Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/192)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Vysočina

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 192 | Turnajů: 54

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vierer Jaromír CZE059373 B DRAGON Darts Jihlava 24 24 24 24
2. Votava Michal CZE053229 A Wüdle Brtnice 1 21 22 22 22
3. Frühaufová Marcela CZE039792 A Fčely Střítež 1 20 21 21 21
4. Bílek Radek 1995 CZE056362 B DRAGON Darts Jihlava 1 19 20 20 20
5. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 17 18 18 18
6. Novák Marek CZE061220 B DRAGON Darts Jihlava 17 17 17 17
6. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 16 17 17 17
6. Nevídal Miloš CZE052495 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 16 17 17 17
6. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 17 17 17 17
10. Janoušek Marek CZE055459 A Formanský Dravci Jihlava 14 14 14 14
10. Brussmann Jiří CZE056087 B Wüdle Brtnice 1 13 14 14 14
10. Došek Martin CZE045588 A Formanský Dravci Jihlava 1 13 14 14 14
13. Doležal Michal CZE055580 B Wüdle Brtnice 1 12 13 13 13
14. Navrátil Karel CZE009044 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 12 12 12 12
14. Götthans Kamil CZE038381 A TJ Dušejov 2000 1 11 12 12 12
14. Jůzl Pavel CZE038384 A TJ Dušejov 2000 1 11 12 12 12
14. Veleková Dagmar CZE045129 A Devious Darts Dušejov 12 12 12 12
18. Koníř Miloslav CZE038379 A TJ Dušejov 2000 1 10 11 11 11
18. Rychecká Julie CZE049501 B TJ Dušejov 2000 1 10 11 11 11
18. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 10 11 11 11
18. Tučková Dana CZE051452 B DRAGON Darts Jihlava 11 11 11 11
18. Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000 1 10 11 11 11
23. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 1 9 10 10 10
23. Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000 10 10 10 10
23. Kameník Roman CZE059800 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 10 10 10
23. Jelínek Michal CZE062496 B DRAGON Darts Jihlava 10 10 10 10
23. Jůzlová Zdena CZE047039 C Dušejov 1 9 10 10 10
28. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 9 9 9 9
28. Janda Jan CZE038380 A TJ Dušejov 2000 1 8 9 9 9
28. Vytiska Václav CZE031856 A Formanský Dravci Jihlava 9 9 9 9
28. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 1 8 9 9 9
28. Kutyna Marek CZE056844 B Wüdle Brtnice 1 8 9 9 9
33. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 8 8 8 8
33. Mrhalová Lenka CZE062963 8 8 8 8
33. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 8 8 8 8
33. Duchanová Zlata CZE055460 B Fčely Střítež 8 8 8 8
33. Zuda Michal CZE004521 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 8 8 8 8
33. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 8 8 8 8
33. Tuček Roman CZE051451 B DRAGON Darts Jihlava 8 8 8 8
33. Pír Martin CZE048764 A Formanský Dravci Jihlava 8 8 8 8
33. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 8 8 8 8
33. Musil Luboš CZE050653 A Wüdle Brtnice 1 7 8 8 8
33. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 8 8 8 8
44. Močuba Jiří CZE062045 B Darts Club Přibyslav 7 7 7 7
44. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 1 6 7 7 7
44. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Velké Meziříčí 7 7 7 7
44. Kúřil Stanislav CZE028875 A Cerberos Velké Meziříčí 7 7 7 7
44. Vondrák Miroslav CZE056477 A Cerberos Velké Meziříčí 7 7 7 7
44. Čermák Jiří CZE051443 A Wüdle Brtnice 7 7 7 7
44. Novák Radek CZE049908 A Formanský Dravci Jihlava 7 7 7 7
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2019 22:42

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.2.2019 22:42:02