Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 18 16 0 0 0 2 0 214 : 110 484 : 290 48
2. Šipková Akademie Dušejov B 19 15 0 0 1 3 0 215 : 128 500 : 334 46
3. DC Přibyslav B 18 13 0 0 0 5 0 190 : 134 444 : 346 39
4. Asfaltéři Jihlava 18 11 1 0 2 4 0 192 : 135 449 : 345 37
5. Panda Jihlava 19 9 4 0 1 5 0 192 : 155 456 : 401 36
6. Cerberos Velké Meziříčí B 20 9 1 0 1 9 0 182 : 180 436 : 441 30
7. Hospůdka Na Růžku Jihlava 19 7 3 0 1 8 0 158 : 188 379 : 441 28
8. Cunami Panská Lhota 19 9 0 0 0 10 0 171 : 171 415 : 420 27
9. Dragon Darts Jihlava B 19 8 1 0 0 10 0 164 : 179 409 : 445 26
10. Krajzont Polná 18 7 1 0 1 9 0 152 : 174 376 : 416 24
11. Dark Darts Ždírec 20 6 1 0 1 12 0 166 : 196 420 : 474 21
12. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 18 5 1 0 2 10 0 156 : 171 389 : 411 19
13. Zapomnění Jihlava 19 5 0 0 2 12 0 141 : 203 373 : 477 17
14. Fčely Střítež 19 2 3 0 2 12 0 141 : 206 364 : 476 14
15. Devious Darts Dušejov 19 3 0 0 2 14 0 120 : 224 329 : 506 11
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Lepič Karel DC Přibyslav B 82,9 94,87 72 39 37 80,65 93 75
2. Hranický Rostislav Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 75,4 84,72 72 72 61 76,97 165 127
3. Tesař Ondřej Hospůdka Na Růžku Jihlava 67,7 77,27 76 44 34 69,23 104 72
4. Karel Miloslav Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 67,3 75,68 72 37 28 69,41 85 59
5. Špinar Petr Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 67,1 71,67 72 60 43 69,85 136 95
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 1.3.2020 13:30 20. Šipková Akademie Dušejov B 11 : 7 Zapomnění Jihlava
Ždimera Roman 28 : 19 Žiačiková Petra
Ne 1.3.2020 14:00 20. Fčely Střítež 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
Mezera Tomáš 14 : 29 Pleskač Bohumil
Ne 1.3.2020 14:00 20. Cunami Panská Lhota 13 : 5 Devious Darts Dušejov
Zadražil František 27 : 13 Veleková Dagmar
Ne 1.3.2020 14:00 20. Cerberos Velké Meziříčí B 0 : 18 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
0 : 36
Ne 1.3.2020 15:00 20. Hospůdka Na Růžku Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná
Zuda Michal 29 : 15 Votava Jiří
Ne 1.3.2020 15:00 20. Dragon Darts Jihlava B 6 : 12 Asfaltéři Jihlava
Tučková Dana 15 : 27 Hrubý Patrik
Ne 8.3.2020 14:00 24. Cerberos Velké Meziříčí B 11 : 7 Dark Darts Ždírec
Kunčar Leopold 25 : 21 Nepraš Lubomír
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 30.3.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.3.2020 18:23:42