Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/233)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Vysočina

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 233 | Turnajů: 123

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
183. Ungermann Petr CZE016194 A ŠK Těmice 1 1 1 1
183. Dočekal Petr CZE003258 Jihlava 1 1 1 1
183. Doležal Kamil CZE033735 A 26ERS Jihlava 1 1 1 1
183. Šťastný Michael CZE019715 Nová Role 1 1 1 1
183. Böhm Jan CZE027576 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
183. Vítek Evžen CZE002429 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 1 1
183. Iorio Raffaele WRD031620 Jihlava 1 1 1 1
183. Jašek Milan CZE043860 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
183. Novotná Jitka CZE031009 Jihlava 1 1 1 1
183. Kryštofová Romana CZE003200 Malešice 1 1 1 1
183. Šlouf Michal CZE060474 D Zálesáci B 1 1 1 1
183. Otto Jiří CZE066433 Havlíčkuv Brod 1 1 1 1
183. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 1 1 1 1
183. Kružík Petr CZE064387 B Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 1
183. Žuravlov Boris CZE040105 B Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 1
183. Menšík Filip CZE011054 A Humpolec 1 1 1 1
183. Aschenbrenner Josef CZE034077 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
183. Turina Miloslav CZE043855 A Formanský Dravci Jihlava 1 1 1 1
183. Hvězda Michal CZE027771 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 1
183. Hrubý Patrik CZE058728 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 1
183. Valachovič Aleš CZE066566 Chotěboř 1 1 1 1
183. Adam Michal CZE011662 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
183. Häckel Pavel CZE002748 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 1 1 1 1
183. Plutnar Jiří CZE063532 Jihlava 1 1 1 1
183. Šaman Ladislav CZE066758 Jihlava 1 1 1 1
183. Peřina Milan CZE039789 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 1
183. Neuwirth Jan CZE066812 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
183. Kavalec Petr CZE047117 A Cerberos Velké Meziříčí 1 1 1 1
183. Holoubek Stanislav CZE001607 A Třešť 1 1 1 1
183. Klindera Ladislav CZE033021 D Dragonflies 1 1 1 1
183. Hyský Jan CZE064304 B Dragon Darts Jihlava 1 1 1 1
183. Satrapa Karel CZE003378 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1
183. Vincenc Miroslav CZE063833 Jihlava 1 1 1 1
183. Dundek Jiří CZE058875 1 1 1 1
183. Čábelka Jan CZE005285 A ŠK Těmice 1 1 1 1
183. Pop Jaroslav CZE004611 A Formanský Dravci Jihlava 1 1 1 1
183. Blažek Tomáš CZE006609 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
183. Krizan Luboš CZE019368 Kostelec u Jihlavy 1 1 1 1
183. Láníková Andrea CZE066269 Jihlava 1 1 1 1
183. Hlávka Petr CZE024354 A Formanský Dravci Jihlava 1 1 1 1
183. Dulimov Dominik CZE065860 Jihlava 1 1 1 1
183. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 1 1 1
183. Výprachtický Tomáš CZE011612 A Štamgasti Luže 1 1 1 1
183. Pleslová Aneta CZE065954 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
183. Kokrda Michal CZE065957 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
183. Doležal Michal CZE055580 A Wüdle Brtnice 1 1 1 1
183. Tučková Markéta CZE061219 B Dragon Darts Jihlava 1 1 1 1
183. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1
183. Boháčová Lucie 1982 CZE042220 MO Dubičné 1 1 1 1
183. Hubala Marek CZE048886 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.7.2020 21:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.7.2020 21:48:15