Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/67)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2019 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 67 | Turnajů: 142

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vondra Aleš CZE063135 TJ Dušejov 2000 1 22 23 71 20 500
2. Zámostný Tomáš CZE062403 Wüdle Brtnice 1 22 23 32 15 500
3. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 17 17 17 8 750
4. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 22 22 24 8 300
5. Šimek Jakub CZE063198 Dragon Darts Jihlava 20 20 20 7 900
6. Čámský Petr CZE058417 Humpolec 1 5 6 6 7 150
7. Musil Radek CZE062624 Brtnice 1 22 23 23 6 900
8. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 19 19 19 6 550
9. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 1 6 7 7 4 500
10. Babický Michal CZE063138 ŠŠ Panda Jihlava 12 12 12 4 000
10. Benda Roman CZE024727 Jihlava 12 12 12 4 000
12. Vrzal Miroslav CZE064231 Brtnice 12 12 12 3 900
13. Škarvada Adam CZE060685 Brtnice 1 10 11 11 3 400
14. Matoušek Pavel CZE006552 D Zálesáci B 11 11 11 3 350
15. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 1 6 7 7 3 300
16. Látera Jakub CZE055405 Brtnice 8 8 8 3 200
17. Adam Michal CZE011662 Havlíčkův Brod 1 3 4 4 2 950
18. Cáp Jaroslav CZE044053 Havlíčkův Brod 6 6 6 2 700
19. Cakl Jindřich CZE063549 Asfaltéři Jihlava 6 6 6 2 400
19. Kvaiser Jiří CZE062764 Opatov 6 6 6 2 400
21. Mařatka Libor CZE064232 Brtnice 8 8 8 2 300
22. Novák Aleš CZE004601 Jihlava 3 3 3 2 250
23. Sova Roman CZE060862 Otín 6 6 6 2 200
23. Hlaváček Tomáš CZE063136 Dušejov 8 8 8 2 200
25. Chvátal Erik CZE063290 Jihlava 6 6 6 2 100
25. Horký David CZE060004 Jihlava 6 6 6 2 100
27. Sabo Rostislav CZE060363 Stonařov 6 6 6 2 000
27. Jelínek Jan CZE062957 Jihlava 6 6 6 2 000
29. Beneš Roman CZE057122 Třebíč 3 3 3 1 450
29. Vágner Martin CZE063816 Světlá nad Sázavou 3 3 3 1 450
31. Coufal Zbyněk CZE002974 Havlíčkův Brod 4 4 4 1 400
31. Chudoba Roman CZE056824 Brtnice 4 4 4 1 400
33. Jenčík Pavel CZE002519 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 3 3 3 1 250
34. Musil Daniel CZE060863 Brtnice 1 2 3 3 1 200
35. Gregor Ondřej CZE062962 Hamry 2 2 2 1 100
35. Sedlák Jan CZE064233 Brtnice 2 2 2 1 100
35. Prokop Jiří CZE002611 Havlíčkův Brod 2 2 2 1 100
38. Mejzlík Michal CZE063869 Třebíč 1 1 2 2 1 050
38. Oujezdský Drahomír CZE063870 Třebíč 1 1 2 2 1 050
40. Hlaváč Marek CZE062763 Chaloupky 2 2 2 1 000
41. Váňa Jaromír CZE001560 Světlá nad Sázavou 2 2 2 900
42. Chudoba Jakub CZE055688 Brtnice 3 3 3 850
43. Královský Martin CZE055651 2 2 2 800
44. Šindelář Jiří CZE020059 Třešť 2 2 2 700
44. Myška Vít CZE040957 Hlinsko 2 2 2 700
44. Plutnar Jiří CZE063532 Jihlava 2 2 2 700
47. Tůma Martin CZE044807 Havlíčkův Brod 1 1 1 650
47. Soukup Zdeněk CZE030854 Humpolec 1 1 1 650
49. Vincenc Miroslav CZE063833 Jihlava 2 2 2 600
50. Málek Josef CZE027513 Ledeč nad Sázavou 1 1 1 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2019 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.8.2019 00:11:56