Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-43/43)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Vysočiny 2020 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 43 | Turnajů: 122

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kunčar Leopold CZE002085BCerberos Netín27275420 550
2.Březina Lukáš CZE057909BDarts Club Přibyslav26262610 500
3.Brychta Ondřej CZE063896BHappy Darts Velké Meziříčí2222229 500
4.Babický Michal CZE063138BŠŠ Panda Jihlava1919199 450
5.Kubát Lukáš CZE065697BDarts Club Přibyslav1717178 750
6.Čermák Michal CZE057910BDarts Club Přibyslav2121217 950
7.Pech Libor CZE047036BDevious Darts Dušejov2121217 650
8.Vierer Jaromír CZE059373BDragon Darts Jihlava1818187 300
9.Kampas Jan CZE061228BCerberos Netín1313137 050
10.Zána Oldřich CZE049161BŠŠ Panda Jihlava1818187 000
11.Lacina Tomáš CZE059603BBlack Benešov n/P.1313136 550
12.Poláček Luboš CZE052195BŠŠ Panda Jihlava1414145 800
13.Vácha Miroslav CZE048765BDevious Darts Dušejov1414145 600
14.Tuček Roman CZE051451BDragon Darts Jihlava1616165 200
15.Jenčík Pavel CZE002519BMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod1313134 650
16.Němec Jaromír CZE049162BŠŠ Panda Jihlava1111114 550
17.Med Lukáš CZE027788BFčely Střítež9994 150
18.Hranický Rostislav CZE062928BMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod8884 100
18.Vopálenský Martin CZE052227BDevious Darts Dušejov8884 100
20.Vaněček Ondřej CZE049163BŠŠ Panda Jihlava9994 050
21.Kopic Daniel CZE054651BTajfun Darts Havlíčkův Brod1010103 800
22.Pokorný Jakub CZE057911BDarts Club Přibyslav1111113 450
23.Petrlík Radek CZE002829BTajfun Darts Havlíčkův Brod6662 100
24.Kadlec Martin CZE064272BŠŠ Panda Jihlava5551 850
25.Neubauer Luděk CZE064385BMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod5551 750
26.Svoboda Patrik CZE028180BTajfun Darts Havlíčkův Brod6661 700
27.Prchal Lukáš CZE064209BDragon Darts Jihlava4441 600
28.Bartušek Jiří CZE061314BKlub Zapomnění Jihlava4441 400
29.Vaněček Jiří CZE059359BDragon Darts Jihlava4441 300
30.Sova Roman CZE060862BKlub Zapomnění Jihlava3331 050
31.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov222900
32.Jaroš Jakub CZE057908BDarts Club Přibyslav333850
32.Hubala Marek CZE048886BDC Speed Flies Kostelec nad Labem111850
34.Láník Petr CZE013034BFčely Střítež222700
34.Boubal Petr CZE061225BCerberos Netín222700
36.Kružík Petr CZE064387BKlub Zapomnění Jihlava111550
37.Hvězda Michal CZE027771BAsfaltéři Jihlava111450
37.Hrubý Patrik CZE058728BAsfaltéři Jihlava111450
37.Peřina Milan CZE039789BAsfaltéři Jihlava111450
40.Satrapa Karel CZE003378BHavlíčkův Brod111350
40.Žuravlov Boris CZE040105BKlub Zapomnění Jihlava111350
42.Šenkyřík Michal CZE039446BZálesáci111250
42.Hyský Jan CZE064304BDragon Darts Jihlava111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 03:54:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement