Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/233)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Vysočina

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 233 | Turnajů: 123

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vondra Aleš CZE063135 A TJ Dušejov 2000 1 53 54 54 54
2. Buchtová Klára CZE061224 B Cerberos Velké Meziříčí 1 45 46 46 46
3. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Velké Meziříčí 43 43 43 43
4. Boháčová Lucie 2002 CZE059353 B Cerberos Velké Meziříčí 41 41 41 41
5. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava 1 38 39 39 39
5. Doležal Jan CZE062907 A Cerberos Velké Meziříčí 1 38 39 39 39
7. Navrátil Karel CZE009044 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 34 35 35 35
8. Kúřil Stanislav CZE028875 A Cerberos Velké Meziříčí 1 33 34 34 34
9. Strašil Pavel CZE015487 A Darts Club Přibyslav 1 27 28 28 28
9. Sedláček Pavel CZE054627 A Cerberos Velké Meziříčí 28 28 28 28
11. Janoušek Marek CZE055459 A Formanský Dravci Jihlava 1 25 26 26 26
12. Bílek Radek 1995 CZE056362 A Dragon Darts Jihlava 1 24 25 25 25
13. Jenšík Ondřej CZE057906 A Darts Club Přibyslav 1 23 24 24 24
13. Močuba Jiří CZE062045 A Darts Club Přibyslav 24 24 24 24
13. Březina Lukáš CZE057909 B Darts Club Přibyslav 24 24 24 24
16. Kameník Roman CZE059800 A Dragon Darts Jihlava 1 22 23 23 23
16. Veleková Dagmar CZE045129 B Devious Darts Dušejov 1 22 23 23 23
16. Götthans Roman CZE038382 A Zezulkárna Jihlava 23 23 23 23
19. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 21 22 22 22
19. Götthans Kamil CZE038381 A TJ Dušejov 2000 1 21 22 22 22
21. Deml Michal CZE065718 Tasov 21 21 21 21
21. Janošťák Václav CZE033658 A Darts Club Přibyslav 21 21 21 21
21. Mrhalová Lenka CZE062963 C Brtnice 1 20 21 21 21
21. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 20 21 21 21
21. Koníř Miloslav CZE038379 A TJ Dušejov 2000 1 20 21 21 21
21. Došek Martin CZE045588 A Formanský Dravci Jihlava 1 20 21 21 21
27. Kopeček Ondřej CZE059905 A Formanský Dravci Jihlava 20 20 20 20
27. Babický Michal CZE063138 B ŠŠ Panda Jihlava 20 20 20 20
27. Brychta Ondřej CZE063896 B Cerberos Velké Meziříčí 20 20 20 20
27. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 1 19 20 20 20
31. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 19 19 19 19
31. Čermák Michal CZE057910 B Darts Club Přibyslav 19 19 19 19
33. Duchanová Zlata CZE055460 B Hospůdka Na Růžku Jihlava 1 17 18 18 18
33. Šimek Jakub CZE063198 A Dragon Darts Jihlava 18 18 18 18
33. Brůna Jiří CZE002020 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 18 18 18 18
33. Sobotka Antonín CZE002625 A TJ Dušejov 2000 18 18 18 18
33. Klíma Kvirín CZE066638 Žďár Nad Sázavou 18 18 18 18
38. Jelínek Michal CZE062496 A Dragon Darts Jihlava 17 17 17 17
38. Novák Marek CZE061220 A Dragon Darts Jihlava 1 16 17 17 17
38. Eisner Josef CZE047034 A Darts Club Přibyslav 17 17 17 17
38. Milotová Daniela CZE041221 B Cerberos Velké Meziříčí 1 16 17 17 17
38. Šimůnek Martin CZE049508 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 16 17 17 17
38. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 16 17 17 17
44. Čechová Kateřina CZE064386 B Klub Zapomnění Jihlava 16 16 16 16
44. Boháč Martin CZE001704 A Cerberos Velké Meziříčí 16 16 16 16
44. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 16 16 16 16
44. Vondrák Miroslav CZE056477 A Cerberos Velké Meziříčí 1 15 16 16 16
44. Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000 16 16 16 16
44. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 16 16 16 16
50. Tučková Dana CZE051452 A Dragon Darts Jihlava 1 14 15 15 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.7.2020 12:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.7.2020 12:46:07