Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - konečné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.DC Přibyslav242300010327:105709:32669
2.Šipková Akademie Dušejov242110020284:149633:40365
3.Tajfun Darts Havlíčkův Brod241910040292:141653:38459
4.Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98241610160268:166620:41851
5.Tajfun Darts Havlíčkův Brod B2413100100235:198568:48441
6.Formanský Dravci Jihlava2411101110199:235514:56236
7.Dragon Darts Jihlava2410002120208:226517:53332
8.Wüdle Brtnice2411001111223:210517:51231
9.Cerberos Netín247202130202:234490:55527
10.Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod245102160158:277403:62919
11.DC Přibyslav B245201151192:243481:58117
12.Panda Jihlava244000200136:296375:66012
13.26ERS Jihlava24100023094:338293:7263
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Daňo LukášTajfun Darts Havlíčkův Brod83,476,7996564367,8813793
2.Veverka FrantišekTajfun Darts Havlíčkův Brod B82,577,1196836470,65201142
3.Strašil PavelDC Přibyslav89,184,7896927874,32222165
4.Ptáček RadimDC Přibyslav93,586,3696887677,67206160
5.Fák JanŠipková Akademie Dušejov91,387,5096564978,03132103
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne12.5.202414:0025.DC Přibyslav B6:12Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Kubát Lukáš13:28Bártl David
Ne12.5.202415:0025.Cerberos Netín7:11Panda Jihlava
Kunčar Klára17:23Bednář Martin
Ne12.5.202416:0025.Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod13:526ERS Jihlava
Jenčík Pavel28:12Doležal Kamil
Ne12.5.202417:0025.Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9818:0Wüdle Brtnice
Medová Marcela36:0Votava Michal
Út14.5.202418:0026.Wüdle Brtnice13:5Cerberos Netín
Votava Michal30:16Minster Marek
Čt16.5.202418:0026.Tajfun Darts Havlíčkův Brod B5:13DC Přibyslav
Veverka František16:28Janošťák Václav
Čt16.5.202418:0026.26ERS Jihlava4:14Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Doležal Kamil14:29Medová Marcela
Ne19.5.202415:0026.Panda Jihlava10:8DC Přibyslav B
Bednář Martin22:22Kubát Lukáš
Ne19.5.202415:0026.Dragon Darts Jihlava5:13Formanský Dravci Jihlava
Kameník Roman17:29Novák Radek
Ne19.5.202416:0026.Tajfun Darts Havlíčkův Brod15:3Šipková Akademie Dušejov
Bártl David31:12Krejčí Bohumil
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 22:31:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement