Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - konečné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Formanský Dravci Jihlava262300120346:123757:36670
2.DC Přibyslav262300030335:133737:38269
3.Happy Darts Velké Meziříčí261820150289:182667:47759
4.Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98261820060290:180670:45758
5.Tajfun Darts Havlíčkův Brod261800350300:171685:45757
6.Wüdle Brtnice2616000100254:214608:52148
7.Dragon Darts Jihlava261230290262:211615:52244
8.Formanský Dravci Jihlava B2611101130215:255526:60636
9.Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod269100160208:261534:61829
10.Šipková Akademie Dušejov268200160204:266513:62228
11.Panda Jihlava266001190179:290469:66919
12.26ERS Jihlava265002190172:298451:67617
13.Řezníci Dobronín262000240115:353333:7756
14.Dark Darts Ždírec262000240118:350347:7646
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Svoboda LukášWüdle Brtnice85,281,82104554575,6112393
2.Strašil PavelDC Přibyslav85,280,21104967771,88224161
3.Nevídal MilošJežkovy Voči Větrný Jeníkov 9884,479,52104836673,33195143
4.Bártl DavidTajfun Darts Havlíčkův Brod81,574,39104826168,72195134
5.Zadražil VladimírFormanský Dravci Jihlava80,380,00104604869,39147102
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne7.5.202314:0025.Řezníci Dobronín7:1126ERS Jihlava
Bernard Slavomír17:27Doležal Kamil
Ne7.5.202314:0025.Happy Darts Velké Meziříčí10:9Dragon Darts Jihlava
Kavalec Petr23:22Kameník Roman
Ne7.5.202314:0025.Formanský Dravci Jihlava17:1Šipková Akademie Dušejov
Pop Jaroslav35:6Krejčí Bohumil
Ne7.5.202315:0025.Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod8:10Panda Jihlava
Jenčík Pavel21:23Babický Michal
Ne7.5.202316:3025.Dark Darts Ždírec2:16DC Přibyslav
Nepraš Lubomír8:34Janošťák Václav
Út9.5.202318:0026.Wüdle Brtnice12:6Řezníci Dobronín
Votava Michal27:13Bernard Slavomír
Út9.5.202318:0026.DC Přibyslav10:8Formanský Dravci Jihlava
Janošťák Václav26:20Pop Jaroslav
St10.5.202318:0026.Panda Jihlava7:11Formanský Dravci Jihlava B
Bednář Martin18:24Novák Radek
Čt11.5.202318:0026.26ERS Jihlava2:16Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Vlček David7:33Medová Marcela
Ne14.5.202315:0026.Tajfun Darts Havlíčkův Brod7:11Happy Darts Velké Meziříčí
Bártl David21:26Kúřil Stanislav
Ne14.5.202315:0026.Dragon Darts Jihlava16:2Dark Darts Ždírec
Kameník Roman33:9Nepraš Lubomír
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.2.2024 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.2.2024 23:02:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement