Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2019 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 81 | Turnajů: 157

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vondra Aleš CZE063135 TJ Dušejov 2000 1 27 28 80 24 650
2. Zámostný Tomáš CZE062403 Wüdle Brtnice 1 27 28 37 18 250
3. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 27 27 27 10 450
4. Rychecký Lukáš CZE049502 Dušejov 27 27 28 9 550
5. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 17 17 17 8 750
6. Šimek Jakub CZE063198 Dragon Darts Jihlava 21 21 21 8 250
7. Čámský Petr CZE058417 26ERS Jihlava 1 5 6 6 7 150
8. Musil Radek CZE062624 Brtnice 1 22 23 23 6 900
9. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 1 6 7 7 4 500
10. Hlaváček Tomáš CZE063136 Dušejov 15 15 15 4 150
11. Babický Michal CZE063138 ŠŠ Panda Jihlava 12 12 12 4 000
11. Benda Roman CZE024727 Jihlava 12 12 12 4 000
13. Vrzal Miroslav CZE064231 Brtnice 12 12 12 3 900
14. Škarvada Adam CZE060685 Brtnice 1 10 11 11 3 400
15. Matoušek Pavel CZE006552 D Zálesáci B 11 11 11 3 350
16. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 1 6 7 7 3 300
17. Látera Jakub CZE055405 Brtnice 8 8 8 3 200
18. Adam Michal CZE011662 Havlíčkův Brod 1 3 4 4 2 950
19. Cáp Jaroslav CZE044053 Havlíčkův Brod 6 6 6 2 700
20. Kvaiser Jiří CZE062764 Opatov 6 6 6 2 400
20. Cakl Jindřich CZE063549 Asfaltéři Jihlava 6 6 6 2 400
22. Mařatka Libor CZE064232 Brtnice 8 8 8 2 300
23. Novák Aleš CZE004601 Jihlava 3 3 3 2 250
24. Sova Roman CZE060862 Klub Zapomnění Jihlava 6 6 6 2 200
25. Chvátal Erik CZE063290 Jihlava 6 6 6 2 100
25. Horký David CZE060004 Jihlava 6 6 6 2 100
25. Giusi Iorio SUI220611 2 2 2 2 100
28. Sabo Rostislav CZE060363 Stonařov 6 6 6 2 000
28. Jelínek Jan CZE062957 Jihlava 6 6 6 2 000
30. Jenčík Pavel CZE002519 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 5 5 5 1 950
31. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 5 5 5 1 750
32. Beneš Roman CZE057122 Třebíč 3 3 3 1 450
32. Vágner Martin CZE063816 Světlá nad Sázavou 3 3 3 1 450
34. Coufal Zbyněk CZE002974 Havlíčkův Brod 4 4 4 1 400
34. Chudoba Roman CZE056824 Brtnice 4 4 4 1 400
36. Musil Daniel CZE060863 Brtnice 1 2 3 3 1 200
36. Karel Miloslav CZE064384 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 2 2 2 1 200
38. Iorio Rafaelo WRD031620 Jihlava 3 3 3 1 150
39. Prokop Jiří CZE002611 Havlíčkův Brod 2 2 2 1 100
39. Gregor Ondřej CZE062962 U Ajšíra Studnice 2 2 2 1 100
39. Sedlák Jan CZE064233 Brtnice 2 2 2 1 100
42. Mejzlík Michal CZE063869 Třebíč 1 1 2 2 1 050
42. Oujezdský Drahomír CZE063870 Třebíč 1 1 2 2 1 050
44. Hlaváč Marek CZE062763 Chaloupky 2 2 2 1 000
45. Šmíd Michal CZE064383 Darts Club Přibyslav 3 3 3 950
46. Neubauer Luděk CZE064385 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 2 2 2 900
46. Váňa Jaromír CZE001560 Světlá nad Sázavou 2 2 2 900
48. Chudoba Jakub CZE055688 Brtnice 3 3 3 850
49. Královský Martin CZE055651 2 2 2 800
49. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha 2 2 2 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2019 17:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.10.2019 17:50:17