Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/225)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2019 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 225 | Turnajů: 151

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 17 18 47 20 250
2. Došek Martin CZE045588 A Formanský Dravci Jihlava 1 17 18 30 18 150
2. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 17 18 27 18 150
4. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 17 18 54 18 050
5. Navrátil Karel CZE009044 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 17 17 46 16 950
6. Vondra Aleš CZE063135 TJ Dušejov 2000 1 17 18 60 16 250
7. Vondrák Miroslav CZE056477 A Cerberos Velké Meziříčí 1 17 18 21 15 950
7. Nevídal Miloš CZE052495 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 17 18 31 15 950
9. Bílek Radek 1995 CZE056362 B DRAGON Darts Jihlava 1 17 18 40 15 850
10. Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000 1 17 18 34 14 850
11. Koníř Miloslav CZE038379 A TJ Dušejov 2000 17 17 34 14 250
12. Götthans Kamil CZE038381 A TJ Dušejov 2000 1 17 18 37 14 050
13. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 17 24 13 950
14. Novák Marek CZE061220 B DRAGON Darts Jihlava 17 17 54 13 850
15. Dostál Radek CZE000514 A Formanský Dravci Jihlava 1 17 18 19 13 750
16. Jůzl Pavel CZE038384 A TJ Dušejov 2000 1 17 18 36 13 550
16. Jenšík Ondřej CZE057906 A Darts Club Přibyslav 1 17 18 21 13 550
18. Kúřil Stanislav CZE028875 A Cerberos Velké Meziříčí 17 17 19 13 150
18. Brůna Jiří CZE002020 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 17 24 13 150
18. Kameník Roman CZE059800 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 1 17 18 33 13 150
21. Votava Michal CZE053229 A Wüdle Brtnice 1 17 18 49 12 750
22. Vytiska Václav CZE031856 A Formanský Dravci Jihlava 15 15 15 12 650
23. Čermák Jiří CZE051443 A Wüdle Brtnice 1 17 18 20 12 550
24. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 1 17 18 30 12 450
25. Novák Radek CZE049908 A Formanský Dravci Jihlava 17 17 18 12 250
26. Vierer Jaromír CZE059373 B DRAGON Darts Jihlava 1 17 18 68 12 150
27. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 1 17 18 34 11 950
28. Doležal Michal CZE055580 B Wüdle Brtnice 1 17 18 22 11 750
29. Šimůnek Martin CZE049508 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 17 25 11 550
30. Kutyna Marek CZE056844 B Wüdle Brtnice 1 17 18 20 11 450
31. Janoušek Marek CZE055459 A Formanský Dravci Jihlava 17 17 45 11 050
32. Jelínek Michal CZE062496 B DRAGON Darts Jihlava 17 17 35 10 250
33. Močuba Jiří CZE062045 B Darts Club Přibyslav 1 17 18 20 10 050
34. Strašil Pavel CZE015487 A Darts Club Přibyslav 1 12 13 13 9 900
35. Vondrák Milan CZE049910 A Wüdle Brtnice 1 15 16 16 9 650
36. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 17 17 27 9 550
37. Šulista Jiří CZE053061 A Řezníci Dobronín 17 17 18 9 350
37. Brussmann Jiří CZE056087 B Wüdle Brtnice 1 17 18 26 9 350
39. Doležal Jan CZE062907 A Cerberos Velké Meziříčí 13 13 13 9 150
39. Švára Martin CZE001264 A Formanský Dravci Jihlava 11 11 11 9 150
41. Musil Luboš CZE050653 A Wüdle Brtnice 1 17 18 19 8 850
42. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 17 17 17 8 750
43. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 17 17 24 8 650
44. Minster Marek CZE026339 A Cerberos Velké Meziříčí 1 12 13 13 8 600
45. Prášil Vojtěch CZE043857 A TJ Dušejov 2000 1 17 18 19 8 550
45. Janda Jan CZE038380 A TJ Dušejov 2000 17 17 22 8 550
47. Procházka Jaroslav CZE051446 A Wüdle Brtnice 1 8 9 9 8 500
48. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 17 17 29 8 450
49. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 17 17 30 8 350
50. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Velké Meziříčí 17 17 22 8 150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 12:52:25