Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 12.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 Wüdle Brtnice B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 20 : 25 Navrkal Filip
1. Ne 16.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 21 : 26 Mikešová Lenka
1. Ne 16.9.2018 Dark Darts Ždírec 13 : 5 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Ježek Bronislav 31 : 13 Svoboda Patrik
1. Ne 16.9.2018 Fčely Střítež 4 : 14 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 13 : 31 Bártl David
1. Ne 16.9.2018 Devious Darts Dušejov 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 17 : 26 Kunčar Leopold
1. Ne 16.9.2018 Zapomnění Jihlava 10 : 8 DC Přibyslav B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 22 Čermák Michal
1. Ne 16.9.2018 Dragon Darts Jihlava 15 : 3 Asfaltéři Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 31 : 13 Gnol Drahoslav
2. Čt 20.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 23 : 15 Mezera Tomáš
2. Ne 23.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 Dragon Darts Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 22 : 21 Tučková Dana
2. Ne 23.9.2018 Zezulkárna Jihlava B 13 : 5 Dark Darts Ždírec Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 28 : 15 Nepraš Lubomír
2. Ne 23.9.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 20 : 24 Gnol Drahoslav
2. Ne 23.9.2018 Zapomnění Jihlava 8 : 10 Panda Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 21 : 24 Poláček Luboš
2. Ne 23.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 16 : 2 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 33 : 9 Veleková Dagmar
2. Ne 23.9.2018 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Cunami Panská Lhota Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 28 : 17 Zadražil František
3. St 26.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 DC Přibyslav B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 19 : 24 Pokorný Jakub
3. Ne 30.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zapomnění Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Žuravlov Ivana
3. Ne 30.9.2018 Dark Darts Ždírec 3 : 15 Wüdle Brtnice B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Ježek Bronislav 12 : 32 Navrkal Filip
3. Ne 30.9.2018 Fčely Střítež 0 : 18 Zezulkárna Jihlava B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 9 : 36 Froněk Petr
3. Ne 30.9.2018 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 19 : 26 Svoboda Patrik
3. Ne 30.9.2018 Dragon Darts Jihlava 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 14 : 25 Bártl David
3. Ne 30.9.2018 Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 29 : 17 Boháč Martin
4. St 3.10.2018 Panda Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 25 : 18 Zadražil František
4. Čt 4.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 7 : 11 Dragon Darts Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 19 : 28 Tučková Dana
4. Ne 7.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 26 : 17 Brambůrek Petr
4. Ne 7.10.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 19 : 26 Kunčar Leopold
4. Ne 7.10.2018 Zapomnění Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 25 : 18 Nepraš Lubomír
4. Ne 7.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 14 : 4 Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 29 : 13 Gnol Drahoslav
4. Ne 7.10.2018 Wüdle Brtnice B 6 : 12 Fčely Střítež Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:30 Navrkal Filip 22 : 27 Mezera Tomáš
5. Ne 14.10.2018 Cunami Panská Lhota 13 : 5 DC Přibyslav B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 28 : 16 Čermák Michal
5. Ne 14.10.2018 Dark Darts Ždírec 9 : 10 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Horáčková Tereza 21 : 24 Poláček Luboš
5. Ne 14.10.2018 Fčely Střítež 10 : 8 Zapomnění Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 27 : 23 Žiačiková Petra
5. Ne 14.10.2018 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Wüdle Brtnice B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 21 : 23 Navrkal Filip
5. Ne 14.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 16 : 27 Bártl David
5. Ne 14.10.2018 Dragon Darts Jihlava 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 23 : 24 Götthans Roman
5. Ne 14.10.2018 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 23 : 21 Petrlík Radek
6. St 17.10.2018 Panda Jihlava 10 : 8 Fčely Střítež Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 22 : 18 Mezera Tomáš
6. Čt 18.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 12 : 32 Kunčar Leopold
6. Ne 21.10.2018 Cunami Panská Lhota 10 : 9 Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 23 : 22 Horáčková Tereza
6. Ne 21.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Asfaltéři Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 27 : 15 Gnol Drahoslav
6. Ne 21.10.2018 DC Přibyslav B 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 16 : 27 Bártl David
6. Ne 21.10.2018 Zapomnění Jihlava 11 : 7 Devious Darts Dušejov Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 25 : 20 Brambůrek Petr
6. Ne 21.10.2018 Wüdle Brtnice B 8 : 10 Dragon Darts Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 21 : 24 Vierer Jaromír
7. Ne 4.11.2018 Dark Darts Ždírec 9 : 10 DC Přibyslav B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 22 : 23 Pokorný Jakub
7. Ne 4.11.2018 Fčely Střítež 11 : 7 Cunami Panská Lhota Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 25 : 21 Zadražil František
7. Ne 4.11.2018 Devious Darts Dušejov 10 : 8 Panda Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 23 : 21 Poláček Luboš
7. Ne 4.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 12 : 6 Zezulkárna Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 18 Götthans Roman
7. Ne 4.11.2018 Dragon Darts Jihlava 11 : 7 Zapomnění Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 27 : 21 Žuravlov Ivana
7. Ne 4.11.2018 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Wüdle Brtnice B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 23 : 24 Navrkal Filip
7. Ne 4.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 28 : 18 Petrlík Radek
8. St 14.11.2018 Panda Jihlava 4 : 14 Dragon Darts Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 15 : 29 Tučková Dana
8. Ne 18.11.2018 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 29 : 15 Brambůrek Petr
8. Ne 18.11.2018 Dark Darts Ždírec 10 : 9 Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 20 : 23 Mezera Tomáš
8. Ne 18.11.2018 Zezulkárna Jihlava B 5 : 13 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 13 : 28 Bártl David
8. Ne 18.11.2018 DC Přibyslav B 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 30 : 14 Petrlík Radek
8. Ne 18.11.2018 Zapomnění Jihlava 9 : 10 Asfaltéři Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 26 Gnol Drahoslav
8. Ne 18.11.2018 Wüdle Brtnice B 9 : 10 Cerberos Velké Meziříčí B Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 22 : 26 Kunčar Leopold
9. Čt 22.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 17 : 24 Götthans Roman
9. Ne 25.11.2018 Fčely Střítež 5 : 13 DC Přibyslav B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 15 : 29 Čermák Michal
9. Ne 25.11.2018 Devious Darts Dušejov 9 : 10 Dark Darts Ždírec Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 21 : 24 Nepraš Lubomír
9. Ne 25.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 15 : 3 Zapomnění Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 31 : 12 Žuravlov Boris
9. Ne 25.11.2018 Dragon Darts Jihlava 16 : 2 Cunami Panská Lhota Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 33 : 9 Zadražil František
9. Ne 25.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 15 : 3 Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 31 : 11 Navrkal Filip
10. Út 27.11.2018 Panda Jihlava 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 17 : 29 Kunčar Leopold
10. Ne 2.12.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Gnol Drahoslav
10. Ne 2.12.2018 Dark Darts Ždírec 5 : 13 Dragon Darts Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 14 : 29 Tučková Dana
10. Ne 2.12.2018 Fčely Střítež 12 : 6 Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 29 : 18 Veleková Dagmar
10. Ne 2.12.2018 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 19 : 27 Bártl David
9. Ne 9.12.2018 Asfaltéři Jihlava 10 : 9 Panda Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Polák Aleš 25 : 24 Zána Oldřich
10. Ne 9.12.2018 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 24 : 17 Svoboda Patrik
10. Ne 16.12.2018 DC Přibyslav B 11 : 7 Zezulkárna Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Pokorný Jakub 25 : 16 Götthans Roman
11. Čt 10.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 9 : 10 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 22 : 24 Žuravlov Boris
11. Ne 13.1.2019 Devious Darts Dušejov 6 : 12 DC Přibyslav B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 17 : 28 Čermák Michal
11. Ne 13.1.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 29 : 17 Zadražil František
11. Ne 13.1.2019 Zezulkárna Jihlava B 8 : 10 Wüdle Brtnice B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 19 : 24 Navrkal Filip
11. Ne 13.1.2019 Dragon Darts Jihlava 15 : 3 Fčely Střítež Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 30 : 12 Frühaufová Marcela
11. Ne 13.1.2019 Asfaltéři Jihlava 14 : 4 Dark Darts Ždírec Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 30 : 11 Nepraš Lubomír
11. Ne 13.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 14 : 4 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 29 : 12 Poláček Luboš
12. St 16.1.2019 Panda Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 25 : 21 Petrlík Radek
12. Ne 20.1.2019 Cunami Panská Lhota 3 : 15 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 9 : 32 Bártl David
12. Ne 20.1.2019 Dark Darts Ždírec 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 14 : 30 Kunčar Leopold
12. Ne 20.1.2019 Fčely Střítež 5 : 13 Asfaltéři Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 16 : 27 Gnol Drahoslav
12. Ne 20.1.2019 Devious Darts Dušejov 3 : 15 Dragon Darts Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 14 : 33 Tučková Dana
12. Ne 20.1.2019 DC Přibyslav B 6 : 12 Wüdle Brtnice B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 19 : 28 Navrkal Filip
12. Ne 20.1.2019 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 17 : 29 Böhm Jiří
13. Čt 24.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 10 : 8 Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 22 : 21 Šinkovský Filip
13. Ne 27.1.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 Fčely Střítež Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 23 : 20 Mezera Tomáš
13. Ne 27.1.2019 Zezulkárna Jihlava B 7 : 11 Panda Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 20 : 22 Zána Oldřich
13. Ne 27.1.2019 Dragon Darts Jihlava 11 : 7 DC Přibyslav B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 27 : 22 Čermák Michal
13. Ne 27.1.2019 Asfaltéři Jihlava 11 : 7 Devious Darts Dušejov Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 26 : 18 Brambůrek Petr
13. Ne 27.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 13 : 5 Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 28 : 12 Horáčková Tereza
13. Ne 27.1.2019 Wüdle Brtnice B 13 : 5 Zapomnění Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 27 : 13 Žuravlov Ivana
14. Čt 31.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 8 : 10 Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 22 : 22 Nepraš Lubomír
14. Ne 3.2.2019 DC Přibyslav B 10 : 8 Zapomnění Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 23 : 21 Žuravlov Ivana
14. Ne 3.2.2019 Zezulkárna Jihlava B 8 : 10 Cunami Panská Lhota Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 20 : 24 Zadražil František
14. Ne 3.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 15 : 3 Devious Darts Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 30 : 14 Brambůrek Petr
14. Ne 3.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 14 : 4 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 30 : 11 Frühaufová Marcela
14. Ne 3.2.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Dragon Darts Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Polák Aleš 18 : 23 Tučková Dana
14. Ne 3.2.2019 Wüdle Brtnice B 11 : 7 Panda Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 25 : 19 Zána Oldřich
15. St 6.2.2019 Panda Jihlava 10 : 8 Zapomnění Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Němec Jaromír 24 : 18 Žuravlov Boris
15. Ne 10.2.2019 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 17 : 28 Bártl David
15. Ne 10.2.2019 Fčely Střítež 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 26 : 21 Petrlík Radek
15. Ne 10.2.2019 Dark Darts Ždírec 5 : 13 Zezulkárna Jihlava B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 14 : 27 Götthans Roman
15. Ne 10.2.2019 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Wüdle Brtnice B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Navrkal Filip
15. Ne 10.2.2019 Dragon Darts Jihlava 12 : 6 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 28 : 16 Kunčar Leopold
15. Ne 10.2.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 DC Přibyslav B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 22 : 24 Pokorný Jakub
16. Čt 21.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 11 : 7 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 27 : 15 Brambůrek Petr
16. Ne 24.2.2019 DC Přibyslav B 10 : 8 Panda Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 24 : 20 Poláček Luboš
16. Ne 24.2.2019 Zezulkárna Jihlava B 15 : 3 Fčely Střítež Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 30 : 10 Med Lukáš
16. Ne 24.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 Asfaltéři Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 22 : 23 Gnol Drahoslav
16. Ne 24.2.2019 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Cunami Panská Lhota Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 28 Zadražil František
16. Ne 24.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Dragon Darts Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 28 : 19 Tučková Dana
16. Ne 24.2.2019 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 28 : 17 Nepraš Lubomír
17. Ne 17.3.2019 Dark Darts Ždírec 9 : 10 Zapomnění Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 21 : 23 Žiačiková Petra
17. Ne 17.3.2019 Cunami Panská Lhota 3 : 15 Panda Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 13 : 31 Zána Oldřich
17. Ne 17.3.2019 Devious Darts Dušejov 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 18 : 28 Götthans Roman
17. Ne 17.3.2019 Fčely Střítež 6 : 12 Wüdle Brtnice B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 19 : 28 Navrkal Filip
17. Ne 17.3.2019 Asfaltéři Jihlava 3 : 15 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 11 : 30 Bártl David
17. Ne 17.3.2019 Dragon Darts Jihlava 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 30 : 15 Svoboda Patrik
17. Út 19.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 DC Přibyslav B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
18:00 Kunčar Leopold 29 : 15 Čermák Michal
18. St 20.3.2019 Panda Jihlava 8 : 10 Dark Darts Ždírec Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 22 : 21 Nepraš Lubomír
18. Čt 21.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 10 : 8 Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 25 : 17 Gnol Drahoslav
18. Ne 24.3.2019 DC Přibyslav B 11 : 7 Cunami Panská Lhota Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 18 Zadražil František
18. Ne 24.3.2019 Zezulkárna Jihlava B 9 : 10 Dragon Darts Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Šimek Antonín 22 : 26 Tučková Dana
18. Ne 24.3.2019 Zapomnění Jihlava 10 : 8 Fčely Střítež Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 16 Mezera Tomáš
18. Ne 24.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 28 : 17 Kunčar Leopold
18. Ne 24.3.2019 Wüdle Brtnice B 17 : 1 Devious Darts Dušejov Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 34 : 9 Veleková Dagmar
19. Ne 31.3.2019 Devious Darts Dušejov 11 : 7 Zapomnění Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 26 : 19 Žuravlov Boris
19. Ne 31.3.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Panda Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 23 Poláček Luboš
19. Ne 31.3.2019 Dark Darts Ždírec 7 : 11 Cunami Panská Lhota Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 17 : 24 Zadražil František
19. Ne 31.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Buchtová Klára 31 : 12 Hermannová Marie
19. Ne 31.3.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Zezulkárna Jihlava B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 21 : 23 Froněk Petr
19. Ne 31.3.2019 Dragon Darts Jihlava 13 : 5 Wüdle Brtnice B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 30 : 14 Navrkal Filip
19. Ne 31.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 27 : 16 Čermák Michal
20. St 3.4.2019 Panda Jihlava 7 : 11 Devious Darts Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 18 : 26 Veleková Dagmar
20. Čt 4.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 2 : 16 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 9 : 33 Bártl David
20. Ne 7.4.2019 DC Přibyslav B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 16 Nepraš Lubomír
20. Ne 7.4.2019 Cunami Panská Lhota 10 : 8 Fčely Střítež Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 24 : 21 Mezera Tomáš
20. Ne 7.4.2019 Zezulkárna Jihlava B 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 15 : 30 Kunčar Leopold
20. Ne 7.4.2019 Zapomnění Jihlava 5 : 13 Dragon Darts Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 15 : 29 Tuček Roman
20. Ne 7.4.2019 Wüdle Brtnice B 10 : 8 Asfaltéři Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 24 : 18 Gnol Drahoslav
21. Čt 11.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 7 : 11 DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 21 : 26 Čermák Michal
21. Ne 14.4.2019 Devious Darts Dušejov 11 : 7 Cunami Panská Lhota Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 24 : 17 Zadražil František
21. Ne 14.4.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Dark Darts Ždírec Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 24 : 22 Nepraš Lubomír
21. Ne 14.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 8 : 10 Wüdle Brtnice B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 22 : 20 Navrkal Filip
21. Ne 14.4.2019 Asfaltéři Jihlava 15 : 3 Zapomnění Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 32 : 9 Žiačiková Petra
21. Ne 14.4.2019 Dragon Darts Jihlava 10 : 8 Panda Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 24 : 19 Poláček Luboš
21. Ne 14.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 10 : 8 Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 21 : 22 Froněk Petr
22. St 17.4.2019 Panda Jihlava 10 : 8 Asfaltéři Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 22 : 19 Polák Aleš
22. Ne 21.4.2019 DC Přibyslav B 9 : 10 Fčely Střítež Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 22 : 27 Mezera Tomáš
22. Ne 21.4.2019 Dark Darts Ždírec 13 : 5 Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 16 Veleková Dagmar
22. Ne 21.4.2019 Cunami Panská Lhota 5 : 13 Dragon Darts Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 17 : 28 Tuček Roman
22. Ne 21.4.2019 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 26 : 21 Petrlík Radek
22. Ne 21.4.2019 Zapomnění Jihlava 9 : 10 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 18 : 25 Kunčar Leopold
22. Ne 21.4.2019 Wüdle Brtnice B 4 : 14 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 12 : 29 Bártl David
23. Čt 25.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 5 : 13 Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Kopic Daniel 17 : 29 Navrkal Filip
23. Ne 28.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 Panda Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 25 : 19 Zána Oldřich
23. Ne 28.4.2019 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Fčely Střítež Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 22 : 27 Mezera Tomáš
23. Ne 28.4.2019 Zezulkárna Jihlava B 14 : 4 DC Přibyslav B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 32 : 11 Močuba Jiří
23. Ne 28.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 26 : 15 Žuravlov Boris
23. Ne 28.4.2019 Asfaltéři Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 27 : 22 Zadražil František
23. Ne 28.4.2019 Dragon Darts Jihlava 14 : 4 Dark Darts Ždírec Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 31 : 14 Nepraš Lubomír
24. St 8.5.2019 Panda Jihlava 3 : 15 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 10 : 32 Bártl David
24. Ne 12.5.2019 DC Přibyslav B 11 : 7 Devious Darts Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 18 Veleková Dagmar
24. Ne 12.5.2019 Fčely Střítež 8 : 10 Dragon Darts Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 20 : 24 Tučková Dana
24. Ne 12.5.2019 Dark Darts Ždírec 9 : 10 Asfaltéři Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 23 : 23 Polák Aleš
24. Ne 12.5.2019 Cunami Panská Lhota 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 29 : 18 Kunčar Leopold
24. Ne 12.5.2019 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 17 : 26 Petrlík Radek
24. Ne 12.5.2019 Wüdle Brtnice B 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 19 : 27 Götthans Roman
25. Ne 19.5.2019 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Zapomnění Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 28 : 17 Žiačiková Petra
25. Ne 19.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 12 : 6 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00 Petrlík Radek 28 : 19 Zána Oldřich
25. Ne 19.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 16 : 2 Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00 Bártl David 32 : 8 Zadražil František
25. Ne 19.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 Dark Darts Ždírec Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Buchtová Klára 25 : 20 Nepraš Lubomír
25. Ne 19.5.2019 Asfaltéři Jihlava 14 : 4 Fčely Střítež Jihlava U Suchánků, Jihlava
14:00 Gnol Drahoslav 32 : 15 Med Lukáš
25. Ne 19.5.2019 Dragon Darts Jihlava 10 : 8 Devious Darts Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
14:00 Tučková Dana 23 : 22 Veleková Dagmar
25. Ne 19.5.2019 Wüdle Brtnice B 14 : 4 DC Přibyslav B Brtnice Na Hřišti, Brtnice
14:00 Navrkal Filip 32 : 19 Čermák Michal
26. Ne 26.5.2019 DC Přibyslav B 8 : 10 Dragon Darts Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 20 : 21 Tučková Dana
26. Ne 26.5.2019 Devious Darts Dušejov 9 : 10 Asfaltéři Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 23 : 21 Gnol Drahoslav
26. Ne 26.5.2019 Fčely Střítež 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 29 : 14 Kunčar Leopold
26. Ne 26.5.2019 Dark Darts Ždírec 4 : 14 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 11 : 29 Bártl David
26. Ne 26.5.2019 Cunami Panská Lhota 10 : 9 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 25 : 20 Petrlík Radek
26. Ne 26.5.2019 Panda Jihlava 11 : 7 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
14:00 Zána Oldřich 26 : 20 Götthans Roman
26. Ne 26.5.2019 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Wüdle Brtnice B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
14:00 Žuravlov Ivana 13 : 28 Navrkal Filip
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.8.2019 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.8.2019 09:05:24