Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/101)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2019 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 101 | Turnajů: 189

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
2. Zámostný Tomáš CZE062403 Wüdle Brtnice 1 30 31 41 20 600
92. Zach Tibor CZE062958 Jihlava 1 1 1 250
77. Wiesner Ladislav CZE062961 Jihlava 1 1 1 450
92. Vyhnanovský Jaroslav CZE063776 Střítež 1 1 1 250
13. Vrzal Miroslav CZE064231 Brtnice 14 14 14 4 500
92. Vorálek David CZE065967 Jihlava 1 1 1 250
1. Vondra Aleš CZE063135 TJ Dušejov 2000 1 30 31 95 26 900
71. Vincenc Miroslav CZE063833 Jihlava 2 2 2 600
77. Vašíček Radek CZE014263 Havlíčkův Brod 1 1 1 450
53. Váňa Jaromír CZE001560 Světlá nad Sázavou 2 2 2 900
34. Válek Jakub CZE050583 (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 2 3 3 1 500
35. Vágner Martin CZE063816 Světlá nad Sázavou 3 3 3 1 450
92. Václavek Richard CZE065961 Ostrava 1 1 1 250
53. Tůma Martin CZE044807 Havlíčkův Brod 2 2 2 900
57. Toman Jan CZE065903 Havlíčkův Brod 2 2 2 800
24. Šmíd Michal CZE064383 Darts Club Přibyslav 7 7 7 2 650
17. Škarvada Adam CZE060685 Brtnice 1 12 13 13 3 900
61. Šindelář Jiří CZE020059 Třešť 2 2 2 700
43. Šimek Ondřej CZE055786 Humpolec 1 1 2 2 1 150
5. Šimek Jakub CZE063198 Dragon Darts Jihlava 1 28 29 29 11 900
28. Sova Roman CZE060862 Klub Zapomnění Jihlava 6 6 6 2 200
68. Soukup Zdeněk CZE030854 Humpolec 1 1 1 650
47. Sedlák Jan CZE064233 Brtnice 2 2 2 1 100
92. Sedláček David CZE064868 Havlíčkův Brod 1 1 1 250
30. Sabo Rostislav CZE060363 Stonařov 6 6 6 2 000
4. Rychecký Lukáš CZE049502 Dušejov 1 30 31 32 12 000
3. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 1 30 31 31 12 800
47. Prokop Jiří CZE002611 Havlíčkův Brod 2 2 2 1 100
82. Procházka Martin CZE064797 Pelhřimov 1 1 1 350
37. Prchal Lukáš CZE064209 Dragon Darts Jihlava 4 4 4 1 400
61. Plutnar Jiří CZE063532 Jihlava 2 2 2 700
57. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha 2 2 2 800
6. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 17 17 17 8 750
92. Palán Milan CZE063197 Jihlava 1 1 1 250
50. Oujezdský Drahomír CZE063870 Třebíč 1 1 2 2 1 050
68. Ouhel Jakub CZE062807 Kamenice nad Lipou 1 1 1 650
61. Novotný Pavel CZE004787 Havlíčkův Brod 2 2 2 700
27. Novák Aleš CZE004601 Jihlava 3 3 3 2 250
33. Neubauer Luděk CZE064385 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 5 5 5 1 750
61. Myška Vít CZE040957 U Ajšíra Studnice 2 2 2 700
8. Musil Radek CZE062624 Wüdle Brtnice 1 23 24 24 7 150
40. Musil Daniel CZE060863 Brtnice 1 2 3 3 1 200
60. Močuba Ivo CZE047038 Jihlava 3 3 3 750
82. Meloun Ondřej CZE065953 Havlíčkův Brod 1 1 1 350
50. Mejzlík Michal CZE063869 Třebíč 1 1 2 2 1 050
18. Matoušek Pavel CZE006552 D Zálesáci B 11 11 11 3 350
92. Maštera Zdeněk CZE062960 Jihlava 1 1 1 250
22. Mařatka Libor CZE064232 Brtnice 10 10 10 2 800
73. Málek Josef CZE027513 Ledeč nad Sázavou 1 1 1 550
82. Linhart Jaroslav CZE033801 Havlíčkův Brod 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 18:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 19:42:05