Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/351)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Vysočina

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 351 | Turnajů: 276

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
285. Francálek Jan CZE063289 Jihlava 1 1 1 1
285. Janda Miloš CZE061222 B Darts Club Přibyslav 1 1 1 1
285. Palán Milan CZE063197 Jihlava 1 1 1 1
285. Meloun Ondřej CZE065953 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
285. Kalina Ladislav CZE048763 A Cunami Panská Lhota 1 1 1 1
285. Kubát Libor CZE065670 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
285. Vašíček Radek CZE014263 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
285. Ouhel Jakub CZE062807 Kamenice nad Lipou 1 1 1 1
285. Sobotka Luboš CZE035116 B Fčely Střítež 1 1 1 1
285. Wiesner Ladislav CZE062961 Jihlava 1 1 1 1
285. Vorálek Karel CZE061229 A Formanský Dravci Jihlava 1 1 1 1
285. Kružík Petr CZE064387 Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 1
285. Jiroušková Nela CZE064441 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 1 1
285. Koten Matyáš CZE063137 Jihlava 1 1 1 1
285. Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha 1 1 1 1
285. Kokrda Michal CZE065957 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
285. Blažek Tomáš CZE006609 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
285. Maštera Zdeněk CZE062960 Jihlava 1 1 1 1
285. Piskura Patrik CZE056606 B Jihlava 1 1 1 1
285. Mašterová Jana CZE062959 Jihlava 1 1 1 1
285. Sedláček David CZE064868 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
285. Fišer Petr CZE058454 A Havlíčkův Brod 1 1 1 1
285. Málek Josef CZE027513 Ledeč nad Sázavou 1 1 1 1
285. Tykal Ondřej CZE061252 B Fčely Střítež 1 1 1 1
285. Linhart Jaroslav CZE033801 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
285. Vyhnanovský Jaroslav CZE063776 Střítež 1 1 1 1
285. Kotrba Bohumil CZE039765 B Zálesáci 1 1 1 1
285. Hvězda Michal CZE027771 Asfaltéři Jihlava 1 1 1 1
285. Dáňa Lukáš CZE064915 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
285. Malinová Eliška CZE065905 Havlíčkův Brod 1 1 1 1
285. Rážová Marie CZE064444 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 1 1
285. Tučková Veronika CZE065966 Jihlava 1 1 1 1
285. Rückl Ivo CZE002129 Dolní Město 1 1 1 1
285. Růžičková Šárka CZE055811 B Devious Darts Dušejov 1 1 1 1
285. Soukup Zdeněk CZE030854 Humpolec 1 1 1 1
285. Hrala Tomáš CZE002314 A Rakol Brno 1 1 1 1
285. Koňušíková Lenka CZE003883 Boňkov 1 1 1 1
285. Polák Petr CZE025386 A Jihlava 1 1 1 1
285. Rychlý Stanislav CZE046239 A Cunami Panská Lhota 1 1 1 1
285. Matzauerová Renáta CZE058140 Třebíč 1 1 1 1
285. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže 1 1 1 1
285. Vorálek David CZE065967 Jihlava 1 1 1 1
285. Korbel Tomáš CZE061515 D SB Hostivař Praha 1 1 1 1
285. Rážová Adéla CZE064442 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 1 1
285. Jašek Milan CZE043860 B Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
285. Peřina Milan 1956 CZE039789 A Asfaltéři Jihlava 1 1 1 1
285. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 1 1 1 1
285. Zach Tibor CZE062958 Jihlava 1 1 1 1
285. Fák Jan CZE001723 A Horní Cerekev 1 1 1 1
285. Koudelka Luděk CZE065804 Hubenov 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 03:56:03