Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/177)
 NáhledTiskNahoru
BDC Kraj Vysočina (26)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 177 | Turnajů: 93

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Smejkal František CZE071305BTrkaví Berani Velký Beranov24547475 910
2.Vrzáček Josef CZE070728BTrkaví Berani Velký Beranov23638384 950
3.Novák Radek CZE049908AFormanský Dravci Jihlava2828284 100
4.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava22830304 020
5.Veleková Dagmar CZE045129BDevious Darts Dušejov23032323 790
6.Markovičová Lenka CZE072576BTrkaví Berani Velký Beranov23032323 730
6.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov23032323 730
8.Procházka Petr CZE071371BDevious Darts Dušejov22527273 710
9.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav22022223 600
10.Kameník Roman CZE059800ADragon Darts Jihlava12223233 070
11.Meister Lukáš CZE074613AŠŠ Panda Jihlava22527272 980
12.Drda Jaromír CZE004894ATJ Dušejov 200022123232 970
13.Schmidt Pavel CZE053500ATJ Dušejov 200021921212 820
14.Babický Michal CZE063138AFormanský Dravci Jihlava2020202 720
15.Daniel Michal CZE075751AŠŠ Panda Jihlava12122222 670
16.Vrzáčková Alžběta CZE071138BTrkaví Berani Velký Beranov22022222 590
17.Vala Tomáš CZE076565BWüdle Brtnice21820202 450
18.Davidová Hana CZE001853BPlechová Pacov21820202 440
19.Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 200021618182 410
20.Pivoňka Pavel CZE001936CBrtnice21618182 330
21.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava21517172 290
22.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1515152 240
23.Votava Michal CZE053229AWüdle Brtnice21517172 160
23.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov21416162 160
25.Vopálenský Martin CZE052227ATJ Dušejov 200021214142 100
26.Götthans Roman CZE038382BCerberos Netín21214142 090
27.Král Jaroslav CZE001507CDC Skeleton Pelhřimov21416162 010
28.Mašátová Iveta CZE072992BDevious Darts Dušejov11617171 990
29.Bednář Martin CZE005253AŠŠ Panda Jihlava1313131 980
30.Koníř Miloslav CZE038379ATJ Dušejov 20001414141 970
31.Brussmann Jiří CZE056087BWüdle Brtnice21315151 950
32.Novický Jiří CZE077824A26ERS Jihlava1515151 850
33.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav21012121 770
34.Šimek Antonín CZE013993BDragon Darts Jihlava1414141 760
35.Žiačiková Monika CZE078286Havíři pod Věží Jihlava1616161 720
36.Šovčík Patrik CZE074532AŠŠ Panda Jihlava21315151 710
37.Bílek Radek 1995CZE056362ADragon Darts Jihlava11112121 700
38.Votavová Marie CZE060683Brtnice11415151 580
39.Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod1010101 570
40.Vácha Miroslav CZE048765BDevious Darts Dušejov1414141 540
40.Pech Libor CZE047036BDevious Darts Dušejov1414141 540
42.Folejtar Štěpán CZE071065AJežkovy Voči Větrný Jeníkov9991 520
43.Ždimera Roman CZE038378BTJ Dušejov 20001212121 500
43.Krejčí Bohumil CZE038383ATJ Dušejov 200021012121 500
45.Brůna Jiří CZE002020ATajfun Darts Havlíčkův Brod1010101 460
45.Drda Daniel CZE079999Horní Cerekev1414141 460
47.Vierer Jaromír CZE059373BDragon Darts Jihlava21012121 440
48.Vondrák Milan CZE049910AWüdle Brtnice21012121 420
48.Navrátil Karel CZE009044AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1010101 420
50.Fliega Martin CZE075698A26ERS Jihlava1111111 330
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 11:31:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement