Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 17 15 0 0 0 2 0 200 : 106 455 : 276 45
2. Šipková Akademie Dušejov B 18 14 0 0 1 3 0 204 : 121 472 : 315 43
3. DC Přibyslav B 18 13 0 0 0 5 0 190 : 134 444 : 346 39
4. Panda Jihlava 19 9 4 0 1 5 0 192 : 155 456 : 401 36
5. Asfaltéři Jihlava 17 10 1 0 2 4 0 180 : 129 422 : 330 34
6. Cerberos Velké Meziříčí B 18 8 1 0 1 8 0 171 : 155 411 : 384 27
7. Dragon Darts Jihlava B 18 8 1 0 0 9 0 158 : 167 394 : 418 26
8. Hospůdka Na Růžku Jihlava 18 6 3 0 1 8 0 145 : 183 350 : 426 25
9. Cunami Panská Lhota 18 8 0 0 0 10 0 158 : 166 388 : 407 24
10. Krajzont Polná 17 7 1 0 1 8 0 147 : 161 361 : 387 24
11. Dark Darts Ždírec 19 6 1 0 1 11 0 159 : 185 399 : 449 21
12. Zapomnění Jihlava 18 5 0 0 2 11 0 134 : 192 354 : 449 17
13. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 17 4 1 0 2 10 0 138 : 171 353 : 411 16
14. Fčely Střítež 18 2 3 0 2 11 0 137 : 192 350 : 447 14
15. Devious Darts Dušejov 18 3 0 0 2 13 0 115 : 211 316 : 479 11
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Lepič Karel DC Přibyslav B 82,9 94,87 72 39 37 80,65 93 75
2. Hranický Rostislav Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 74,1 83,82 68 68 57 75,80 157 119
3. Špinar Petr Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 68,9 73,21 68 56 41 72,00 125 90
4. Karel Miloslav Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 67,3 75,68 68 37 28 69,41 85 59
5. Tesař Ondřej Hospůdka Na Růžku Jihlava 66,4 75,00 72 40 30 67,37 95 64
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Čt 20.2.2020 18:00 19. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 11 : 7 Hospůdka Na Růžku Jihlava
Petrlík Radek 26 : 17 Zuda Michal
Ne 23.2.2020 14:00 19. Devious Darts Dušejov 2 : 16 Šipková Akademie Dušejov B
Veleková Dagmar 10 : 32 Ždimera Roman
Ne 23.2.2020 14:00 19. Krajzont Polná 10 : 8 Fčely Střítež
Votava Jiří 26 : 21 Med Lukáš
Ne 23.2.2020 14:00 19. Dark Darts Ždírec 13 : 5 Cunami Panská Lhota
Nepraš Lubomír 27 : 13 Zadražil Milan
Ne 23.2.2020 14:00 19. DC Přibyslav B 15 : 3 Panda Jihlava
Čermák Michal 32 : 15 Poláček Luboš
Ne 23.2.2020 15:00 19. Zapomnění Jihlava 11 : 7 Dragon Darts Jihlava B
Krainer Tomáš 26 : 21 Tučková Dana
Ne 23.2.2020 15:30 19. Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí B
Hrubý Patrik 29 : 15 Kunčar Leopold
St 26.2.2020 18:00 20. Panda Jihlava 12 : 6 Dark Darts Ždírec
Zána Oldřich 26 : 20 Nepraš Lubomír
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 12:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 12:48:33