Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-39/39)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2020 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 39 | Turnajů: 81

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Velké Meziříčí 17 17 34 12 550
2. Babický Michal CZE063138 B ŠŠ Panda Jihlava 16 16 16 8 600
3. Březina Lukáš CZE057909 B Darts Club Přibyslav 17 17 19 7 550
4. Brychta Ondřej CZE063896 B Cerberos Velké Meziříčí 16 16 16 6 800
5. Lacina Tomáš CZE059603 B Darts Club Přibyslav 13 13 13 6 550
6. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 14 14 14 5 600
6. Kubát Lukáš CZE065697 B Darts Club Přibyslav 10 10 10 5 600
8. Čermák Michal CZE057910 B Darts Club Přibyslav 14 14 14 5 400
8. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 14 14 14 5 400
10. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 13 13 13 4 950
11. Kampas Jan CZE061228 B Cerberos Velké Meziříčí 10 10 10 4 900
12. Jenčík Pavel CZE002519 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 13 13 13 4 650
13. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 8 8 8 4 100
14. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 8 8 8 3 600
15. Hranický Rostislav CZE062928 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 5 5 5 2 750
16. Med Lukáš CZE027788 B Fčely Střítež 6 6 6 2 700
17. Němec Jaromír CZE049162 B ŠŠ Panda Jihlava 7 7 7 2 550
18. Pokorný Jakub CZE057911 B Darts Club Přibyslav 8 8 8 2 500
19. Kopic Daniel CZE054651 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 2 400
20. Petrlík Radek CZE002829 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 2 100
21. Vaněček Ondřej CZE049163 B ŠŠ Panda Jihlava 3 3 3 1 650
22. Kadlec Martin CZE064272 B ŠŠ Panda Jihlava 4 4 4 1 500
22. Vierer Jaromír CZE059373 B Dragon Darts Jihlava 4 4 4 1 500
24. Bartušek Jiří CZE061314 B Klub Zapomnění Jihlava 4 4 4 1 400
25. Vaněček Jiří CZE059359 B Dragon Darts Jihlava 4 4 4 1 300
25. Neubauer Luděk CZE064385 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 4 4 4 1 300
27. Svoboda Patrik CZE028180 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 1 200
28. Sova Roman CZE060862 B Klub Zapomnění Jihlava 3 3 3 1 050
29. Jaroš Jakub CZE057908 B Darts Club Přibyslav 3 3 3 850
29. Hubala Marek CZE048886 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 850
29. Tuček Roman CZE051451 B Dragon Darts Jihlava 3 3 3 850
32. Láník Petr CZE013034 B Fčely Střítež 2 2 2 700
32. Prchal Lukáš CZE064209 B Dragon Darts Jihlava 2 2 2 700
34. Kružík Petr CZE064387 B Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 550
35. Hvězda Michal CZE027771 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 450
35. Hrubý Patrik CZE058728 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 450
35. Peřina Milan CZE039789 B Asfaltéři Jihlava 1 1 1 450
38. Žuravlov Boris CZE040105 B Klub Zapomnění Jihlava 1 1 1 350
39. Hyský Jan CZE064304 B Dragon Darts Jihlava 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.6.2020 19:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.6.2020 19:16:20