Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/237)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Vysočina

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 237 | Turnajů: 130

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
186. Hlávka Petr CZE024354 A Formanský Dravci Jihlava 1 1 1 1
186. Dulimov Dominik CZE065860 Jihlava 1 1 1 1
186. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 1 1 1
186. Výprachtický Tomáš CZE011612 A Štamgasti Luže 1 1 1 1
186. Pleslová Aneta CZE065954 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
186. Kokrda Michal CZE065957 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
186. Doležal Michal CZE055580 A Wüdle Brtnice 1 1 1 1
186. Tučková Markéta CZE061219 B Dragon Darts Jihlava 1 1 1 1
186. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1
186. Boháčová Lucie 1982 CZE042220 MO Dubičné 1 1 1 1
186. Hubala Marek CZE048886 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 1
186. Pacal Jaroslav CZE034652 Bochovice 1 1 1 1
186. Petlák Marek CZE066665 Zálesáci B 1 1 1 1
186. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci 1 1 1 1
186. Bílek Michal CZE067493 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
186. Navrátil Karel 1983 CZE021866 Jaroměř 1 1 1 1
186. Čábelka Jan CZE005285 A ŠK Těmice 1 1 1 1
186. Pop Jaroslav CZE004611 A Formanský Dravci Jihlava 1 1 1 1
186. Blažek Tomáš CZE006609 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
186. Krizan Luboš CZE019368 Kostelec u Jihlavy 1 1 1 1
186. Láníková Andrea CZE066269 Jihlava 1 1 1 1
186. Ungermann Petr CZE016194 A ŠK Těmice 1 1 1 1
186. Dočekal Petr CZE003258 Jihlava 1 1 1 1
186. Doležal Kamil CZE033735 A 26ERS Jihlava 1 1 1 1
186. Šťastný Michael CZE019715 Nová Role 1 1 1 1
186. Böhm Jan CZE027576 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
186. Vítek Evžen CZE002429 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 1 1
186. Iorio Raffaele WRD031620 Jihlava 1 1 1 1
186. Jašek Milan CZE043860 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
186. Novotná Jitka CZE031009 Jihlava 1 1 1 1
186. Kryštofová Romana CZE003200 Malešice 1 1 1 1
186. Otto Jiří CZE066433 Havlíčkuv Brod 1 1 1 1
186. Kružík Petr CZE064387 B Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 1
186. Žuravlov Boris CZE040105 B Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 1
186. Menšík Filip CZE011054 A Humpolec 1 1 1 1
186. Aschenbrenner Josef CZE034077 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
186. Turina Miloslav CZE043855 A Formanský Dravci Jihlava 1 1 1 1
186. Hvězda Michal CZE027771 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 1
186. Hrubý Patrik CZE058728 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 1
186. Valachovič Aleš CZE066566 Chotěboř 1 1 1 1
186. Adam Michal CZE011662 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
186. Häckel Pavel CZE002748 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 1 1 1 1
186. Plutnar Jiří CZE063532 Jihlava 1 1 1 1
186. Šaman Ladislav CZE066758 Jihlava 1 1 1 1
186. Peřina Milan CZE039789 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 1
186. Kavalec Petr CZE047117 A Cerberos Velké Meziříčí 1 1 1 1
186. Holoubek Stanislav CZE001607 A Třešť 1 1 1 1
186. Klindera Ladislav CZE033021 D Dragonflies 1 1 1 1
186. Hyský Jan CZE064304 B Dragon Darts Jihlava 1 1 1 1
186. Satrapa Karel CZE003378 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.7.2020 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 10.7.2020 13:39:42