Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-49/49)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Vysočiny 2024 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 49 | Turnajů: 189

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava12126212 000
2.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov12124710 600
3.Veleková Dagmar CZE045129BDevious Darts Dušejov1212618 900
4.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava1212387 900
5.Markovičová Lenka CZE072576BTrkaví Berani Velký Beranov1212847 300
5.Žiačiková Petra CZE058361BKlub Zapomnění Jihlava1212287 300
7.Vrzáčková Alžběta CZE071138BTrkaví Berani Velký Beranov1212597 100
8.Davidová Hana CZE001853BBlack Death Jindřichův Hradec1212346 400
8.Mašátová Iveta CZE072992BDevious Darts Dušejov1212226 400
10.Kartáková Tereza CZE078818Jihlava1212205 700
11.Žiačiková Monika CZE078286Jihlava1212595 500
12.Žiačiková Věra CZE058362Jihlava1212405 400
12.Mokrá Martina CZE049914AWüdle Brtnice1212165 400
14.Spudilová Hana CZE049504CDušejov1212225 200
15.Eisenhammerová Iveta CZE078963Rantířov1111115 150
16.Žuravlov Ivana CZE058360BKlub Zapomnění Jihlava1212125 000
17.Votavová Marie CZE060683Brtnice1212204 800
18.Tučková Markéta CZE061219Jihlava1212164 700
18.Filasová Kateřina CZE073692Vlašim1212164 700
20.Truhlářová Lenka CZE078883Skorkov1111114 250
21.Urbánková Kristýna CZE076210AŠŠ Panda Jihlava1212183 800
22.Zemanová Marietta CZE065671BKlub Zapomnění Jihlava1010103 600
23.Slavíková Pavlína CZE078911Jihlava9993 550
24.Milfaitová Lucie CZE052880BTajfun Darts Havlíčkův Brod9993 450
25.Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín8883 300
26.Rychecká Julie CZE049501Dušejov1010103 200
27.Truhlářová Vendula CZE079025Skorkov9992 950
28.Fílová Barbora CZE049497Dušejov5552 150
29.Zachová Iveta CZE080977Jihlava4442 100
30.Vencelidesová Zdeňka CZE072522BKovárna Žďár nad Sázavou6662 000
31.Černá Soňa CZE010512 4441 900
32.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín5551 850
32.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 20005551 850
32.Baňarová Iveta CZE079257Brno-město5551 850
35.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov4441 500
36.Kloudová Lenka CZE072523BKovárna Žďár nad Sázavou4441 300
37.Klemerová Sabina CZE079487Brno-město4441 200
37.Růžičková Šárka CZE055811Dušejov4441 200
39.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava2221 100
40.Vomelová Lenka CZE074412Jihlava4441 000
41.Pavlišová Veronika CZE080260Havlíčkův Brod222800
42.Kuncová Lenka CZE047040BTajfun Darts Havlíčkův Brod333750
43.Hlávková Dana CZE060037Jihlava222700
44.Šarounová Lenka CZE075424Brtnice222600
44.Sejrková Veronika CZE080975Vesce222600
46.Pomahačová Jana CZE073597CHavlíčkův Brod222500
47.Šavelová Anna WRD079260Trenčín111250
47.Špirochová Andrea CZE080980Krásná Hora111250
47.Hlaváčková Blažena CZE050958Jihlava111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 10:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 10:38:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement