Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/155)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2019 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 155 | Turnajů: 44

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 7 7 16 7 350
2. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 7 7 17 7 150
3. Došek Martin CZE045588 A Formanský Dravci Jihlava 7 7 11 6 550
3. Vytiska Václav CZE031856 A Formanský Dravci Jihlava 7 7 9 6 550
3. Nevídal Miloš CZE052495 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 7 7 16 6 550
6. Navrátil Karel CZE009044 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 7 7 12 6 450
7. Bílek Radek 1995 CZE056362 B DRAGON Darts Jihlava 7 7 17 6 350
8. Vondrák Miroslav CZE056477 A Cerberos Velké Meziříčí 7 7 7 5 550
8. Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000 7 7 10 5 550
10. Novák Marek CZE061220 B DRAGON Darts Jihlava 7 7 15 5 450
10. Votava Michal CZE053229 A Wüdle Brtnice 7 7 19 5 450
12. Koníř Miloslav CZE038379 A TJ Dušejov 2000 7 7 10 5 350
13. Jůzl Pavel CZE038384 A TJ Dušejov 2000 7 7 11 5 250
14. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 5 200
15. Götthans Kamil CZE038381 A TJ Dušejov 2000 7 7 11 5 150
16. Jenšík Ondřej CZE057906 A Darts Club Přibyslav 7 7 7 5 050
16. Kúřil Stanislav CZE028875 A Cerberos Velké Meziříčí 7 7 7 5 050
18. Doležal Michal CZE055580 B Wüdle Brtnice 7 7 10 4 950
19. Novák Radek CZE049908 A Formanský Dravci Jihlava 7 7 7 4 850
20. Vierer Jaromír CZE059373 B DRAGON Darts Jihlava 7 7 22 4 650
21. Čermák Jiří CZE051443 A Wüdle Brtnice 7 7 7 4 150
21. Kameník Roman CZE059800 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 7 7 10 4 150
23. Dostál Radek CZE000514 A Formanský Dravci Jihlava 6 6 6 4 100
24. Vondra Aleš CZE063135 Jihlava 7 7 7 4 050
25. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 7 7 17 3 850
26. Brussmann Jiří CZE056087 B Wüdle Brtnice 7 7 11 3 750
26. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 7 7 7 3 750
28. Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000 7 7 10 3 450
28. Jelínek Michal CZE062496 B DRAGON Darts Jihlava 7 7 10 3 450
30. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 7 7 8 3 350
31. Janoušek Marek CZE055459 A Formanský Dravci Jihlava 7 7 14 3 250
32. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 6 6 6 3 100
33. Němec Jaromír CZE049162 B ŠŠ Panda Jihlava 7 7 7 3 050
33. Janda Jan CZE038380 A TJ Dušejov 2000 7 7 8 3 050
35. Kutyna Marek CZE056844 B Wüdle Brtnice 6 6 6 3 000
36. Tuček Roman CZE051451 B DRAGON Darts Jihlava 7 7 8 2 850
36. Minster Marek CZE026339 A Cerberos Velké Meziříčí 5 5 5 2 850
38. Lacina Tomáš CZE059603 B Black Benešov n/P. 6 6 6 2 800
38. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 6 6 6 2 800
40. Boháč Martin CZE001704 A Cerberos Velké Meziříčí 7 7 7 2 750
40. Močuba Jiří CZE062045 B Darts Club Přibyslav 7 7 7 2 750
42. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 2 700
42. Götthans Roman CZE038382 A Zezulkárna Jihlava 4 4 4 2 700
44. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 7 7 8 2 650
44. Šimůnek Martin CZE049508 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 5 5 5 2 650
44. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 7 7 8 2 650
44. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 7 7 9 2 650
48. Sedláček Pavel CZE054627 A Cerberos Velké Meziříčí 6 6 6 2 600
48. Kopeček Ondřej CZE059905 A Formanský Dravci Jihlava 4 4 4 2 600
50. Švára Martin CZE001264 A Formanský Dravci Jihlava 3 3 3 2 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2019 22:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.2.2019 22:47:58