Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-45/45)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2019 - ženy

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 45 | Turnajů: 145

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava 1 20 21 77 17 500
2. Veleková Dagmar CZE045129 A Devious Darts Dušejov 1 20 21 43 15 000
3. Jůzlová Zdena CZE047039 C Dušejov 1 20 21 29 13 800
4. Mrhalová Lenka CZE062963 Brtnice 1 20 21 40 12 900
5. Tučková Dana CZE051452 B Dragon Darts Jihlava 1 20 21 39 11 300
6. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 20 21 24 11 100
7. Buchtová Klára CZE061224 B Cerberos Velké Meziříčí 20 20 28 9 500
8. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 20 20 29 8 700
9. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 20 21 34 8 100
10. Rychecká Julie CZE049501 B TJ Dušejov 2000 20 20 27 7 700
11. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 18 18 18 7 600
12. Tučková Markéta CZE061219 B Dragon Darts Jihlava 1 20 21 30 7 200
13. Tomášková Šárka CZE063231 Havlíčkův Brod 19 19 19 6 850
14. Duchanová Zlata CZE055460 B Hospůdka Na Růžku Jihlava 20 20 26 6 700
15. Hermannová Marie CZE049915 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 17 17 5 750
16. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 10 11 11 5 700
17. Jandová Eva CZE052693 Dušejov 16 16 16 5 400
18. Ždimerová Lenka CZE038519 Dušejov 18 18 18 5 300
19. Milotová Daniela CZE041221 Cerberos Velké Meziříčí 16 16 16 4 800
20. Krejčová Alena CZE038520 Dušejov 1 7 8 8 3 750
21. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 11 11 11 3 450
22. Milfaitová Lucie CZE052880 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 9 9 9 2 950
23. Hlávková Dana CZE060037 Jihlava 8 8 8 2 800
24. Krejčová Kateřina CZE049493 Dušejov 7 7 7 2 350
25. Benešová Helena CZE060864 Otín 6 6 6 2 100
26. Němcová Eva CZE063291 Jihlava 6 6 6 1 900
27. Korduliaková Jana CZE056086 Brtnice 5 5 5 1 750
27. Kuncová Lenka CZE047040 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 5 5 5 1 750
29. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 1 700
30. Bendová Olga CZE029641 Kostelec 4 4 4 1 400
31. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 5 5 5 1 350
32. Votavová Marie CZE060683 Brtnice 4 4 4 1 200
33. Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava 2 2 2 1 100
34. Žiačiková Petra CZE058361 B Klub Zapomnění Jihlava 2 2 2 1 000
35. Jakubcová Jana CZE033659 Havlíčkův Brod 3 3 3 950
36. Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha 1 1 1 750
37. Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové 2 2 2 700
38. Hospodková Tereza CZE060782 B Darts Club Přibyslav 2 2 2 600
39. Matzauerová Renáta CZE058140 Třebíč 1 1 1 500
39. Kratochvílová Ilona CZE063959 Perálec 2 2 2 500
41. Pešinová Lucie CZE021929 B Štamgasti Luže 1 1 1 450
42. Růžičková Šárka CZE055811 B Devious Darts Dušejov 1 1 1 350
42. Mašterová Jana CZE062959 Jihlava 1 1 1 350
44. Koňušíková Lenka CZE003883 Boňkov 1 1 1 250
44. Čermáková Martina CZE060597 Jihlava 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.7.2019 09:16:01