Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 8 8 0 0 0 0 0 101 : 43 230 : 116 24
2. Šipková Akademie Dušejov B 9 7 0 0 1 1 0 101 : 62 236 : 162 22
3. Panda Jihlava 8 4 2 0 0 2 0 84 : 62 196 : 162 16
4. Krajzont Polná 8 4 1 0 1 2 0 83 : 63 190 : 158 15
5. DC Přibyslav B 8 5 0 0 0 3 0 78 : 66 187 : 162 15
6. Asfaltéři Jihlava 8 4 1 0 0 3 0 83 : 62 194 : 155 14
7. Cerberos Velké Meziříčí B 9 4 0 0 1 4 0 86 : 77 208 : 187 13
8. Hospůdka Na Růžku Jihlava 9 3 2 0 0 4 0 71 : 93 165 : 215 13
9. Cunami Panská Lhota 8 4 0 0 0 4 0 69 : 75 171 : 187 12
10. Dark Darts Ždírec 8 3 0 0 0 5 0 63 : 81 164 : 194 9
11. Zapomnění Jihlava 9 3 0 0 0 6 0 66 : 96 178 : 224 9
12. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 8 2 0 0 2 4 0 66 : 80 164 : 195 8
13. Fčely Střítež 9 1 2 0 1 5 0 70 : 95 176 : 218 8
14. Dragon Darts Jihlava B 9 2 0 0 0 7 0 66 : 96 173 : 230 6
15. Devious Darts Dušejov 8 1 0 0 2 5 0 55 : 91 140 : 207 5
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Lepič Karel DC Přibyslav B 81,1 91,30 32 23 21 81,13 53 43
2. Špinar Petr Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 76,2 81,48 32 27 22 79,31 58 46
3. Karel Miloslav Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 75,8 87,50 32 16 14 78,95 38 30
4. Hranický Rostislav Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 75,4 87,50 32 32 28 77,63 76 59
5. Votava Jiří Krajzont Polná 74,2 83,33 32 24 20 75,47 53 40
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 10.11.2019 13:30 8. Šipková Akademie Dušejov B 9 : 10 Panda Jihlava
Ždimera Roman 22 : 26 Zána Oldřich
Ne 10.11.2019 14:00 8. Fčely Střítež 10 : 9 Devious Darts Dušejov
Mezera Tomáš 24 : 21 Veleková Dagmar
Ne 10.11.2019 14:00 8. Cerberos Velké Meziříčí B 12 : 6 DC Přibyslav B
Kunčar Leopold 28 : 15 Čermák Michal
Ne 10.11.2019 15:00 8. Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec
Zuda Michal 22 : 19 Nepraš Lubomír
Ne 10.11.2019 15:00 8. Dragon Darts Jihlava B 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
Tučková Dana 13 : 31 Pleskač Bohumil
Ne 10.11.2019 15:00 8. Zapomnění Jihlava 2 : 16 Krajzont Polná
Žiačiková Petra 13 : 32 Kašík David
Ne 10.11.2019 15:30 8. Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
Hrubý Patrik 28 : 17 Petrlík Radek
Čt 14.11.2019 18:00 9. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov B
Petrlík Radek 24 : 20 Ždimera Roman
Ne 17.11.2019 14:00 9. Devious Darts Dušejov 9 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava
Veleková Dagmar 23 : 22 Zuda Michal
Ne 17.11.2019 14:00 9. Krajzont Polná 11 : 7 Asfaltéři Jihlava
Kašík David 28 : 17 Hrubý Patrik
Ne 17.11.2019 14:00 9. Cunami Panská Lhota 12 : 6 Fčely Střítež
Zadražil Milan 28 : 20 Mezera Tomáš
Ne 17.11.2019 14:00 9. DC Přibyslav B 10 : 8 Dragon Darts Jihlava B
Čermák Michal 25 : 21 Tučková Dana
Ne 17.11.2019 14:00 9. Dark Darts Ždírec 10 : 8 Cerberos Velké Meziříčí B
Nepraš Lubomír 21 : 23 Kunčar Leopold
Ne 17.11.2019 15:00 9. Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 12 : 6 Zapomnění Jihlava
Pleskač Bohumil 28 : 16 Žiačiková Petra
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.11.2019 21:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.11.2019 21:18:00