Ligový pohár
UŠO > Vysočina > Ligový pohár
ČP UŠO družstev 2019/2020 - Vysočina

28.10.2019 19:27 (aktualizováno 11.2.2020 18:29) | Netolický Milan | Přečteno: 2152×

Kompletní info

Není vypsaný jeden pevný termín, ale vždy datum "do kdy" se musí dané kolo odehrát.
Můžete tedy začít hrát hned zítra.
Pokud se soupeři nedohodnou na termínu sehrání, bude pro oba platit vždy datum a hodina v tomto rozpisu jako poslední možný termín.
Na Velké finále (15.3.2020, KD Kladno) postupují nejlepší dvě družstva Vysočiny.
Výsledek ihned po utkání zašlete SMS na číslo 608 121 306.
Zápis pohárového utkání je zde
Rozpis jednotlivých kol dle data odehrání :

1.kolo do soboty 23.11.2019 (čas 14.00) - 22 družstev (6 zápasů)

2.kolo do soboty 14.12.2019 (čas 14.00) - 16 družstev

3.kolo do soboty 18.1.2020 (čas 14.00) - 8 družstev

4.kolo do soboty 8.2.2020 (čas 14.00) - 4 družstva

Rozlosování 4.kola: (losoval Kamil Pav v Kozlovně  na Vysočina Tour)

Domácí      -        Hosté

Cerberos Velké Meziříčí - Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 21 : 12
Formanský Dravci Jihlava - Šipková Akademie Dušejov 21 : 15

Rozlosování 3.kola: (losoval jsem já)

Domácí      -        Hosté

Formanský Dravci Jihlava B - Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 13 : 21
Cerberos Velké Meziříčí B - Šipková Akademie Dušejov 12 : 21
Tajfun Darts Havlíčkův Brod - Formanský Dravci Jihlava 11 : 21
DC Přibyslav - Cerberos Velké Meziříčí 16 : 21

Rozlosování 2.kola: (losoval jsem já)

Domácí      -        Hosté

Formanský Dravci Jihlava - Wudle Brtnice B 21 : 5
Šipková Akademie Dušejov B - Formanský Dravci Jihlava B 7 : 21
Cerberos Velké Meziříčí - Zezulkárna Jihlava 21 : 17
DC Přibyslav B - Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 9 : 21
Panda Jihlava - Cerberos Velké Meziříčí B 9 : 21
Cunami Panská Lhota - Tajfun Darts Havlíčkův Brod 5 : 21
Šipková Akademie Dušejov - Řezníci Dobronín 21 : 11
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod - DC Přibyslav 13 : 21

Rozlosování 1.kola: (losovali Leopold Kunčar a Zlata Duchanová na RM v Dušejově)

Domácí      -        Hosté

Tajfun Darts Havlíčkův Brod - Wudle Brtnice 21 : 17
Hospůdka Na Růžku Jihlava - Formanský Dravci Jihlava B 10 : 21
Dragon Darts Jihlava B - Zezulkárna Jihlava 19 : 21
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 - Dragon Darts Jihlava 21 : 10
Devious Darts Dušejov - Cerberos Velké Meziříčí 7 : 21
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B - DC Přibyslav B 12 : 21

Přihlášeno 22 družstev, ostatní ligová družstva se do ČP UŠO nepřihlásila.

Vedoucí přihlášených družstev obdrží email.

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.7.2020 06:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.7.2020 07:30:18