Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/67)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Vysočiny - ženy abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 67 | Turnajů: 387

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava12303313834 300
2.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1230336328 300
3.Veleková Dagmar CZE045129BDevious Darts Dušejov12303313527 500
4.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava12303316125 300
5.Davidová Hana CZE001853BBlack Death Jindřichův Hradec1230333719 800
6.Žiačiková Petra CZE058361BKlub Zapomnění Jihlava30304019 400
7.Markovičová Lenka CZE072576BTrkaví Berani Velký Beranov11303214818 700
8.Vrzáčková Alžběta CZE071138BTrkaví Berani Velký Beranov11303211118 000
9.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava30306417 800
10.Mašátová Iveta CZE072992BDevious Darts Dušejov130314117 200
11.Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín130314617 000
12.Spudilová Hana CZE049504CDušejov1230333916 300
13.Vondráková Lucie CZE076022ADarts Club Přibyslav1130324114 400
14.Zemanová Marietta CZE065671BKlub Zapomnění Jihlava30305213 300
15.Žuravlov Ivana CZE058360BKlub Zapomnění Jihlava30305013 100
16.Filasová Kateřina CZE073692Vlašim230324012 700
17.Vomelová Lenka CZE074412Jihlava30305911 600
18.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno119202011 450
19.Tučková Markéta CZE061219Jihlava2626269 600
20.Urbánková Kristýna CZE076210AŠŠ Panda Jihlava2626269 000
21.Hlaváčková Blažena CZE050958Jihlava2929298 650
22.Fílová Barbora CZE049497Dušejov21517178 350
23.Homolová Karolína CZE069613Křižanov1414148 100
24.Milfaitová Lucie CZE052880BTajfun Darts Havlíčkův Brod2222227 900
25.Rychecká Julie CZE049501Dušejov12021217 400
26.Hlávková Dana CZE060037Jihlava21820207 200
27.Kloudová Lenka CZE072523BKovárna Žďár nad Sázavou2222226 900
28.Mokrá Martina CZE049914AWüdle Brtnice1212125 000
29.Landová Aneta CZE075881Poříčí1515154 950
30.Jandová Eva CZE052693Dušejov1414144 900
31.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno1910104 650
32.Žiačiková Věra CZE058362Jihlava1212124 500
33.Kušnírová Nela CZE071315Velká Bíteš8884 400
34.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov1910104 150
35.Vencelidesová Zdeňka CZE072522BKovárna Žďár nad Sázavou1010103 900
36.Kuncová Lenka CZE047040BTajfun Darts Havlíčkův Brod1010103 400
37.Šarounová Lenka CZE075424Brtnice1010103 000
38.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín15662 950
39.Láníková Dagmar CZE037385BFčely Střítež13442 650
40.Pátková Lada CZE075443Libice nad Doubravou8882 500
41.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice11222 450
42.Antoňů Kateřina CZE072993CRed Wolfs Horní Němčice6662 300
43.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 200013442 250
44.Žiačiková Monika CZE078286Jihlava7772 150
45.Mikulecká Růžena CZE048636DVoklik Benátky11221 950
46.Šulcová Barbora CZE071684Domasov6661 900
47.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.11221 750
48.Dufková Jana CZE075252Jihlava6661 600
49.Votavová Marie CZE060683Brtnice4441 500
50.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim11221 450
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.4.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.4.2024 23:31:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement