Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/237)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Vysočina

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 237 | Turnajů: 130

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
36. Klíma Kvirín CZE066638 Žďár Nad Sázavou 19 19 19 19
18. Götthans Roman CZE038382 A Zezulkárna Jihlava 23 23 23 23
91. Šimek Antonín CZE013993 A Zezulkárna Jihlava 8 8 8 8
120. Bílek Radek 1973 CZE008106 A Zezulkárna Jihlava 4 4 4 4
131. Macek Rudolf CZE028938 A Zezulkárna Jihlava 3 3 3 3
145. Majer Vít CZE001201 A Zezulkárna Jihlava 2 2 2 2
145. Skála Jan CZE042317 A Zezulkárna Jihlava 2 2 2 2
145. Froněk Petr CZE026104 A Zezulkárna Jihlava 2 2 2 2
145. Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava 2 2 2 2
145. Štěpánek David CZE024356 A Zezulkárna Jihlava 2 2 2 2
145. Máca Martin CZE029640 A Zezulkárna Jihlava 2 2 2 2
186. Blažek Tomáš CZE006609 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
186. Böhm Jan CZE027576 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
186. Jašek Milan CZE043860 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 1
145. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 2 2 2 2
145. Šlouf Michal CZE060474 D Zálesáci B 2 2 2 2
145. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 2 2 2 2
186. Petlák Marek CZE066665 Zálesáci B 1 1 1 1
186. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci 1 1 1 1
131. Tesař Jiří 2011 CZE066032 Zadní Zhořec 3 3 3 3
108. Čermák Jiří CZE051443 A Wüdle Brtnice 5 5 5 5
131. Votava Michal CZE053229 A Wüdle Brtnice 1 2 3 3 3
131. Musil Luboš CZE050653 A Wüdle Brtnice 3 3 3 3
145. Škarvada Jan CZE059505 A Wüdle Brtnice 2 2 2 2
145. Novotný Jan CZE000964 A Wüdle Brtnice 2 2 2 2
145. Navrkal Filip CZE054629 A Wüdle Brtnice 2 2 2 2
145. Vondrák Milan CZE049910 A Wüdle Brtnice 2 2 2 2
186. Doležal Michal CZE055580 A Wüdle Brtnice 1 1 1 1
108. Zemanová Marietta CZE065671 Velké Meziříčí 5 5 5 5
108. Marešová Jana CZE066655 Třešť 5 5 5 5
186. Holoubek Stanislav CZE001607 A Třešť 1 1 1 1
186. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 1 1 1
1. Vondra Aleš CZE063135 A TJ Dušejov 2000 1 57 58 58 58
23. Götthans Kamil CZE038381 A TJ Dušejov 2000 1 21 22 22 22
25. Koníř Miloslav CZE038379 A TJ Dušejov 2000 1 20 21 21 21
29. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 1 19 20 20 20
40. Sobotka Antonín CZE002625 A TJ Dušejov 2000 18 18 18 18
49. Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000 16 16 16 16
52. Jůzl Pavel CZE038384 A TJ Dušejov 2000 1 14 15 15 15
56. Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000 1 13 14 14 14
62. Prášil Vojtěch CZE043857 A TJ Dušejov 2000 13 13 13 13
91. Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000 1 7 8 8 8
99. Janda Jan CZE038380 A TJ Dušejov 2000 7 7 7 7
120. Schmidt Pavel CZE053500 A TJ Dušejov 2000 4 4 4 4
145. Hlávková Dana CZE060037 B TJ Dušejov 2000 2 2 2 2
145. Honsnejman Roman CZE001882 A TJ Dušejov 2000 2 2 2 2
25. Deml Michal CZE065718 Tasov 21 21 21 21
120. Bulíček Václav CZE065717 Tasov 4 4 4 4
17. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 23 24 24 24
29. Brůna Jiří CZE002020 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 20 20 20 20
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.7.2020 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 10.7.2020 15:18:42