Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-39/39)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Vysočiny 2020 - ženy

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 39 | Turnajů: 107

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Frühaufová Marcela CZE039792ADragon Darts Jihlava30304719 300
2.Veleková Dagmar CZE045129BDevious Darts Dušejov30303316 900
3.Kunčar Klára CZE061224BCerberos Netín30305815 100
4.Boháčová Lucie 2002CZE059353BCerberos Netín30305314 600
5.Mrhalová Lenka CZE062963CBrtnice2020209 500
6.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava2121217 950
7.Čechová Kateřina CZE064386B26ERS Jihlava1919197 750
8.Hlaváčková Blažena CZE050958Jihlava2323237 550
9.Rychecká Julie CZE049501BDušejov2121217 150
10.Fílová Barbora CZE049497Dušejov1919196 350
11.Milotová Daniela CZE041221BCerberos Netín1919196 250
12.Tučková Veronika CZE065966Dragon Darts Jihlava1414145 800
13.Duchanová Zlata CZE055460BFčely Střítež1515155 050
14.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov9994 450
15.Pleskačová Monika CZE065277BMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod1313133 950
16.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov9993 850
17.Krejčová Štěpánka CZE055784Dušejov8882 600
18.Hospodková Tereza CZE060782BDarts Club Přibyslav8882 400
19.Krejčová Kateřina CZE049493Dušejov6662 200
20.Milfaitová Lucie CZE052880BTajfun Darts Havlíčkův Brod7772 150
21.Tomášková Šárka CZE063231Havlíčkův Brod5551 850
22.Krejčová Alena CZE038520Dušejov4441 800
23.Marešová Jana CZE066655Třešť5551 650
24.Zemanová Marietta CZE065671Klub Zapomnění Jihlava4441 600
25.Žiačiková Petra CZE058361BKlub Zapomnění Jihlava3331 150
25.Benešová Helena CZE060864BKlub Zapomnění Jihlava3331 150
27.Pečinková Vendula CZE060775Bystřice n. P.2221 000
28.Mikešová Lenka CZE037383AZezulkárna Jihlava222800
29.Vondráková Dagmar CZE037385BFčely Střítež222700
30.Pavlíčková Lea CZE066821Němčičky222600
30.Fialová Šárka CZE066991Jihlava222600
32.Jůzlová Zdena CZE047039CDušejov111550
33.Hermannová Marie CZE049915BTajfun Darts Havlíčkův Brod222500
33.Hlávková Dana CZE060037BTJ Dušejov 2000222500
35.Dymáčková Lucie CZE064470Krucemburk111450
36.Boháčová Lucie 1982CZE042220MO Dubičné111350
37.Novotná Jitka CZE031009Jihlava111250
37.Kryštofová Romana CZE003200Malešice 111250
37.Láníková Andrea CZE066269Jihlava111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 27.11.2020 18:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.11.2020 23:42:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement