Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/236)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Vysočina

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 236 | Turnajů: 128

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
186. Iorio Raffaele WRD031620 Jihlava 1 1 1 1
145. Iorio Giuseppe SUI220611 A Formanský Dravci Jihlava 2 2 2 2
186. Bílek Michal CZE067493 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
145. Fialová Šárka CZE066991 Jihlava 2 2 2 2
145. Pavlíčková Lea CZE066821 Němčičky 2 2 2 2
145. Neuwirth Jan CZE066812 Havlíčkův Brod 2 2 2 2
82. Kaláb Martin CZE066787 Krahulčí 9 9 9 9
186. Šaman Ladislav CZE066758 Jihlava 1 1 1 1
131. Šimek Matěj CZE066750 Jihlava 3 3 3 3
186. Petlák Marek CZE066665 Zálesáci B 1 1 1 1
108. Marešová Jana CZE066655 Třešť 5 5 5 5
32. Klíma Kvirín CZE066638 Žďár Nad Sázavou 19 19 19 19
186. Valachovič Aleš CZE066566 Chotěboř 1 1 1 1
186. Otto Jiří CZE066433 Havlíčkuv Brod 1 1 1 1
131. Zámostný Tomáš 1977 CZE066283 Kostelec 3 3 3 3
186. Láníková Andrea CZE066269 Jihlava 1 1 1 1
145. Bártl Filip CZE066207 Havlíčkův Brod 2 2 2 2
131. Tesař Jiří 2011 CZE066032 Zadní Zhořec 3 3 3 3
98. Tučková Veronika CZE065966 Jihlava 7 7 7 7
98. Václavek Richard CZE065961 Ostrava 7 7 7 7
186. Kokrda Michal CZE065957 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
186. Pleslová Aneta CZE065954 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
106. Toman Jan CZE065903 Havlíčkův Brod 6 6 6 6
186. Dulimov Dominik CZE065860 Jihlava 1 1 1 1
25. Deml Michal CZE065718 Tasov 21 21 21 21
119. Bulíček Václav CZE065717 Tasov 4 4 4 4
51. Kubát Lukáš CZE065697 B Darts Club Přibyslav 15 15 15 15
108. Zemanová Marietta CZE065671 Velké Meziříčí 5 5 5 5
145. Kubát Libor CZE065670 Havlíčkův Brod 2 2 2 2
66. Císařová Monika CZE065277 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 12 12 12 12
186. Kružík Petr CZE064387 B Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 1
48. Čechová Kateřina CZE064386 B Klub Zapomnění Jihlava 16 16 16 16
108. Neubauer Luděk CZE064385 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 5 5 5 5
82. Šmíd Michal CZE064383 A Darts Club Přibyslav 9 9 9 9
186. Hyský Jan CZE064304 B Dragon Darts Jihlava 1 1 1 1
108. Kadlec Martin CZE064272 B ŠŠ Panda Jihlava 5 5 5 5
108. Prchal Lukáš CZE064209 B Dragon Darts Jihlava 5 5 5 5
28. Brychta Ondřej CZE063896 B Cerberos Velké Meziříčí 20 20 20 20
186. Vincenc Miroslav CZE063833 Jihlava 1 1 1 1
186. Plutnar Jiří CZE063532 Jihlava 1 1 1 1
108. Tomášková Šárka CZE063231 Havlíčkův Brod 5 5 5 5
32. Šimek Jakub CZE063198 A Dragon Darts Jihlava 19 19 19 19
28. Babický Michal CZE063138 B ŠŠ Panda Jihlava 20 20 20 20
91. Hlaváček Tomáš CZE063136 Dušejov 8 8 8 8
1. Vondra Aleš CZE063135 A TJ Dušejov 2000 1 55 56 56 56
25. Mrhalová Lenka CZE062963 C Brtnice 1 20 21 21 21
98. Hranický Rostislav CZE062928 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 7 7 7 7
5. Doležal Jan CZE062907 A Cerberos Velké Meziříčí 1 39 40 40 40
32. Jelínek Michal CZE062496 A Dragon Darts Jihlava 19 19 19 19
119. Zámostný Tomáš 2004 CZE062403 A Klub Zapomnění Jihlava 4 4 4 4
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.7.2020 03:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.7.2020 03:57:35