Profily klubů a družstev
UŠO > Vysočina > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
1.Krajská liga Vysočina 30528 26ERS Jihlava 26ERS Jihlava Jihlava Madeira
1.Krajská liga Vysočina 35840 Cerberos Velké Meziříčí Cerberos Velké Meziříčí Velké Meziříčí Happy Squash Club
1.Krajská liga Vysočina 32064 DC Přibyslav Darts Club Přibyslav Přibyslav Pivnice U Jakuba
1.Krajská liga Vysočina 28992 Dragon Darts Jihlava Dragon Darts Jihlava Jihlava Madeira
1.Krajská liga Vysočina 254464 Formanský Dravci Jihlava Formanský Dravci Jihlava Jihlava Pod Radnicí
1.Krajská liga Vysočina 1082 Formanský Dravci Jihlava B Formanský Dravci Jihlava Jihlava Pod Radnicí
1.Krajská liga Vysočina 136448 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov Jihlava Kozlovna
1.Krajská liga Vysočina 284672 Řezníci Dobronín Řezníci Dobronín Dobronín U Milušky
1.Krajská liga Vysočina 19776 Šipková Akademie Dušejov TJ Dušejov 2000 Dušejov Na Hřišti
1.Krajská liga Vysočina 26176 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun
1.Krajská liga Vysočina 28736 Wüdle Brtnice Wüdle Brtnice Brtnice Na Hřišti
1.Krajská liga Vysočina 36672 Wüdle Brtnice B Wüdle Brtnice Brtnice Na Hřišti
1.Krajská liga Vysočina 245248 Zezulkárna Jihlava Zezulkárna Jihlava Jihlava Zezulkárna
1.Krajská liga Vysočina 9280 Zezulkárna Jihlava B Zezulkárna Jihlava Jihlava Zezulkárna
2.liga Vysočina 249856 Asfaltéři Jihlava Asfaltéři Jihlava Jihlava U Suchánků
2.liga Vysočina 36416 Cerberos Velké Meziříčí B Cerberos Velké Meziříčí Velké Meziříčí Happy Squash Club
2.liga Vysočina 41472 Cunami Panská Lhota Cunami Panská Lhota Panská Lhota Kulturní dům
2.liga Vysočina 28480 Dark Darts Ždírec Dark Darts Ždírec Ždírec Plzeňský Hostinec
2.liga Vysočina 36160 DC Přibyslav B Darts Club Přibyslav Přibyslav Pivnice U Jakuba
2.liga Vysočina 27712 Devious Darts Dušejov Devious Darts Dušejov Boršov Hostinec
2.liga Vysočina 39744 Dragon Darts Jihlava B Dragon Darts Jihlava Jihlava Madeira
2.liga Vysočina 119040 Fčely Střítež Fčely Střítež Střítež Restaurace
2.liga Vysočina 84480 Hospůdka Na Růžku Jihlava Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Na Růžku
2.liga Vysočina 103936 Krajzont Polná Krajzont Polná Polná Hostinec Krajzont
2.liga Vysočina 41024 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun
2.liga Vysočina 28224 Panda Jihlava ŠŠ Panda Jihlava Jihlava Kozlovna
2.liga Vysočina 40000 Šipková Akademie Dušejov B TJ Dušejov 2000 Dušejov Na Hřišti
2.liga Vysočina 36928 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun
2.liga Vysočina 33600 Zapomnění Jihlava Klub Zapomnění Jihlava Jihlava Klub Zapomnění
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.11.2019 03:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.11.2019 03:57:06