Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Formanský Dravci Jihlava 4 4 0 0 0 0 0 49 : 23 110 : 64 12
2. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 3 0 0 0 0 0 48 : 6 100 : 25 9
3. Cerberos Velké Meziříčí 4 3 0 0 0 1 0 42 : 30 96 : 74 9
4. Zezulkárna Jihlava 4 3 0 0 0 1 0 40 : 32 87 : 80 9
5. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 4 2 0 0 1 1 0 43 : 30 104 : 82 7
6. DC Přibyslav 4 2 0 0 0 2 0 37 : 35 91 : 86 6
7. Dragon Darts Jihlava 4 2 0 0 0 2 0 35 : 37 83 : 91 6
8. Šipková Akademie Dušejov 4 2 0 0 0 2 0 33 : 39 87 : 95 6
9. Formanský Dravci Jihlava B 4 2 0 0 0 2 0 32 : 40 78 : 97 6
10. Wüdle Brtnice 3 1 1 0 0 1 0 29 : 26 70 : 68 5
11. Řezníci Dobronín 4 1 0 0 0 3 0 29 : 43 77 : 98 3
12. 26ERS Jihlava 4 1 0 0 0 3 0 20 : 52 63 : 111 3
13. Zezulkárna Jihlava B 4 0 0 0 0 4 0 26 : 46 68 : 103 0
14. Wüdle Brtnice B 4 0 0 0 0 4 0 24 : 48 69 : 109 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Brůna Jiří Tajfun Darts Havlíčkův Brod 110,0 100,00 12 9 9 100,00 18 18
2. Vondrák Miroslav Cerberos Velké Meziříčí 85,7 83,33 16 12 10 73,33 30 22
3. Stoklasa Jan Tajfun Darts Havlíčkův Brod 85,4 91,67 12 12 11 82,14 28 23
4. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 83,3 81,82 12 11 9 74,07 27 20
5. Křípal Milan Tajfun Darts Havlíčkův Brod 81,9 85,71 12 7 6 75,00 16 12
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 13.10.2019 14:00 3. Řezníci Dobronín 5 : 13 Šipková Akademie Dušejov
Wastl Filip 15 : 29 Krejčí Bohumil
Ne 13.10.2019 14:00 3. Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 Zezulkárna Jihlava B
Kúřil Stanislav 30 : 10 Götthans Roman
Ne 13.10.2019 15:00 3. Zezulkárna Jihlava 14 : 4 Wüdle Brtnice B
Štěpánek David 30 : 14 Navrkal Filip
Ne 13.10.2019 15:00 3. Dragon Darts Jihlava 5 : 13 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Jelínek Michal 15 : 30 Benda Lukáš
Ne 20.10.2019 14:00 4. Řezníci Dobronín 6 : 12 Zezulkárna Jihlava
Bernard Slavomír 17 : 25 Štěpánek David
Ne 20.10.2019 14:00 4. Formanský Dravci Jihlava 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí
Zadražil Vladimír 27 : 19 Kúřil Stanislav
Ne 20.10.2019 14:00 4. Zezulkárna Jihlava B 8 : 10 Dragon Darts Jihlava
Götthans Roman 21 : 22 Jelínek Michal
Ne 20.10.2019 15:00 4. DC Přibyslav 13 : 5 26ERS Jihlava
Strašil Pavel 28 : 17 Půža Richard
Ne 20.10.2019 15:00 4. Wüdle Brtnice B 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava B
Navrkal Filip 17 : 28 Hlávka Petr
Ne 20.10.2019 16:00 4. Šipková Akademie Dušejov 4 : 14 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Krejčí Bohumil 15 : 31 Benda Lukáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2019 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.10.2019 23:42:28