Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/55)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2019 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 55 | Turnajů: 193

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bílek Radek CZE056362 B Dragon Darts Jihlava 1 27 28 51 24 850
2. Novák Marek CZE061220 B Dragon Darts Jihlava 27 27 62 20 850
3. Doležal Michal CZE055580 B Wüdle Brtnice 1 27 28 40 18 350
4. Kutyna Marek CZE056844 B Dragon Darts Jihlava 1 27 28 34 17 950
5. Vierer Jaromír CZE059373 B Dragon Darts Jihlava 1 27 28 79 17 850
6. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 27 27 42 15 750
7. Brussmann Jiří CZE056087 B Wüdle Brtnice 1 27 28 40 15 050
8. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Velké Meziříčí 27 27 40 14 750
9. Jelínek Michal CZE062496 B Dragon Darts Jihlava 27 27 36 14 450
10. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 27 27 32 12 650
11. Močuba Jiří CZE062045 B Darts Club Přibyslav 1 22 23 23 12 100
12. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 27 27 31 11 450
13. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 27 27 39 11 350
14. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 27 27 47 11 150
15. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 24 24 24 10 800
16. Kampas Jan CZE061228 B Cerberos Velké Meziříčí 22 22 22 10 300
17. Bartoš Karel CZE055908 B Wüdle Brtnice 1 21 22 22 10 250
18. Hranický Rostislav CZE062928 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 21 21 21 9 950
19. Navrkal Filip CZE054629 B Wüdle Brtnice 1 21 22 22 9 050
20. Škarvada Jan CZE059505 B Wüdle Brtnice 17 17 17 8 750
21. Šimek Antonín CZE013993 B Zezulkárna Jihlava 11 11 11 8 550
22. Němec Jaromír CZE049162 B ŠŠ Panda Jihlava 19 19 19 8 350
23. Tuček Roman CZE051451 B Dragon Darts Jihlava 22 22 22 7 800
24. Vaněček Ondřej CZE049163 B ŠŠ Panda Jihlava 11 11 11 5 950
25. Med Lukáš CZE027788 B Fčely Střítež 1 12 13 13 5 400
26. Kopic Daniel CZE054651 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 15 15 15 5 250
27. Svoboda Patrik CZE028180 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 15 15 15 5 150
28. Máca Martin CZE029640 B Zezulkárna Jihlava 10 10 10 4 900
29. Hrubý Patrik CZE058728 B Asfaltéři Jihlava 10 10 10 4 100
30. Vaněček Jiří CZE059359 B Dragon Darts Jihlava 11 11 11 4 050
31. Čermák Michal CZE057910 B Darts Club Přibyslav 1 9 10 10 3 950
32. Svoboda Lukáš CZE039810 B Wüdle Brtnice 5 5 5 3 450
33. Sýkora Miloslav CZE033122 B Cerberos Velké Meziříčí 12 12 12 3 400
34. Pokorný Jakub CZE057911 B Darts Club Přibyslav 8 8 8 3 200
34. Bartušek Jiří CZE061314 B Klub Zapomnění Jihlava 10 10 10 3 200
36. Boubal Petr CZE061225 B Cerberos Velké Meziříčí 8 8 8 2 800
36. Lacina Tomáš CZE059603 B Black Benešov n/P. 6 6 6 2 800
38. Mezera Tomáš CZE018560 B Fčely Střítež 6 6 6 2 300
39. Zeman Patrik CZE056565 B Dragon Darts Jihlava 5 5 5 2 150
40. Březina Lukáš CZE057909 B Darts Club Přibyslav 5 5 5 2 050
41. Hos Roman CZE056084 B Wüdle Brtnice 6 6 6 1 900
42. Petrlík Radek CZE002829 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 1 800
43. Satrapa Karel CZE003378 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 3 3 1 350
44. Bajcar Josef CZE059515 B Frčáci Ivančice 2 2 2 1 100
45. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci 2 2 2 900
45. Časta Jiří CZE000492 B Frčáci Ivančice 2 2 2 900
47. Jaroš Jakub CZE057908 B Darts Club Přibyslav 2 2 2 500
48. Froněk Petr CZE026104 B Zezulkárna Jihlava 1 1 1 450
48. Paulíček Jan CZE025692 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 450
50. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2019 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.10.2019 15:52:05