Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Vysočiny 2021 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 52 | Turnajů: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vondrák Miroslav CZE056477AHappy Darts Velké Meziříčí8885 500
2.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod5554 250
3.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav6664 100
4.Kunčar Leopold CZE002085BCerberos Netín7773 550
5.Klíma Kvirín CZE066638BCerberos Netín8883 000
6.Venhuda Jan 1971CZE008273Bučovice 5552 950
7.Sedláček Pavel CZE054627BCerberos Netín8882 600
8.Nevídal Miloš CZE052495ACerberos Netín3332 350
9.Březina Lukáš CZE057909BDarts Club Přibyslav6662 300
9.Kúřil Stanislav CZE028875AHappy Darts Velké Meziříčí2222 300
11.Minster Marek CZE026339ACerberos Netín5552 250
12.Brychta Ondřej CZE063896BHappy Darts Velké Meziříčí3332 150
13.Jůzl Pavel CZE038384BTJ Dušejov 20002221 600
14.Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 20002221 500
14.Močuba Jiří CZE062045ADarts Club Přibyslav4441 500
16.Novák Marek CZE061220ADragon Darts Jihlava3331 450
17.Kříž Miroslav CZE068544Cerberos Netín3331 350
18.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava2221 300
18.Schmidt Pavel CZE053500BTJ Dušejov 20002221 300
18.Koníř Miloslav CZE038379ATJ Dušejov 20002221 300
21.Prášil Vojtěch CZE043857BTJ Dušejov 20002221 200
21.Spudil Jaromír CZE050011Jihlava2221 200
21.Venhuda Jan 2006CZE068599Ubušín 54441 200
24.Ždimera Roman CZE038378BTJ Dušejov 20002221 100
25.Kružík Jaroslav CZE069401Devious Darts Dušejov2221 000
25.Vopálenský Martin CZE052227BDevious Darts Dušejov2221 000
25.Kubíska Petr CZE049704AŠK Těmice2221 000
28.Kremser Jiří CZE024559ATJ Dušejov 2000111950
29.Krejčí Bohumil CZE038383ATJ Dušejov 2000222900
30.Rychecký Jiří CZE049506BTJ Dušejov 2000222800
30.Jonáš Jaroslav CZE049510BTJ Dušejov 2000222800
32.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov111750
33.Pech Libor CZE047036BDevious Darts Dušejov222700
33.Sobotka Antonín CZE002625ATJ Dušejov 2000222700
33.Rychecký Lukáš CZE049502Dušejov222700
33.Vondra Mário WRD068543Cerberos Netín222700
37.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav111650
38.Novotný Leoš CZE069107Jimramov222600
38.Hlaváček Jan CZE050959Jihlava222600
38.Götthans Roman CZE038382ATJ Dušejov 2000222600
41.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov111550
41.Hrubý Patrik CZE058728BAsfaltéři Jihlava111550
41.Eisner Josef CZE047034ADarts Club Přibyslav111550
44.Hvězda Michal CZE027771BAsfaltéři Jihlava111450
45.Novák Radek CZE049908AFormanský Dravci Jihlava111350
45.Babický Michal CZE063138BŠŠ Panda Jihlava111350
45.Duba Leoš CZE068578BDevious Darts Dušejov111350
45.Vlček Michal CZE069545Hybrálec111350
45.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov111350
45.Lepič Karel CZE036055BDarts Club Přibyslav111350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 25.9.2021 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 25.9.2021 08:17:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement