Střítež 12 : 6 Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 29 : 18 Veleková Dagmar
10. Ne 2.12.2018 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 19 : 27 Bártl David
9. Ne 9.12.2018 Asfaltéři Jihlava 10 : 9 Panda Jihlava Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Polák Aleš 25 : 24 Zána Oldřich
10. Ne 9.12.2018 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 24 : 17 Svoboda Patrik
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2018 00:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.12.2018 00:02:28