Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 Mistrovství Vysočiny - ženy

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 52 | Turnajů: 233

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1248517936 800
2.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava1248516636 000
3.Veleková Dagmar CZE045129BDevious Darts Dušejov1148506332 200
4.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno12485110130 900
5.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno12485112930 400
6.Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín1148507529 400
7.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava1248517828 300
8.Homolová Karolína CZE069613Křižanov12485112227 900
9.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín1248515926 300
10.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava1148506124 900
11.Rychecká Julie CZE049501Dušejov1237404015 150
12.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.222242415 100
13.Vrzáčková Alžběta CZE071138BTrkaví Berani Velký Beranov1135373714 350
14.Kovačevičová Eva CZE066212CŠipkaři Damníkov, z.s.222242413 000
15.Fílová Barbora CZE049497Dušejov1124262611 500
16.Hlaváčková Blažena CZE050958Jihlava228303010 300
17.Jandová Eva CZE052693Dušejov12425259 800
18.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov21618189 100
19.Horáková Adéla CZE067148CŠipkaři Damníkov, z.s.1717177 450
20.Trčová Mariana CZE071050Radostín nad Oslavou1212126 000
20.Markovičová Lenka CZE072576BTrkaví Berani Velký Beranov11617176 000
22.Kušnírová Nela CZE071315Velká Bíteš1717175 250
23.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice22443 700
24.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim11222 550
25.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice11222 350
26.Šulcová Barbora CZE071684Domasov9992 250
27.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany11221 750
28.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 200011221 550
29.Krejčí Michaela CZE052159Kamenice n. L.13441 350
29.Chlebounová Lucie CZE060960Lanškroun11221 350
31.Tůmová Petra CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou2221 300
32.Krátká Petra CZE072768Křižanov5551 250
33.Chlebounová Natálie CZE060961Lanškroun11221 150
34.Krejčová Kateřina CZE049493Dušejov12331 000
35.Filasová Kateřina CZE073692Vlašim1122850
35.Krejčová Štěpánka CZE055784Dušejov333850
37.Tůmová Nikol CZE052017CProdarts club Lipník nad Bečvou222800
37.Tučková Markéta CZE061219Jihlava222800
39.Štolbová Pavlína CZE073935Třešť1122750
40.Skoumalová Jaroslava CZE052805CLožisková mafie Pšov111700
41.Mašterová Petra CZE070990DDC Zmije Třebíč222600
41.Vomelová Lenka CZE074412Jihlava222600
41.Jakubcová Jana CZE033659Havlíčkův Brod222600
41.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod222600
45.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov111550
45.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha111550
47.Havlíková Jana CZE071722DDC Zmije Třebíč222500
48.Janischová Nikol CZE052146CŠipkaři Damníkov, z.s.111450
49.Veverková Sandra CZE032359Rosice111350
50.Nechvátalová Jana CZE032235Rosice111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 12:10:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement