Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/62)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2019 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 62 | Turnajů: 219

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
42. Zeman Patrik CZE056565 B Dragon Darts Jihlava 5 5 5 2 150
13. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 30 30 35 13 000
17. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 24 24 24 10 800
5. Vierer Jaromír CZE059373 B Dragon Darts Jihlava 1 30 31 80 19 200
6. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 1 30 31 47 18 400
24. Vaněček Ondřej CZE049163 B ŠŠ Panda Jihlava 1 13 14 14 7 850
32. Vaněček Jiří CZE059359 B Dragon Darts Jihlava 12 12 12 4 600
12. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 1 30 31 43 13 300
55. Tykal Ondřej CZE061252 B Fčely Střítež 1 1 1 350
23. Tuček Roman CZE051451 B Dragon Darts Jihlava 24 24 24 8 500
20. Škarvada Jan CZE059505 B Wüdle Brtnice 18 18 18 9 400
22. Šimek Antonín CZE013993 B Zezulkárna Jihlava 11 11 11 8 550
48. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci 3 3 3 1 150
37. Sýkora Miloslav CZE033122 B Cerberos Velké Meziříčí 12 12 12 3 400
25. Svoboda Patrik CZE028180 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 17 17 5 950
35. Svoboda Lukáš CZE039810 B Wüdle Brtnice 5 5 5 3 450
59. Sobotka Luboš CZE035116 B Fčely Střítež 1 1 1 250
51. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 1 1 2 2 950
47. Satrapa Karel CZE003378 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 3 3 1 350
55. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže 1 1 1 350
45. Procházka Miloslav CZE001532 B DC Skeleton Pelhřimov 1 1 2 2 1 850
11. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 1 30 31 40 15 100
34. Pokorný Jakub CZE057911 B Darts Club Přibyslav 11 11 11 4 150
40. Petrlík Radek CZE002829 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 7 7 7 2 750
14. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 1 30 31 51 12 900
53. Paulíček Jan CZE025692 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 2 800
2. Novák Marek CZE061220 B Dragon Darts Jihlava 30 30 68 23 000
21. Němec Jaromír CZE049162 B ŠŠ Panda Jihlava 21 21 21 9 050
18. Navrkal Filip CZE054629 B Wüdle Brtnice 2 23 25 25 10 350
8. Močuba Jiří CZE062045 B Darts Club Přibyslav 2 29 31 31 17 250
38. Mezera Tomáš CZE018560 B Fčely Střítež 8 8 8 3 300
27. Med Lukáš CZE027788 B Fčely Střítež 1 14 15 15 5 900
59. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 1 1 1 250
30. Máca Martin CZE029640 B Zezulkárna Jihlava 10 10 10 4 900
39. Lacina Tomáš CZE059603 B Black Benešov n/P. 6 6 6 2 800
4. Kutyna Marek CZE056844 B Dragon Darts Jihlava 2 30 32 36 19 900
7. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Velké Meziříčí 1 30 31 46 17 400
41. Král Jaroslav CZE001507 B DC Skeleton Pelhřimov 1 1 2 2 2 250
59. Kotrba Bohumil CZE039765 B Zálesáci 1 1 1 250
25. Kopic Daniel CZE054651 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 17 17 5 950
15. Kampas Jan CZE061228 B Cerberos Velké Meziříčí 25 25 25 11 450
9. Jelínek Michal CZE062496 B Dragon Darts Jihlava 30 30 42 16 600
55. Jašek Milan CZE043860 B Zezulkárna Jihlava 1 1 1 350
54. Jaroš Jakub CZE057908 B Darts Club Přibyslav 2 2 2 500
48. Janisch Erik CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s. 1 1 2 2 1 150
59. Janda Miloš CZE061222 B Darts Club Přibyslav 1 1 1 250
28. Hrubý Patrik CZE058728 B Asfaltéři Jihlava 13 13 13 5 650
16. Hranický Rostislav CZE062928 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 24 24 24 11 300
44. Hos Roman CZE056084 B Wüdle Brtnice 6 6 6 1 900
46. Froněk Petr CZE026104 B Zezulkárna Jihlava 1 2 3 3 1 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 20:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 20:33:04