Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2020 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 42 | Turnajů: 111

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
39. Žuravlov Boris CZE040105 B Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 350
7. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 18 18 18 7 000
18. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 8 8 8 4 100
9. Vierer Jaromír CZE059373 B Dragon Darts Jihlava 15 15 15 5 950
31. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 2 2 2 900
20. Vaněček Ondřej CZE049163 B ŠŠ Panda Jihlava 9 9 9 4 050
29. Vaněček Jiří CZE059359 B Dragon Darts Jihlava 4 4 4 1 300
11. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 14 14 14 5 600
16. Tuček Roman CZE051451 B Dragon Darts Jihlava 13 13 13 4 250
41. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci 1 1 1 250
26. Svoboda Patrik CZE028180 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 1 700
30. Sova Roman CZE060862 B Klub Zapomnění Jihlava 3 3 3 1 050
39. Satrapa Karel CZE003378 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 350
27. Prchal Lukáš CZE064209 B Dragon Darts Jihlava 4 4 4 1 600
10. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 14 14 14 5 800
22. Pokorný Jakub CZE057911 B Darts Club Přibyslav 11 11 11 3 450
23. Petrlík Radek CZE002829 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 2 100
36. Peřina Milan CZE039789 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 450
12. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 14 14 14 5 400
25. Neubauer Luděk CZE064385 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 5 5 5 1 750
15. Němec Jaromír CZE049162 B ŠŠ Panda Jihlava 11 11 11 4 550
17. Med Lukáš CZE027788 B Fčely Střítež 9 9 9 4 150
34. Láník Petr CZE013034 B Fčely Střítež 2 2 2 700
8. Lacina Tomáš CZE059603 B Black Benešov n/P. 13 13 13 6 550
1. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Netín 22 22 44 16 500
4. Kubát Lukáš CZE065697 B Darts Club Přibyslav 17 17 17 8 750
35. Kružík Petr CZE064387 B Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 550
21. Kopic Daniel CZE054651 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 10 10 10 3 800
13. Kampas Jan CZE061228 B Cerberos Netín 11 11 11 5 250
24. Kadlec Martin CZE064272 B ŠŠ Panda Jihlava 5 5 5 1 850
14. Jenčík Pavel CZE002519 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 13 13 13 4 650
32. Jaroš Jakub CZE057908 B Darts Club Přibyslav 3 3 3 850
41. Hyský Jan CZE064304 B Dragon Darts Jihlava 1 1 1 250
36. Hvězda Michal CZE027771 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 450
32. Hubala Marek CZE048886 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 850
36. Hrubý Patrik CZE058728 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 450
18. Hranický Rostislav CZE062928 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 8 8 8 4 100
6. Čermák Michal CZE057910 B Darts Club Přibyslav 21 21 21 7 950
5. Brychta Ondřej CZE063896 B Happy Darts Velké Meziříčí 20 20 20 8 200
2. Březina Lukáš CZE057909 B Darts Club Přibyslav 22 22 26 9 500
28. Bartušek Jiří CZE061314 B Klub Zapomnění Jihlava 4 4 4 1 400
3. Babický Michal CZE063138 B ŠŠ Panda Jihlava 19 19 19 9 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.8.2020 06:18:14