Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/51)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2019 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 51 | Turnajů: 85

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vondra Aleš CZE063135 Jihlava 12 12 40 10 900
2. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 12 12 16 7 900
3. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 12 12 12 6 500
4. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 12 12 15 4 900
5. Benda Roman CZE024727 Jihlava 12 12 12 4 000
6. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 11 11 11 3 850
7. Musil Radek CZE062624 Brtnice 11 11 11 3 250
7. Šimek Jakub CZE063198 Jihlava 9 9 9 3 250
9. Látera Jakub CZE055405 Brtnice 6 6 6 2 500
10. Cáp Jaroslav CZE044053 Havlíčkův Brod 5 5 5 2 450
11. Novák Aleš CZE004601 Jihlava 3 3 3 2 250
12. Babický Michal CZE063138 Jihlava 7 7 7 2 150
13. Chvátal Erik CZE063290 Jihlava 6 6 6 2 100
14. Jelínek Jan CZE062957 Jihlava 6 6 6 2 000
14. Sabo Rostislav CZE060363 Stonařov 6 6 6 2 000
16. Čámský Petr CZE058417 Humpolec 2 2 2 1 900
17. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 2 2 2 1 800
18. Kvaiser Jiří CZE062764 Opatov 4 4 4 1 600
19. Horký David CZE060004 Jihlava 4 4 4 1 500
20. Jenčík Pavel CZE002519 Havlíčkův Brod 3 3 3 1 250
21. Škarvada Adam CZE060685 Brtnice 4 4 4 1 200
22. Matoušek Pavel CZE006552 D Zálesáci B 4 4 4 1 100
22. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 2 2 2 1 100
22. Gregor Ondřej CZE062962 Hamry 2 2 2 1 100
25. Cakl Jindřich CZE063549 Asfaltéři Jihlava 3 3 3 1 050
25. Sova Roman CZE060862 Otín 3 3 3 1 050
27. Hlaváč Marek CZE062763 Chaloupky 2 2 2 1 000
27. Adam Michal CZE011662 Havlíčkův Brod 2 2 2 1 000
27. Hlaváček Tomáš CZE063136 Dušejov 4 4 4 1 000
30. Coufal Zbyněk CZE002974 Havlíčkův Brod 3 3 3 950
31. Chudoba Jakub CZE055688 Brtnice 3 3 3 850
32. Myška Vít CZE040957 Hlinsko 2 2 2 700
32. Šindelář Jiří CZE020059 Třešť 2 2 2 700
32. Plutnar Jiří CZE063532 Jihlava 2 2 2 700
35. Soukup Zdeněk CZE030854 Humpolec 1 1 1 650
35. Tůma Martin CZE044807 Havlíčkův Brod 1 1 1 650
37. Chudoba Roman CZE056824 Brtnice 2 2 2 600
38. Iorio Rafaelo CZE031620 Jihlava 1 1 1 550
38. Málek Josef CZE027513 Ledeč nad Sázavou 1 1 1 550
40. Močuba Ivo CZE047038 Jihlava 2 2 2 500
41. Vašíček Radek CZE014263 Havlíčkův Brod 1 1 1 450
41. Hyka Michal CZE041217 Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 450
41. Wiesner Ladislav CZE062961 Jihlava 1 1 1 450
41. Novotný Pavel CZE004787 Havlíčkův Brod 1 1 1 450
45. Koten Matyáš CZE063137 Jihlava 1 1 1 350
45. Francálek Jan CZE063289 Jihlava 1 1 1 350
45. Linhart Jaroslav CZE033801 Havlíčkův Brod 1 1 1 350
48. Maštera Zdeněk CZE062960 Jihlava 1 1 1 250
48. Zach Tibor CZE062958 Jihlava 1 1 1 250
48. Musil Daniel CZE060863 Brtnice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.4.2019 11:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.4.2019 11:40:12