Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 7 7 0 0 0 0 0 99 : 27 208 : 88 21
2. Formanský Dravci Jihlava 7 6 1 0 0 0 0 87 : 40 194 : 115 20
3. Zezulkárna Jihlava 7 5 1 0 0 1 0 79 : 48 173 : 124 17
4. Cerberos Velké Meziříčí 7 5 0 0 0 2 0 76 : 50 174 : 124 15
5. Formanský Dravci Jihlava B 7 3 1 0 1 2 0 63 : 65 148 : 159 12
6. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 7 3 0 0 2 2 0 71 : 57 170 : 147 11
7. Wüdle Brtnice 7 3 1 0 0 3 0 67 : 60 160 : 150 11
8. Šipková Akademie Dušejov 7 3 0 0 1 3 0 61 : 66 156 : 158 10
9. DC Přibyslav 7 3 0 0 0 4 0 62 : 64 155 : 154 9
10. Dragon Darts Jihlava 7 3 0 0 0 4 0 53 : 73 137 : 173 9
11. 26ERS Jihlava 7 3 0 0 0 4 0 43 : 83 120 : 183 9
12. Řezníci Dobronín 7 1 0 0 0 6 0 51 : 75 133 : 173 3
13. Wüdle Brtnice B 7 0 0 0 0 7 0 37 : 89 108 : 197 0
14. Zezulkárna Jihlava B 7 0 0 0 0 7 0 37 : 89 104 : 195 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Brůna Jiří Tajfun Darts Havlíčkův Brod 75,5 76,47 28 17 13 72,50 40 29
2. Vondrák Miroslav Cerberos Velké Meziříčí 84,6 78,95 28 19 15 70,83 48 34
3. Majer Vít Zezulkárna Jihlava 83,6 80,00 28 20 16 72,73 44 32
4. Stoklasa Jan Tajfun Darts Havlíčkův Brod 75,0 79,17 28 24 19 71,43 56 40
5. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 91,5 86,96 28 23 20 77,78 54 42
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 10.11.2019 14:00 6. Formanský Dravci Jihlava 10 : 9 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Zadražil Vladimír 23 : 23 Benda Lukáš
Ne 10.11.2019 14:00 6. Řezníci Dobronín 8 : 10 26ERS Jihlava
Bernard Slavomír 22 : 24 Půža Richard
Ne 10.11.2019 15:00 6. Zezulkárna Jihlava 10 : 9 Formanský Dravci Jihlava B
Štěpánek David 24 : 21 Kozák Ondřej
Ne 10.11.2019 15:00 6. DC Přibyslav 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí
Strašil Pavel 16 : 25 Kúřil Stanislav
Ne 10.11.2019 15:00 6. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 15 : 3 Dragon Darts Jihlava
Bártl David 30 : 13 Jelínek Michal
Ne 10.11.2019 15:00 6. Wüdle Brtnice B 3 : 15 Wüdle Brtnice
Navrkal Filip 13 : 31 Švaříček Jiří
Ne 10.11.2019 16:00 6. Šipková Akademie Dušejov 15 : 3 Zezulkárna Jihlava B
Krejčí Bohumil 32 : 11 Böhm Jan
Út 12.11.2019 18:00 7. Wüdle Brtnice 10 : 8 Řezníci Dobronín
Procházka Jaroslav 24 : 20 Wastl Filip
Čt 14.11.2019 18:00 7. 26ERS Jihlava 3 : 15 Zezulkárna Jihlava
Vlček David 10 : 32 Štěpánek David
Čt 14.11.2019 18:00 7. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Benda Lukáš 15 : 28 Bártl David
Čt 14.11.2019 18:00 7. Formanský Dravci Jihlava B 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov
Hlávka Petr 22 : 24 Götthans Kamil
Ne 17.11.2019 14:00 7. Cerberos Velké Meziříčí 16 : 2 Wüdle Brtnice B
Kúřil Stanislav 34 : 8 Navrkal Filip
Ne 17.11.2019 14:00 7. Zezulkárna Jihlava B 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava
Froněk Petr 11 : 32 Janoušek Marek
Ne 17.11.2019 15:00 4. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Wüdle Brtnice
Stoklasa Jan 24 : 16 Votava Michal
Ne 17.11.2019 15:00 7. Dragon Darts Jihlava 10 : 8 DC Přibyslav
Jelínek Michal 24 : 23 Strašil Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.11.2019 11:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.11.2019 11:43:22