Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/162)
 NáhledTiskNahoru
BDC Kraj Vysočina (26)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 162 | Turnajů: 73

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
110.Novotný Jan CZE000964AWüdle Brtnice222340
115.Kremser Jiří CZE024559ATJ Dušejov 2000222300
115.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 2000222300
120.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim222250
120.Dostál Radek CZE000514ADragon Darts Jihlava222250
123.Láníková Dagmar CZE037385BFčely Střítež222240
133.Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín222220
152.Beneš Petr CZE070315ATajfun Darts Havlíčkův Brod111170
153.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice111160
154.Kudláček Lukáš CZE069952CDC Zmije Třebíč111140
154.Beneš Roman CZE057122CDC Sport Barbarians Třebíč111140
158.Svoboda Lukáš CZE039810AWüdle Brtnice111110
111.Švaříček Jiří CZE049507AWüdle Brtnice2133330
156.Málek Jiří CZE074548Chotěboř111130
157.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov111120
158.Nikodým Jan CZE059228BDragon Darts Jihlava111110
160.Kourek Martin CZE076567Brtnice111100
160.Špirochová Andrea CZE080980Krásná Hora111100
160.Procházka Matěj CZE081306Jihlava111100
83.Bender Martin CZE045588ATJ Dušejov 20002244580
85.Smolík Tomáš CZE073613BWüdle Brtnice2244560
88.Navrkal Filip CZE054629BWüdle Brtnice2244510
109.Bednář Martin CZE005253AŠŠ Panda Jihlava222350
111.Majer Vít CZE001201AFormanský Dravci Jihlava222330
113.Fák Jan CZE001723ATJ Dušejov 2000222310
113.Vaněček Jiří CZE059359BDragon Darts Jihlava222310
117.Karel Miloslav CZE064384AMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod222290
118.Tučková Markéta CZE061219Jihlava222270
119.Vlček Tomáš CZE079970Blatec222260
120.Kružík Petr CZE064387BKlub Zapomnění Jihlava222250
123.Zavadiak Vasyl WRD080011Brtnice222240
123.Truhlář Jan CZE078877Skorkov222240
123.Jajčík Roman CZE078879Jihlava222240
123.Med Lukáš CZE027788BFčely Střítež222240
128.Kopic Daniel CZE054651BTajfun Darts Havlíčkův Brod222230
128.Milfaitová Lucie CZE052880BTajfun Darts Havlíčkův Brod222230
128.Sobotka Antonín CZE002625ATJ Dušejov 2000222230
128.Krupička Václav CZE009421AFormanský Dravci Jihlava222230
128.Růžička Martin CZE069712Pribyslav222230
133.Kutyna Marek CZE056844BTJ Dušejov 2000222220
133.Milichovský Jakub CZE077171ATajfun Darts Havlíčkův Brod222220
133.Motáček Richard CZE073074BCunami Panská Lhota222220
133.Vlček Vladimír CZE080753Jihlava222220
133.Zemanová Marietta CZE065671BKlub Zapomnění Jihlava222220
133.Valenta Petr CZE044099BTajfun Darts Havlíčkův Brod222220
133.Kadlec Martin CZE064272AŠŠ Panda Jihlava222220
141.Zavadiak Mykhailo CZE074834Brtnice222210
141.Špiroch Daniel CZE081074Krásná Hora222210
141.Bártl Filip CZE066207Havlíčkův Brod222210
141.Müller Jaroslav CZE070683Luka nad Jihlavou222210
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 19:37:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement