Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt7.9.202326ERS Jihlava4:14Wüdle BrtniceJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David15:29Švaříček Jiří
1.Čt7.9.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B12:6Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František29:17Jenčík Pavel
1.Ne10.9.2023Dragon Darts Jihlava5:13DC PřibyslavJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman17:29Janošťák Václav
1.Ne10.9.2023Panda Jihlava5:13Šipková Akademie DušejovJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin15:28Krejčí Bohumil
1.Ne10.9.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod16:2Formanský Dravci JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David32:12Novák Radek
2.Út12.9.2023DC Přibyslav12:6Tajfun Darts Havlíčkův BrodPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav29:19Bártl David
2.Út12.9.2023Wüdle Brtnice18:0DC Přibyslav BBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří36:0Čermák Michal
2.Čt14.9.2023Šipková Akademie Dušejov10:9Cerberos NetínDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil23:20Kunčar Leopold
2.Čt14.9.2023Formanský Dravci Jihlava12:6Panda JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Novák Radek25:17Bednář Martin
1.So16.9.2023Cerberos Netín14:4DC Přibyslav BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
18:00Vondrák Miroslav30:13Močuba Jiří
2.Ne17.9.2023Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod7:11Dragon Darts JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel17:26Kameník Roman
2.Ne17.9.2023Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9814:4Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela31:12Veverka František
4.Út26.9.2023Wüdle Brtnice7:11Šipková Akademie DušejovBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří15:25Götthans Kamil
3.Ne1.10.2023DC Přibyslav B7:11Šipková Akademie DušejovPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Hladký Pavel18:25Krejčí Bohumil
3.Ne1.10.2023Dragon Darts Jihlava10:8Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Jihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman23:24Medová Marcela
3.Ne1.10.2023Panda Jihlava1:17DC PřibyslavJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin5:34Strašil Pavel
3.Ne1.10.2023Cerberos Netín16:2Formanský Dravci JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold32:13Novák Radek
3.Ne1.10.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod17:1Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David34:9Jenčík Pavel
4.Út3.10.2023DC Přibyslav14:4Cerberos NetínPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav30:14Vondrák Miroslav
3.St4.10.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B17:126ERS JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František34:6Doležal Kamil
4.Čt5.10.202326ERS Jihlava5:13Dragon Darts JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David14:28Kameník Roman
4.Čt5.10.2023Formanský Dravci Jihlava12:6DC Přibyslav BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Novák Radek28:19Kubát Lukáš
4.Ne8.10.2023Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod11:7Panda JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel27:20Bednář Martin
4.Ne8.10.2023Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 986:12Tajfun Darts Havlíčkův BrodJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Benda Lukáš16:26Bártl David
5.Čt12.10.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B12:6Wüdle BrtniceHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František28:16Švaříček Jiří
5.Čt12.10.2023Šipková Akademie Dušejov10:8Formanský Dravci JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil27:19Kozák Ondřej
5.So14.10.2023DC Přibyslav B6:12DC PřibyslavPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
17:30Hladký Pavel16:27Janošťák Václav
5.Ne15.10.2023Panda Jihlava0:18Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Jihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin5:36Medová Marcela
5.Ne15.10.2023Cerberos Netín10:9Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold24:18Jenčík Pavel
5.Ne15.10.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod17:126ERS JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David35:6Doležal Kamil
6.Út24.10.2023DC Přibyslav5:13Šipková Akademie DušejovPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav16:29Götthans Kamil
6.Út24.10.2023Wüdle Brtnice15:3Formanský Dravci JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří30:15Kozák Ondřej
6.Čt26.10.202326ERS Jihlava8:10Panda JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David24:26Bednář Martin
6.Čt26.10.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B11:7Dragon Darts JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František26:17Kameník Roman
6.Ne29.10.2023Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod10:8DC Přibyslav BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel23:22Hladký Pavel
6.Ne29.10.2023Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9813:5Cerberos NetínJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela27:14Kunčar Leopold
7.Čt9.11.2023Šipková Akademie Dušejov13:5Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil28:14Jenčík Pavel
7.Čt9.11.2023Formanský Dravci Jihlava5:13DC PřibyslavJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Kozák Ondřej13:29Janošťák Václav
7.Ne12.11.2023DC Přibyslav B7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Přibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš18:25Benda Lukáš
7.Ne12.11.2023Dragon Darts Jihlava11:7Wüdle BrtniceJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman27:19Čermák Jiří
7.Ne12.11.2023Cerberos Netín16:226ERS JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold32:9Doležal Kamil
7.Ne12.11.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod11:7Tajfun Darts Havlíčkův Brod BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David25:17Veverka František
8.Út14.11.2023Wüdle Brtnice7:11DC PřibyslavBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří18:26Janošťák Václav
8.Čt16.11.202326ERS Jihlava2:16DC Přibyslav BJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil16:34Kubát Lukáš
8.Čt16.11.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B14:4Panda JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František30:10Bednář Martin
8.Ne19.11.2023Dragon Darts Jihlava6:12Tajfun Darts Havlíčkův BrodJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman15:29Bártl David
8.Ne19.11.2023Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod8:10Formanský Dravci JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel21:21Novák Radek
8.Ne19.11.2023Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 986:12Šipková Akademie DušejovJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela16:27Götthans Kamil
9.Út21.11.2023DC Přibyslav16:2Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav32:9Jenčík Pavel
9.Čt23.11.2023Šipková Akademie Dušejov15:326ERS JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Götthans Kamil30:13Vlček David
9.Čt23.11.2023Formanský Dravci Jihlava9:10Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Jihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Novák Radek23:24Medová Marcela
9.Ne26.11.2023Panda Jihlava3:15Dragon Darts JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin10:31Kameník Roman
9.Ne26.11.2023Cerberos Netín9:10Tajfun Darts Havlíčkův Brod BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold22:24Veverka František
9.Ne26.11.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod16:2Wüdle BrtniceHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David32:9Švaříček Jiří
10.Út28.11.2023Wüdle Brtnice12:6Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Vondrák Milan28:18Jenčík Pavel
10.Čt30.11.202326ERS Jihlava7:11Formanský Dravci JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil15:27Novák Radek
10.Čt30.11.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B11:7DC Přibyslav BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František27:22Kubát Lukáš
10.Ne3.12.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod14:4Panda JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David29:14Bednář Martin
10.Ne3.12.2023Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 984:14DC PřibyslavJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela14:30Janošťák Václav
10.5.1.2024Dragon Darts Jihlava11:7Cerberos NetínJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Kameník Roman27:21Kunčar Leopold
11.Út9.1.2024DC Přibyslav18:026ERS JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav36:4Doležal Kamil
11.Čt11.1.2024Šipková Akademie Dušejov12:6Tajfun Darts Havlíčkův Brod BDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil28:17Veverka František
11.Ne14.1.2024DC Přibyslav B10:9Dragon Darts JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš23:23Kameník Roman
11.Ne14.1.2024Panda Jihlava5:13Wüdle BrtniceJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin15:29Svoboda Lukáš
11.Ne14.1.2024Cerberos Netín7:11Tajfun Darts Havlíčkův BrodNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold17:26Bártl David
11.Ne14.1.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel17:25Medová Marcela
12.Út16.1.2024Wüdle Brtnice3:15Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Brtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Svoboda Lukáš11:30Medová Marcela
13.Út16.1.2024DC Přibyslav13:5Tajfun Darts Havlíčkův Brod BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav27:18Veverka František
12.Čt18.1.202426ERS Jihlava10:8Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David22:19Jenčík Pavel
12.Čt18.1.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod B10:8Formanský Dravci JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František24:21Kozák Ondřej
12.Ne21.1.2024Dragon Darts Jihlava6:12Šipková Akademie DušejovJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman16:24Krejčí Bohumil
12.Ne21.1.2024Panda Jihlava4:14Cerberos NetínJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin14:31Kunčar Leopold
12.Ne21.1.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod10:8DC Přibyslav BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David25:18Kubát Lukáš
13.Čt25.1.2024Šipková Akademie Dušejov11:7Tajfun Darts Havlíčkův BrodDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Götthans Kamil23:17Bártl David
13.Čt25.1.2024Formanský Dravci Jihlava7:11Dragon Darts JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Novák Radek18:25Kameník Roman
13.Ne28.1.2024DC Přibyslav B12:6Panda JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal26:17Němec Jaromír
13.Ne28.1.2024Cerberos Netín10:8Wüdle BrtniceNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold24:18Votava Michal
13.Ne28.1.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9816:226ERS JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela34:6Doležal Kamil
14.Út30.1.2024Wüdle Brtnice16:226ERS JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří33:9Doležal Kamil
14.Út30.1.2024DC Přibyslav17:1Dragon Darts JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav34:6Kameník Roman
14.Čt1.2.2024Formanský Dravci Jihlava7:11Tajfun Darts Havlíčkův BrodJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Novák Radek18:26Bártl David
14.Čt1.2.2024Šipková Akademie Dušejov14:4Panda JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil31:12Bednář Martin
14.Ne4.2.2024DC Přibyslav B12:6Cerberos NetínPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš27:17Kunčar Leopold
14.Ne4.2.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod1:17Tajfun Darts Havlíčkův Brod BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel6:35Veverka František
15.Čt8.2.2024Cerberos Netín2:16Šipková Akademie DušejovNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
18:00Kunčar Leopold8:33Drda Jaromír
15.Čt8.2.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod B7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František17:25Medová Marcela
15.Ne11.2.2024DC Přibyslav B10:8Wüdle BrtnicePřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal25:17Votava Michal
15.Ne11.2.2024Panda Jihlava7:11Formanský Dravci JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin19:28Novák Radek
15.Ne11.2.2024Dragon Darts Jihlava13:5Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman28:15Jenčík Pavel
15.Ne11.2.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod7:11DC PřibyslavHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David19:26Janošťák Václav
16.Út13.2.2024DC Přibyslav16:2Panda JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav34:8Bednář Martin
16.Čt15.2.202426ERS Jihlava5:13Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil14:28Veverka František
16.Čt15.2.2024Formanský Dravci Jihlava10:8Cerberos NetínJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Kozák Ondřej25:21Kunčar Leopold
16.Čt15.2.2024Šipková Akademie Dušejov11:7DC Přibyslav BDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil25:17Močuba Jiří
16.Ne18.2.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod11:7Tajfun Darts Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel25:21Bártl David
16.Ne18.2.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9812:6Dragon Darts JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela24:18Bílek Radek
17.Čt22.2.2024Cerberos Netín3:15DC PřibyslavNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
18:00Nevídal Miloš11:32Strašil Pavel
17.Čt22.2.2024Šipková Akademie Dušejov14:4Wüdle BrtniceDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil29:12Votava Michal
17.Ne25.2.2024DC Přibyslav B6:12Formanský Dravci JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš19:28Novák Radek
17.Ne25.2.2024Dragon Darts Jihlava16:226ERS JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman33:8Doležal Kamil
17.Ne25.2.2024Panda Jihlava8:10Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin22:22Jenčík Pavel
17.Ne25.2.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod10:9Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David24:23Medová Marcela
18.Út27.2.2024Wüdle Brtnice11:7Tajfun Darts Havlíčkův Brod BBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Votava Michal26:22Veverka František
18.Út27.2.2024DC Přibyslav13:5DC Přibyslav BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav29:15Kubát Lukáš
18.Čt29.2.202426ERS Jihlava2:16Tajfun Darts Havlíčkův BrodJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David9:33Bártl David
18.Čt29.2.2024Formanský Dravci Jihlava5:13Šipková Akademie DušejovJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Kozák Ondřej16:29Götthans Kamil
18.Ne3.3.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod9:10Cerberos NetínHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel22:23Kunčar Leopold
18.Ne3.3.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9813:5Panda JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Benda Lukáš30:12Bednář Martin
19.Čt7.3.2024Šipková Akademie Dušejov7:11DC PřibyslavDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil19:24Janošťák Václav
19.Čt7.3.2024Formanský Dravci Jihlava10:9Wüdle BrtniceJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Kozák Ondřej26:25Vondrák Milan
19.Ne10.3.2024DC Přibyslav B9:10Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš24:25Jenčík Pavel
19.Ne10.3.2024Panda Jihlava11:726ERS JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin28:17Vlček David
19.Ne10.3.2024Dragon Darts Jihlava6:12Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman17:26Veverka František
19.Ne10.3.2024Cerberos Netín7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Netín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold19:27Benda Lukáš
20.Út12.3.2024Wüdle Brtnice12:6Dragon Darts JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Čermák Jiří27:19Kameník Roman
20.Čt14.3.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod B6:12Tajfun Darts Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František17:26Bártl David
20.Čt14.3.202426ERS Jihlava6:12Cerberos NetínJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil14:27Kunčar Leopold
20.Ne17.3.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod5:13Šipková Akademie DušejovHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel14:30Krejčí Bohumil
20.Ne17.3.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9810:8DC Přibyslav BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela25:20Hladký Pavel
20.Út19.3.2024DC Přibyslav14:4Formanský Dravci JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav30:16Novák Radek
21.Út2.4.2024DC Přibyslav15:3Wüdle BrtnicePřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav32:10Votava Michal
21.Čt4.4.2024Formanský Dravci Jihlava13:5Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Kozák Ondřej27:15Jenčík Pavel
21.Čt4.4.2024Šipková Akademie Dušejov11:7Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Dušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil24:24Medová Marcela
21.Ne7.4.2024DC Přibyslav B14:426ERS JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal31:14Doležal Kamil
21.Ne7.4.2024Panda Jihlava8:10Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin19:25Veverka František
21.Ne7.4.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod13:5Dragon Darts JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David28:15Kameník Roman
22.Út9.4.2024Wüdle Brtnice4:14Tajfun Darts Havlíčkův BrodBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Votava Michal14:31Bártl David
22.Čt11.4.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod B12:6Cerberos NetínHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František30:15Kunčar Leopold
22.Čt11.4.202426ERS Jihlava3:15Šipková Akademie DušejovJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David11:31Götthans Kamil
22.Ne14.4.2024Dragon Darts Jihlava13:5Panda JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman28:14Bednář Martin
22.Ne14.4.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod3:15DC PřibyslavHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel7:33Janošťák Václav
22.Ne14.4.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9815:3Formanský Dravci JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela31:14Kozák Ondřej
23.Út16.4.2024DC Přibyslav14:4Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Přibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav29:17Medová Marcela
23.Čt18.4.2024Formanský Dravci Jihlava12:626ERS JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Kozák Ondřej28:15Doležal Kamil
23.Ne21.4.2024DC Přibyslav B6:12Tajfun Darts Havlíčkův Brod BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš16:26Veverka František
23.Ne21.4.2024Cerberos Netín10:8Dragon Darts JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold24:20Kameník Roman
23.Ne21.4.2024Panda Jihlava5:13Tajfun Darts Havlíčkův BrodJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin16:27Bártl David
23.Ne21.4.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod0:18Wüdle BrtniceHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:000:36
24.Čt25.4.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod B7:11Šipková Akademie DušejovHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František20:26Drda Jaromír
24.Út30.4.2024Wüdle Brtnice13:5Panda JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří29:12Bednář Martin
24.Čt2.5.202426ERS Jihlava3:15DC PřibyslavJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil6:33Janošťák Václav
24.Ne5.5.2024Dragon Darts Jihlava9:10DC Přibyslav BJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman23:23Kubát Lukáš
24.Ne5.5.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod13:5Cerberos NetínHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David30:11Kunčar Leopold
24.Ne5.5.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9812:6Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Benda Lukáš27:15Jenčík Pavel
25.Čt9.5.2024Formanský Dravci Jihlava10:8Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Novák Radek24:20Veverka František
25.Čt9.5.2024Šipková Akademie Dušejov13:5Dragon Darts JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Götthans Kamil27:18Kameník Roman
25.Ne12.5.2024DC Přibyslav B6:12Tajfun Darts Havlíčkův BrodPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš13:28Bártl David
25.Ne12.5.2024Cerberos Netín7:11Panda JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Klára17:23Bednář Martin
25.Ne12.5.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod13:526ERS JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel28:12Doležal Kamil
25.Ne12.5.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9818:0Wüdle BrtniceJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela36:0Votava Michal
26.Út14.5.2024Wüdle Brtnice13:5Cerberos NetínBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Votava Michal30:16Minster Marek
26.Čt16.5.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod B5:13DC PřibyslavHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František16:28Janošťák Václav
26.Čt16.5.202426ERS Jihlava4:14Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Jihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil14:29Medová Marcela
26.Ne19.5.2024Panda Jihlava10:8DC Přibyslav BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin22:22Kubát Lukáš
26.Ne19.5.2024Dragon Darts Jihlava5:13Formanský Dravci JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman17:29Novák Radek
26.Ne19.5.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod15:3Šipková Akademie DušejovHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David31:12Krejčí Bohumil
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 23:13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement