Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Út 17.9.2019 Wüdle Brtnice 10 : 9 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 26 : 24 Benda Lukáš
1. Čt 19.9.2019 26ERS Jihlava 10 : 8 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Půža Richard 24 : 20 Götthans Roman
1. Čt 19.9.2019 Formanský Dravci Jihlava B 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00 Hlávka Petr 13 : 28 Zadražil Vladimír
1. Ne 22.9.2019 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Dragon Darts Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 21 : 18 Jelínek Michal
1. Ne 22.9.2019 Řezníci Dobronín 6 : 12 DC Přibyslav Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 18 : 27 Strašil Pavel
1. Ne 22.9.2019 Zezulkárna Jihlava 1 : 17 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 6 : 35 Bártl David
1. Ne 22.9.2019 Wüdle Brtnice B 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00 Navrkal Filip 21 : 24 Krejčí Bohumil
2. Čt 3.10.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 19 : 26 Kúřil Stanislav
2. Ne 6.10.2019 Formanský Dravci Jihlava 14 : 4 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Zadražil Vladimír 28 : 15 Vlček David
2. Ne 6.10.2019 Zezulkárna Jihlava B 6 : 12 Wüdle Brtnice Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Böhm Jan 17 : 27 Votava Michal
2. Ne 6.10.2019 DC Přibyslav 5 : 13 Zezulkárna Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00 Strašil Pavel 14 : 26 Štěpánek David
2. Ne 6.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 14 : 4 Formanský Dravci Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 30 : 12 Kozák Ondřej
2. Ne 6.10.2019 Wüdle Brtnice B 6 : 12 Řezníci Dobronín Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00 Navrkal Filip 17 : 27 Bernard Slavomír
2. Ne 6.10.2019 Šipková Akademie Dušejov 6 : 12 Dragon Darts Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00 Götthans Kamil 19 : 28 Jelínek Michal
3. Út 8.10.2019 Wüdle Brtnice 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 17 : 27 Janoušek Marek
3. Čt 10.10.2019 26ERS Jihlava 1 : 17 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Půža Richard 7 : 35 Bártl David
3. Čt 10.10.2019 Formanský Dravci Jihlava B 11 : 7 DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00 Kozák Ondřej 25 : 22 Janošťák Václav
3. Ne 13.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 Zezulkárna Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 30 : 10 Götthans Roman
3. Ne 13.10.2019 Řezníci Dobronín 5 : 13 Šipková Akademie Dušejov Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Wastl Filip 15 : 29 Krejčí Bohumil
3. Ne 13.10.2019 Dragon Darts Jihlava 5 : 13 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Jelínek Michal 15 : 30 Benda Lukáš
3. Ne 13.10.2019 Zezulkárna Jihlava 14 : 4 Wüdle Brtnice B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 30 : 14 Navrkal Filip
4. Ne 20.10.2019 Formanský Dravci Jihlava 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Zadražil Vladimír 27 : 19 Kúřil Stanislav
4. Ne 20.10.2019 Zezulkárna Jihlava B 8 : 10 Dragon Darts Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 21 : 22 Jelínek Michal
4. Ne 20.10.2019 Řezníci Dobronín 6 : 12 Zezulkárna Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 17 : 25 Štěpánek David
4. Ne 20.10.2019 DC Přibyslav 13 : 5 26ERS Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00 Strašil Pavel 28 : 17 Půža Richard
4. Ne 20.10.2019 Wüdle Brtnice B 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava B Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00 Navrkal Filip 17 : 28 Hlávka Petr
4. Ne 20.10.2019 Šipková Akademie Dušejov 4 : 14 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00 Krejčí Bohumil 15 : 31 Benda Lukáš
5. Út 29.10.2019 Wüdle Brtnice 7 : 11 DC Přibyslav Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 19 : 25 Strašil Pavel
5. Čt 31.10.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 13 : 5 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 28 : 14 Götthans Roman
5. Čt 31.10.2019 26ERS Jihlava 10 : 8 Wüdle Brtnice B Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 23 : 18 Navrkal Filip
5. Čt 31.10.2019 Formanský Dravci Jihlava B 12 : 6 Řezníci Dobronín Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00 Hlávka Petr 27 : 14 Bernard Slavomír
5. Ne 3.11.2019 Cerberos Velké Meziříčí 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 19 : 26 Bártl David
5. Ne 3.11.2019 Dragon Darts Jihlava 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Jelínek Michal 17 : 29 Zadražil Vladimír
5. Ne 3.11.2019 Zezulkárna Jihlava 14 : 4 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 30 : 13 Krejčí Bohumil
6. Ne 10.11.2019 Formanský Dravci Jihlava 10 : 9 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Zadražil Vladimír 23 : 23 Benda Lukáš
6. Ne 10.11.2019 Řezníci Dobronín 8 : 10 26ERS Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 22 : 24 Půža Richard
6. Ne 10.11.2019 DC Přibyslav 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00 Strašil Pavel 16 : 25 Kúřil Stanislav
6. Ne 10.11.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 15 : 3 Dragon Darts Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 30 : 13 Jelínek Michal
6. Ne 10.11.2019 Zezulkárna Jihlava 10 : 9 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 24 : 21 Kozák Ondřej
6. Ne 10.11.2019 Wüdle Brtnice B 3 : 15 Wüdle Brtnice Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00 Navrkal Filip 13 : 31 Švaříček Jiří
6. Ne 10.11.2019 Šipková Akademie Dušejov 15 : 3 Zezulkárna Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00 Krejčí Bohumil 32 : 11 Böhm Jan
7. Út 12.11.2019 Wüdle Brtnice 10 : 8 Řezníci Dobronín Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 24 : 20 Wastl Filip
7. Čt 14.11.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 15 : 28 Bártl David
7. Čt 14.11.2019 26ERS Jihlava 3 : 15 Zezulkárna Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 10 : 32 Štěpánek David
7. Čt 14.11.2019 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00 Hlávka Petr 22 : 24 Götthans Kamil
7. Ne 17.11.2019 Zezulkárna Jihlava B 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 11 : 32 Janoušek Marek
7. Ne 17.11.2019 Cerberos Velké Meziříčí 16 : 2 Wüdle Brtnice B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 34 : 8 Navrkal Filip
4. Ne 17.11.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Wüdle Brtnice Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Stoklasa Jan 24 : 16 Votava Michal
7. Ne 17.11.2019 Dragon Darts Jihlava 10 : 8 DC Přibyslav Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Jelínek Michal 24 : 23 Strašil Pavel
8. Čt 28.11.2019 Formanský Dravci Jihlava B 9 : 10 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00 Kozák Ondřej 21 : 25 Půža Richard
8. Ne 1.12.2019 Řezníci Dobronín 0 : 18 Cerberos Velké Meziříčí Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 6 : 36 Kúřil Stanislav
8. Ne 1.12.2019 DC Přibyslav 10 : 8 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00 Strašil Pavel 23 : 20 Benda Lukáš
8. Ne 1.12.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 13 : 5 Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Stoklasa Jan 28 : 12 Götthans Roman
8. Ne 1.12.2019 Zezulkárna Jihlava 8 : 10 Wüdle Brtnice Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 20 : 24 Votava Michal
8. Ne 1.12.2019 Wüdle Brtnice B 2 : 16 Dragon Darts Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00 Navrkal Filip 11 : 32 Jelínek Michal
8. Ne 1.12.2019 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00 Krejčí Bohumil 17 : 30 Janoušek Marek
9. Út 3.12.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 11 : 7 Wüdle Brtnice B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 27 : 16 Navrkal Filip
9. Út 3.12.2019 Wüdle Brtnice 10 : 9 Formanský Dravci Jihlava B Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Votava Michal 24 : 24 Kozák Ondřej
9. Čt 5.12.2019 26ERS Jihlava 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 21 : 24 Götthans Kamil
9. Ne 8.12.2019 Formanský Dravci Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 29 : 16 Stoklasa Jan
9. Ne 8.12.2019 Zezulkárna Jihlava B 6 : 12 DC Přibyslav Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Böhm Jan 19 : 27 Strašil Pavel
9. Ne 8.12.2019 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Zezulkárna Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 25 : 16 Štěpánek David
9. Ne 8.12.2019 Dragon Darts Jihlava 7 : 11 Řezníci Dobronín Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Jelínek Michal 18 : 26 Bernard Slavomír
10. Čt 12.12.2019 26ERS Jihlava 4 : 14 Wüdle Brtnice Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 14 : 30 Švaříček Jiří
10. Čt 12.12.2019 Formanský Dravci Jihlava B 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00 Hlávka Petr 16 : 28 Kúřil Stanislav
10. Ne 15.12.2019 Řezníci Dobronín 4 : 14 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 10 : 30 Benda Lukáš
10. Ne 15.12.2019 DC Přibyslav 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00 Strašil Pavel 18 : 24 Zadražil Vladimír
10. Ne 15.12.2019 Zezulkárna Jihlava 10 : 8 Dragon Darts Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 27 : 19 Jelínek Michal
10. Ne 15.12.2019 Wüdle Brtnice B 8 : 10 Zezulkárna Jihlava B Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00 Navrkal Filip 21 : 22 Böhm Jan
10. Ne 15.12.2019 Šipková Akademie Dušejov 3 : 15 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00 Krejčí Bohumil 11 : 33 Stoklasa Jan
11. Út 7.1.2020 Wüdle Brtnice 13 : 5 Šipková Akademie Dušejov Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Čermák Jiří 29 : 13 Götthans Kamil
11. Čt 9.1.2020 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 7 : 11 Zezulkárna Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 18 : 27 Štěpánek David
11. Ne 12.1.2020 Formanský Dravci Jihlava 18 : 0 Wüdle Brtnice B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Zadražil Vladimír 36 : 2 Navrkal Filip
11. Ne 12.1.2020 Zezulkárna Jihlava B 14 : 4 Řezníci Dobronín Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Böhm Jan 32 : 16 Bernard Slavomír
11. Ne 12.1.2020 Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 26ERS Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 28 : 12 Vlček David
11. Ne 12.1.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 11 : 7 DC Přibyslav Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Stoklasa Jan 25 : 18 Strašil Pavel
11. Ne 12.1.2020 Dragon Darts Jihlava 8 : 10 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Jelínek Michal 20 : 24 Kozák Ondřej
12. Út 14.1.2020 Wüdle Brtnice 9 : 10 Cerberos Velké Meziříčí Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Švaříček Jiří 25 : 21 Kúřil Stanislav
12. Čt 16.1.2020 26ERS Jihlava 9 : 10 Dragon Darts Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 23 : 25 Jelínek Michal
12. Čt 16.1.2020 Formanský Dravci Jihlava B 8 : 10 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00 Kozák Ondřej 20 : 21 Benda Lukáš
12. Ne 19.1.2020 Řezníci Dobronín 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 14 : 28 Zadražil Vladimír
12. Ne 19.1.2020 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 32 : 7 Böhm Jan
12. Ne 19.1.2020 Wüdle Brtnice B 2 : 16 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00 Navrkal Filip 7 : 34 Bártl David
12. Ne 19.1.2020 Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 DC Přibyslav Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00 Krejčí Bohumil 18 : 24 Strašil Pavel
13. Čt 23.1.2020 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 26ERS Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 31 : 11 Vlček David
13. Ne 26.1.2020 Formanský Dravci Jihlava 11 : 7 Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 25 : 20 Štěpánek David
13. Ne 26.1.2020 Zezulkárna Jihlava B 9 : 10 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Böhm Jan 24 : 21 Kozák Ondřej
13. Ne 26.1.2020 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 Šipková Akademie Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 28 : 9 Götthans Kamil
13. Ne 26.1.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 : 1 Řezníci Dobronín Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 34 : 6 Bernard Slavomír
13. Ne 26.1.2020 Dragon Darts Jihlava 6 : 12 Wüdle Brtnice Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Jelínek Michal 15 : 28 Votava Michal
13. Ne 26.1.2020 DC Přibyslav 16 : 2 Wüdle Brtnice B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 33 : 13 Navrkal Filip
14. Čt 30.1.2020 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Wüdle Brtnice Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
14. Ne 2.2.2020 Zezulkárna Jihlava B 26ERS Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
14. Ne 2.2.2020 Formanský Dravci Jihlava Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
14. Ne 2.2.2020 Dragon Darts Jihlava Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
14. Ne 2.2.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Zezulkárna Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
14. Ne 2.2.2020 DC Přibyslav Řezníci Dobronín Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00
14. Ne 2.2.2020 Šipková Akademie Dušejov Wüdle Brtnice B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00
15. Út 4.2.2020 Wüdle Brtnice Zezulkárna Jihlava B Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00
15. Čt 6.2.2020 Formanský Dravci Jihlava B Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00
15. Čt 6.2.2020 26ERS Jihlava Formanský Dravci Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
15. Ne 9.2.2020 Cerberos Velké Meziříčí Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
15. Ne 9.2.2020 Řezníci Dobronín Wüdle Brtnice B Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
15. Ne 9.2.2020 Zezulkárna Jihlava DC Přibyslav Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
15. Ne 9.2.2020 Dragon Darts Jihlava Šipková Akademie Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
16:00
16. Čt 13.2.2020 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dragon Darts Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
16. Ne 16.2.2020 Zezulkárna Jihlava B Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
16. Ne 16.2.2020 Formanský Dravci Jihlava Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
16. Ne 16.2.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 26ERS Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
16. Ne 16.2.2020 DC Přibyslav Formanský Dravci Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00
16. Ne 16.2.2020 Wüdle Brtnice B Zezulkárna Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00
16. Ne 16.2.2020 Šipková Akademie Dušejov Řezníci Dobronín Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00
17. Čt 20.2.2020 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
17. Čt 20.2.2020 26ERS Jihlava DC Přibyslav Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
17. Čt 20.2.2020 Formanský Dravci Jihlava B Wüdle Brtnice B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00
17. Ne 23.2.2020 Wüdle Brtnice Tajfun Darts Havlíčkův Brod Brtnice Na Hřišti, Brtnice
14:00
17. Ne 23.2.2020 Cerberos Velké Meziříčí Formanský Dravci Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
17. Ne 23.2.2020 Dragon Darts Jihlava Zezulkárna Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
17. Ne 23.2.2020 Zezulkárna Jihlava Řezníci Dobronín Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
18. Ne 1.3.2020 Zezulkárna Jihlava B Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
18. Ne 1.3.2020 Formanský Dravci Jihlava Dragon Darts Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
18. Ne 1.3.2020 Řezníci Dobronín Formanský Dravci Jihlava B Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
18. Ne 1.3.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Cerberos Velké Meziříčí Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
18. Ne 1.3.2020 DC Přibyslav Wüdle Brtnice Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00
18. Ne 1.3.2020 Wüdle Brtnice B 26ERS Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00
18. Ne 1.3.2020 Šipková Akademie Dušejov Zezulkárna Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00
19. Út 17.3.2020 Wüdle Brtnice Wüdle Brtnice B Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00
19. Čt 19.3.2020 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
19. Čt 19.3.2020 Formanský Dravci Jihlava B Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00
19. Čt 19.3.2020 26ERS Jihlava Řezníci Dobronín Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
19. Ne 22.3.2020 Zezulkárna Jihlava B Šipková Akademie Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
19. Ne 22.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí DC Přibyslav Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
19. Ne 22.3.2020 Dragon Darts Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
20. Ne 29.3.2020 Formanský Dravci Jihlava Zezulkárna Jihlava B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
20. Ne 29.3.2020 Řezníci Dobronín Wüdle Brtnice Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
20. Ne 29.3.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
20. Ne 29.3.2020 DC Přibyslav Dragon Darts Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00
20. Ne 29.3.2020 Wüdle Brtnice B Cerberos Velké Meziříčí Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00
20. Ne 29.3.2020 Zezulkárna Jihlava 26ERS Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
20. Ne 29.3.2020 Šipková Akademie Dušejov Formanský Dravci Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00
21. Út 31.3.2020 Wüdle Brtnice Zezulkárna Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00
21. Čt 2.4.2020 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 DC Přibyslav Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
21. Čt 2.4.2020 26ERS Jihlava Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
21. Ne 5.4.2020 Formanský Dravci Jihlava Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
21. Ne 5.4.2020 Zezulkárna Jihlava B Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
21. Ne 5.4.2020 Cerberos Velké Meziříčí Řezníci Dobronín Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
21. Ne 5.4.2020 Dragon Darts Jihlava Wüdle Brtnice B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
22. Čt 9.4.2020 Formanský Dravci Jihlava B Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00
22. Ne 12.4.2020 Řezníci Dobronín Dragon Darts Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
22. Ne 12.4.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Formanský Dravci Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
22. Ne 12.4.2020 DC Přibyslav Zezulkárna Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00
22. Ne 12.4.2020 Wüdle Brtnice B Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00
22. Ne 12.4.2020 Zezulkárna Jihlava Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
22. Ne 12.4.2020 Šipková Akademie Dušejov 26ERS Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00
23. Út 14.4.2020 Wüdle Brtnice 26ERS Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00
23. Čt 16.4.2020 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Řezníci Dobronín Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
23. Ne 19.4.2020 Formanský Dravci Jihlava DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
23. Ne 19.4.2020 Cerberos Velké Meziříčí Formanský Dravci Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
23. Ne 19.4.2020 Zezulkárna Jihlava B Wüdle Brtnice B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
23. Ne 19.4.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Šipková Akademie Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
23. Ne 19.4.2020 Dragon Darts Jihlava Zezulkárna Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
24. Čt 30.4.2020 Formanský Dravci Jihlava B Dragon Darts Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00
24. Čt 30.4.2020 26ERS Jihlava Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
24. Ne 3.5.2020 Řezníci Dobronín Zezulkárna Jihlava B Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
24. Ne 3.5.2020 DC Přibyslav Tajfun Darts Havlíčkův Brod Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
15:00
24. Ne 3.5.2020 Wüdle Brtnice B Formanský Dravci Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00
24. Ne 3.5.2020 Zezulkárna Jihlava Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
24. Ne 3.5.2020 Šipková Akademie Dušejov Wüdle Brtnice Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00
25. Čt 7.5.2020 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
25. Ne 10.5.2020 Cerberos Velké Meziříčí Wüdle Brtnice Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
25. Ne 10.5.2020 Zezulkárna Jihlava B Zezulkárna Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
25. Ne 10.5.2020 Formanský Dravci Jihlava Řezníci Dobronín Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
25. Ne 10.5.2020 Dragon Darts Jihlava 26ERS Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
25. Ne 10.5.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
25. Ne 10.5.2020 DC Přibyslav Šipková Akademie Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
26. Út 12.5.2020 Wüdle Brtnice Dragon Darts Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00
26. Čt 14.5.2020 Formanský Dravci Jihlava B Zezulkárna Jihlava B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
18:00
26. Čt 14.5.2020 26ERS Jihlava Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
26. Ne 17.5.2020 Řezníci Dobronín Tajfun Darts Havlíčkův Brod Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
26. Ne 17.5.2020 Wüdle Brtnice B DC Přibyslav Brtnice Na Hřišti, Brtnice
15:00
26. Ne 17.5.2020 Zezulkárna Jihlava Formanský Dravci Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
26. Ne 17.5.2020 Šipková Akademie Dušejov Cerberos Velké Meziříčí Dušejov Na Hřišti, Dušejov
16:00

2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 5.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 20 : 27 Němec Jaromír
1. Ne 8.9.2019 DC Přibyslav B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 19 Nepraš Lubomír
1. Ne 8.9.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 17 : 24 Ždimera Roman
1. Ne 8.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 13 : 5 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 30 : 11 Brambůrek Petr
1. Ne 8.9.2019 Zapomnění Jihlava 11 : 7 Fčely Střítež Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 25 : 19 Mezera Tomáš
1. Ne 8.9.2019 Dragon Darts Jihlava B 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 27 : 17 Zuda Michal
2. St 11.9.2019 Panda Jihlava 10 : 9 Krajzont Polná Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 23 : 22 Kašík David
2. Ne 15.9.2019 Šipková Akademie Dušejov B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 19 Nepraš Lubomír
2. Ne 15.9.2019 Fčely Střítež 3 : 15 Asfaltéři Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 8 : 31 Hrubý Patrik
2. Ne 15.9.2019 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 14 : 31 Pleskač Bohumil
2. Ne 15.9.2019 Devious Darts Dušejov 4 : 14 DC Přibyslav B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 12 : 29 Král Josef
2. Ne 15.9.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Dragon Darts Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 18 : 29 Tučková Dana
2. Ne 15.9.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Zapomnění Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 21 Žiačiková Petra
3. So 21.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 9 : 10 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:30 Petrlík Radek 23 : 23 Mezera Tomáš
3. Ne 22.9.2019 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 20 Brambůrek Petr
3. Ne 22.9.2019 DC Přibyslav B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 28 : 15 Zadražil Milan
3. Ne 22.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 28 : 19 Zána Oldřich
3. Ne 22.9.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 17 : 27 Boháč Martin
3. Ne 22.9.2019 Dragon Darts Jihlava B 4 : 14 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 12 : 32 Ždimera Roman
3. Ne 22.9.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 21 : 22 Zuda Michal
1. Ne 29.9.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Cunami Panská Lhota Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 16 : 25 Zadražil Milan
4. St 2.10.2019 Panda Jihlava 14 : 4 DC Přibyslav B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 31 : 18 Pokorný Jakub
4. Ne 6.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Devious Darts Dušejov Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 29 : 12 Brambůrek Petr
4. Ne 6.10.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 29 : 20 Nepraš Lubomír
4. Ne 6.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 9 : 10 Asfaltéři Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 19 : 24 Hrubý Patrik
4. Ne 6.10.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 9 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Bednář Martin 20 : 20 Petrlík Radek
4. Ne 6.10.2019 Dragon Darts Jihlava B 7 : 11 Zapomnění Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 17 : 26 Žiačiková Petra
5. Čt 10.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 18 : 29 Kunčar Leopold
5. Ne 13.10.2019 Devious Darts Dušejov 10 : 8 Cunami Panská Lhota Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 27 : 20 Zadražil Milan
5. Ne 13.10.2019 Dark Darts Ždírec 6 : 12 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 16 : 26 Němec Jaromír
5. Ne 13.10.2019 Krajzont Polná 12 : 6 Hospůdka Na Růžku Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 27 : 14 Zuda Michal
5. Ne 13.10.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 27 : 17 Mezera Tomáš
5. Ne 13.10.2019 Zapomnění Jihlava 4 : 14 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 15 : 31 Ždimera Roman
5. Ne 13.10.2019 Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Dragon Darts Jihlava B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 28 : 18 Tučková Dana
6. St 16.10.2019 Panda Jihlava 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 26 : 14 Veleková Dagmar
4. So 19.10.2019 Fčely Střítež 9 : 10 Krajzont Polná Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 23 : 20 Votava Jiří
6. Ne 20.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 11 : 7 Cunami Panská Lhota Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 18 Motáček Richard
6. Ne 20.10.2019 Fčely Střítež 10 : 8 DC Přibyslav B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 20 Čermák Michal
6. Ne 20.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 29 : 15 Kašík David
6. Ne 20.10.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 8 : 31 Pleskač Bohumil
6. Ne 20.10.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 19 : 26 Hrubý Patrik
6. Ne 20.10.2019 Dragon Darts Jihlava B 8 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 22 : 23 Petrlík Radek
7. Čt 31.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 8 : 10 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 19 : 26 Žiačiková Petra
7. Ne 3.11.2019 Cunami Panská Lhota 10 : 8 Panda Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 22 : 18 Poláček Luboš
7. Ne 3.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 23 : 21 Mezera Tomáš
7. Ne 3.11.2019 DC Přibyslav B 11 : 7 Hospůdka Na Růžku Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 15 Zuda Michal
7. Ne 3.11.2019 Krajzont Polná 13 : 5 Dragon Darts Jihlava B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 30 : 14 Tučková Dana
7. Ne 3.11.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 24 : 18 Kunčar Leopold
7. Ne 3.11.2019 Asfaltéři Jihlava 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 19 : 24 Ždimera Roman
8. Ne 10.11.2019 Šipková Akademie Dušejov B 9 : 10 Panda Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 22 : 26 Zána Oldřich
8. Ne 10.11.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 24 : 21 Veleková Dagmar
8. Ne 10.11.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 12 : 6 DC Přibyslav B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 15 Čermák Michal
8. Ne 10.11.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 22 : 19 Nepraš Lubomír
8. Ne 10.11.2019 Zapomnění Jihlava 2 : 16 Krajzont Polná Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 13 : 32 Kašík David
8. Ne 10.11.2019 Dragon Darts Jihlava B 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 13 : 31 Pleskač Bohumil
8. Ne 10.11.2019 Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 28 : 17 Petrlík Radek
9. Čt 14.11.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 24 : 20 Ždimera Roman
9. Ne 17.11.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Fčely Střítež Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 28 : 20 Mezera Tomáš
9. Ne 17.11.2019 Devious Darts Dušejov 9 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 23 : 22 Zuda Michal
9. Ne 17.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Cerberos Velké Meziříčí B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 21 : 23 Kunčar Leopold
9. Ne 17.11.2019 DC Přibyslav B 10 : 8 Dragon Darts Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 25 : 21 Tučková Dana
9. Ne 17.11.2019 Krajzont Polná 11 : 7 Asfaltéři Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 28 : 17 Hrubý Patrik
9. Ne 17.11.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 12 : 6 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 28 : 16 Žiačiková Petra
10. Čt 28.11.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 12 : 6 Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 26 : 19 Kašík David
10. Ne 1.12.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Panda Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 26 : 22 Němec Jaromír
10. Ne 1.12.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Devious Darts Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 30 : 19 Veleková Dagmar
10. Ne 1.12.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Cunami Panská Lhota Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 20 Motáček Richard
10. Ne 1.12.2019 Zapomnění Jihlava 5 : 13 DC Přibyslav B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 16 : 30 Čermák Michal
10. Ne 1.12.2019 Dragon Darts Jihlava B 10 : 9 Dark Darts Ždírec Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 26 : 22 Nepraš Lubomír
10. Ne 1.12.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 18 : 24 Pleskač Bohumil
11. St 4.12.2019 Panda Jihlava 10 : 9 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 24 : 22 Zuda Michal
11. Ne 8.12.2019 Cunami Panská Lhota 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 15 : 27 Kunčar Leopold
11. Ne 8.12.2019 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Dragon Darts Jihlava B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 20 : 27 Tučková Dana
11. Ne 8.12.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 9 Zapomnění Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 24 : 21 Žiačiková Petra
11. Ne 8.12.2019 DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 18 : 26 Hrubý Patrik
11. Ne 8.12.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 16 : 26 Ždimera Roman
11. Ne 8.12.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 25 : 22 Petrlík Radek
12. Ne 15.12.2019 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Fčely Střítež Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 31 : 12 Mezera Tomáš
12. Ne 15.12.2019 Krajzont Polná 3 : 15 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 12 : 31 Pleskač Bohumil
12. Ne 15.12.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Panda Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 20 : 26 Poláček Luboš
12. Ne 15.12.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Devious Darts Dušejov Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 18 : 27 Veleková Dagmar
12. Ne 15.12.2019 Dragon Darts Jihlava B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 28 : 18 Zadražil Milan
12. Ne 15.12.2019 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Polák Aleš 24 : 19 Nepraš Lubomír
12. Ne 22.12.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
16:00 Petrlík Radek 19 : 26 Čermák Michal
13. St 8.1.2020 Panda Jihlava 7 : 11 Dragon Darts Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Vaněček Ondřej 20 : 25 Tučková Dana
13. Ne 12.1.2020 Fčely Střítež 10 : 8 Hospůdka Na Růžku Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 19 Zuda Michal
13. Ne 12.1.2020 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Zapomnění Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 29 : 13 Krainer Tomáš
13. Ne 12.1.2020 Devious Darts Dušejov 4 : 14 Asfaltéři Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 16 : 32 Hrubý Patrik
13. Ne 12.1.2020 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 25 : 23 Hoštický Petr
13. Ne 12.1.2020 DC Přibyslav B 13 : 5 Krajzont Polná Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 27 : 14 Kašík David
13. Ne 12.1.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 23 : 19 Ždimera Roman
14. Čt 16.1.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 18 : 25 Veleková Dagmar
14. Ne 19.1.2020 Šipková Akademie Dušejov B 15 : 3 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 32 : 13 Zuda Michal
14. Ne 19.1.2020 Krajzont Polná 10 : 8 Dark Darts Ždírec Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 26 : 21 Nepraš Lubomír
14. Ne 19.1.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Fčely Střítež Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 17 Mezera Tomáš
14. Ne 19.1.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 8 : 10 DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 21 : 25 Čermák Michal
14. Ne 19.1.2020 Zapomnění Jihlava 5 : 13 Panda Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 17 : 28 Poláček Luboš
14. Ne 19.1.2020 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Cunami Panská Lhota Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 23 : 19 Rychlý Stanislav
15. St 22.1.2020 Panda Jihlava 10 : 9 Asfaltéři Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Babický Michal 25 : 23 Hrubý Patrik
15. Ne 26.1.2020 Fčely Střítež Dragon Darts Jihlava B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
15. Ne 26.1.2020 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 31 : 12 Petrlík Radek
15. Ne 26.1.2020 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Krajzont Polná Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 21 : 24 Kašík David
15. Ne 26.1.2020 Dark Darts Ždírec 6 : 12 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 15 : 27 Pleskač Bohumil
15. Ne 26.1.2020 DC Přibyslav B 6 : 12 Šipková Akademie Dušejov B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 16 : 27 Ždimera Roman
15. Ne 26.1.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
16. St 29.1.2020 Panda Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
16. Ne 2.2.2020 Šipková Akademie Dušejov B Cerberos Velké Meziříčí B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
16. Ne 2.2.2020 Dark Darts Ždírec DC Přibyslav B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
16. Ne 2.2.2020 Devious Darts Dušejov Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
16. Ne 2.2.2020 Cunami Panská Lhota Krajzont Polná Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
16. Ne 2.2.2020 Fčely Střítež Zapomnění Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00
16. Ne 2.2.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dragon Darts Jihlava B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
17. Ne 9.2.2020 Dragon Darts Jihlava B Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Madeira, Jihlava
13:30
17. Ne 9.2.2020 Dark Darts Ždírec Šipková Akademie Dušejov B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
17. Ne 9.2.2020 Krajzont Polná Panda Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
17. Ne 9.2.2020 DC Přibyslav B Devious Darts Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
17. Ne 9.2.2020 Zapomnění Jihlava Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
17. Ne 9.2.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
17. Ne 9.2.2020 Asfaltéři Jihlava Fčely Střítež Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
18. St 12.2.2020 Panda Jihlava Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
18. Ne 16.2.2020 Šipková Akademie Dušejov B Dragon Darts Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
18. Ne 16.2.2020 Devious Darts Dušejov Dark Darts Ždírec Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
18. Ne 16.2.2020 Cunami Panská Lhota DC Přibyslav B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
18. Ne 16.2.2020 Fčely Střítež Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
18. Ne 16.2.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Zapomnění Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
18. Ne 16.2.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Asfaltéři Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
19. Čt 20.2.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
19. Ne 23.2.2020 Devious Darts Dušejov Šipková Akademie Dušejov B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
19. Ne 23.2.2020 Krajzont Polná Fčely Střítež Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
19. Ne 23.2.2020 DC Přibyslav B Panda Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
19. Ne 23.2.2020 Dark Darts Ždírec Cunami Panská Lhota Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
19. Ne 23.2.2020 Zapomnění Jihlava Dragon Darts Jihlava B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
19. Ne 23.2.2020 Asfaltéři Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
20. St 26.2.2020 Panda Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
20. Ne 1.3.2020 Šipková Akademie Dušejov B Zapomnění Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
20. Ne 1.3.2020 Cunami Panská Lhota Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
20. Ne 1.3.2020 Fčely Střítež Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Střítež Restaurace, Střítež
14:00
20. Ne 1.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
20. Ne 1.3.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
20. Ne 1.3.2020 Dragon Darts Jihlava B Asfaltéři Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
21. Čt 19.3.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dragon Darts Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
21. Ne 22.3.2020 Cunami Panská Lhota Šipková Akademie Dušejov B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
21. Ne 22.3.2020 DC Přibyslav B Fčely Střítež Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
21. Ne 22.3.2020 Devious Darts Dušejov Panda Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
21. Ne 22.3.2020 Krajzont Polná Cerberos Velké Meziříčí B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
21. Ne 22.3.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
21. Ne 22.3.2020 Asfaltéři Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
22. St 25.3.2020 Panda Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
22. Ne 29.3.2020 Šipková Akademie Dušejov B Asfaltéři Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
22. Ne 29.3.2020 Fčely Střítež Dark Darts Ždírec Střítež Restaurace, Střítež
14:00
22. Ne 29.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
22. Ne 29.3.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava DC Přibyslav B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
22. Ne 29.3.2020 Dragon Darts Jihlava B Krajzont Polná Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
22. Ne 29.3.2020 Zapomnění Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
23. St 1.4.2020 Panda Jihlava Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
23. Čt 2.4.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
23. Ne 5.4.2020 Dark Darts Ždírec Hospůdka Na Růžku Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
23. Ne 5.4.2020 Devious Darts Dušejov Fčely Střítež Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
23. Ne 5.4.2020 Krajzont Polná Zapomnění Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
23. Ne 5.4.2020 DC Přibyslav B Cerberos Velké Meziříčí B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
23. Ne 5.4.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dragon Darts Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
24. Ne 12.4.2020 Šipková Akademie Dušejov B Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
24. Ne 12.4.2020 Fčely Střítež Cunami Panská Lhota Střítež Restaurace, Střítež
14:00
24. Ne 12.4.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Dark Darts Ždírec Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
24. Ne 12.4.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
24. Ne 12.4.2020 Dragon Darts Jihlava B DC Přibyslav B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
24. Ne 12.4.2020 Zapomnění Jihlava Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
24. Ne 12.4.2020 Asfaltéři Jihlava Krajzont Polná Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
25. St 15.4.2020 Panda Jihlava Fčely Střítež Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
25. Ne 19.4.2020 Cunami Panská Lhota Hospůdka Na Růžku Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
25. Ne 19.4.2020 Krajzont Polná Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
25. Ne 19.4.2020 DC Přibyslav B Zapomnění Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
25. Ne 19.4.2020 Dark Darts Ždírec Dragon Darts Jihlava B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
25. Ne 19.4.2020 Devious Darts Dušejov Cerberos Velké Meziříčí B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
25. Ne 19.4.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
26. Čt 30.4.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
26. Ne 3.5.2020 Šipková Akademie Dušejov B Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
26. Ne 3.5.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Cunami Panská Lhota Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
26. Ne 3.5.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Panda Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
26. Ne 3.5.2020 Dragon Darts Jihlava B Devious Darts Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
26. Ne 3.5.2020 Zapomnění Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
26. Ne 3.5.2020 Asfaltéři Jihlava DC Přibyslav B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
27. St 6.5.2020 Panda Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
27. Ne 10.5.2020 Fčely Střítež Šipková Akademie Dušejov B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
27. Ne 10.5.2020 DC Přibyslav B Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
27. Ne 10.5.2020 Dark Darts Ždírec Asfaltéři Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
27. Ne 10.5.2020 Devious Darts Dušejov Zapomnění Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
27. Ne 10.5.2020 Cunami Panská Lhota Dragon Darts Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
27. Ne 10.5.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00