Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
2.liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod181600020214:110484:29048
2.Šipková Akademie Dušejov B191500130215:128500:33446
3.DC Přibyslav B181300050190:134444:34639
4.Asfaltéři Jihlava181110240192:135449:34537
5.Panda Jihlava19940150192:155456:40136
6.Cerberos Velké Meziříčí B201010180196:166465:42133
7.Hospůdka Na Růžku Jihlava19730180158:188379:44128
8.Cunami Panská Lhota199000100171:171415:42027
9.Dragon Darts Jihlava B198100100164:179409:44526
10.Krajzont Polná18710190152:174376:41624
11.Dark Darts Ždírec206101120166:196420:47421
12.Zapomnění Jihlava195002120141:203373:47717
13.Tajfun Darts Havlíčkův Brod B184102110142:185369:44016
14.Fčely Střítež192302120141:206364:47614
15.Devious Darts Dušejov193002140120:224329:50611
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Lepič KarelDC Přibyslav B82,994,8772393780,659375
2.Hranický RostislavMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod75,484,7272726176,97165127
3.Tesař OndřejHospůdka Na Růžku Jihlava67,777,2776443469,2310472
4.Karel MiloslavMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod67,375,6872372869,418559
5.Špinar PetrMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod67,171,6772604369,8513695
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne1.3.202013:3020.Šipková Akademie Dušejov B11:7Zapomnění Jihlava
Ždimera Roman28:19Žiačiková Petra
Ne1.3.202014:0020.Cerberos Velké Meziříčí B14:4Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
Kunčar Leopold29:16Petrlík Radek
Ne1.3.202014:0020.Fčely Střítež4:14Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
Mezera Tomáš14:29Pleskač Bohumil
Ne1.3.202014:0020.Cunami Panská Lhota13:5Devious Darts Dušejov
Zadražil František27:13Veleková Dagmar
Ne1.3.202015:0020.Hospůdka Na Růžku Jihlava13:5Krajzont Polná
Zuda Michal29:15Votava Jiří
Ne1.3.202015:0020.Dragon Darts Jihlava B6:12Asfaltéři Jihlava
Tučková Dana15:27Hrubý Patrik
Ne8.3.202014:0024.Cerberos Velké Meziříčí B11:7Dark Darts Ždírec
Kunčar Leopold25:21Nepraš Lubomír
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
Čt19.3.202018:0021.Tajfun Darts Havlíčkův Brod BDragon Darts Jihlava B
Ne22.3.202014:0021.Cunami Panská LhotaŠipková Akademie Dušejov B
Ne22.3.202014:0021.DC Přibyslav BFčely Střítež
Ne22.3.202014:0021.Devious Darts DušejovPanda Jihlava
Ne22.3.202014:0021.Krajzont PolnáCerberos Velké Meziříčí B
Ne22.3.202015:0021.Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodHospůdka Na Růžku Jihlava
Ne22.3.202015:3021.Asfaltéři JihlavaZapomnění Jihlava
St25.3.202018:0022.Panda JihlavaCunami Panská Lhota
Ne29.3.202013:3022.Šipková Akademie Dušejov BAsfaltéři Jihlava
Ne29.3.202014:0022.Fčely StřítežDark Darts Ždírec
Ne29.3.202014:0022.Cerberos Velké Meziříčí BMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
Ne29.3.202015:0022.Hospůdka Na Růžku JihlavaDC Přibyslav B
Ne29.3.202015:0022.Dragon Darts Jihlava BKrajzont Polná
Ne29.3.202015:0022.Zapomnění JihlavaTajfun Darts Havlíčkův Brod B
St1.4.202018:0023.Panda JihlavaŠipková Akademie Dušejov B
Čt2.4.202018:0023.Tajfun Darts Havlíčkův Brod BAsfaltéři Jihlava
Ne5.4.202014:0023.Dark Darts ŽdírecHospůdka Na Růžku Jihlava
Ne5.4.202014:0023.Devious Darts DušejovFčely Střítež
Ne5.4.202014:0023.Krajzont PolnáZapomnění Jihlava
Ne5.4.202014:0023.DC Přibyslav BCerberos Velké Meziříčí B
Ne5.4.202015:0023.Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodDragon Darts Jihlava B
Ne12.4.202013:3024.Šipková Akademie Dušejov BTajfun Darts Havlíčkův Brod B
Ne12.4.202014:0024.Fčely StřítežCunami Panská Lhota
Ne12.4.202015:0024.Hospůdka Na Růžku JihlavaDevious Darts Dušejov
Ne12.4.202015:0024.Dragon Darts Jihlava BDC Přibyslav B
Ne12.4.202015:0024.Zapomnění JihlavaMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
Ne12.4.202015:3024.Asfaltéři JihlavaKrajzont Polná
St15.4.202018:0025.Panda JihlavaFčely Střítež
Ne19.4.202014:0025.Cunami Panská LhotaHospůdka Na Růžku Jihlava
Ne19.4.202014:0025.Krajzont PolnáTajfun Darts Havlíčkův Brod B
Ne19.4.202014:0025.DC Přibyslav BZapomnění Jihlava
Ne19.4.202014:0025.Dark Darts ŽdírecDragon Darts Jihlava B
Ne19.4.202014:0025.Devious Darts DušejovCerberos Velké Meziříčí B
Ne19.4.202015:0025.Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodAsfaltéři Jihlava
Čt30.4.202018:0026.Tajfun Darts Havlíčkův Brod BMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
Ne3.5.202013:3026.Šipková Akademie Dušejov BKrajzont Polná
Ne3.5.202014:0026.Cerberos Velké Meziříčí BCunami Panská Lhota
Ne3.5.202015:0026.Hospůdka Na Růžku JihlavaPanda Jihlava
Ne3.5.202015:0026.Dragon Darts Jihlava BDevious Darts Dušejov
Ne3.5.202015:0026.Zapomnění JihlavaDark Darts Ždírec
Ne3.5.202015:3026.Asfaltéři JihlavaDC Přibyslav B
St6.5.202018:0027.Panda JihlavaCerberos Velké Meziříčí B
Ne10.5.202014:0027.Fčely StřítežŠipková Akademie Dušejov B
Ne10.5.202014:0027.DC Přibyslav BTajfun Darts Havlíčkův Brod B
Ne10.5.202014:0027.Dark Darts ŽdírecAsfaltéři Jihlava
Ne10.5.202014:0027.Devious Darts DušejovZapomnění Jihlava
Ne10.5.202014:0027.Cunami Panská LhotaDragon Darts Jihlava B
Ne10.5.202015:0027.Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodKrajzont Polná
Čt14.5.202018:0028.Tajfun Darts Havlíčkův Brod BDark Darts Ždírec
Ne17.5.202013:3028.Šipková Akademie Dušejov BMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
Ne17.5.202014:0028.Krajzont PolnáDC Přibyslav B
Ne17.5.202015:0028.Hospůdka Na Růžku JihlavaFčely Střítež
Ne17.5.202015:0028.Dragon Darts Jihlava BPanda Jihlava
Ne17.5.202015:0028.Zapomnění JihlavaCunami Panská Lhota
Ne17.5.202015:3028.Asfaltéři JihlavaDevious Darts Dušejov
St20.5.202018:0029.Panda JihlavaZapomnění Jihlava
Ne24.5.202014:0029.DC Přibyslav BMašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
Ne24.5.202014:0029.Dark Darts ŽdírecKrajzont Polná
Ne24.5.202014:0029.Devious Darts DušejovTajfun Darts Havlíčkův Brod B
Ne24.5.202014:0029.Cunami Panská LhotaAsfaltéři Jihlava
Ne24.5.202014:0029.Fčely StřítežCerberos Velké Meziříčí B
Ne24.5.202015:0029.Hospůdka Na Růžku JihlavaŠipková Akademie Dušejov B
Čt28.5.202018:0030.Tajfun Darts Havlíčkův Brod BCunami Panská Lhota
Ne31.5.202013:3030.Šipková Akademie Dušejov BDC Přibyslav B
Ne31.5.202014:0030.Cerberos Velké Meziříčí BHospůdka Na Růžku Jihlava
Ne31.5.202014:0030.Krajzont PolnáDevious Darts Dušejov
Ne31.5.202015:0030.Dragon Darts Jihlava BFčely Střítež
Ne31.5.202015:0030.Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodDark Darts Ždírec
Ne31.5.202015:3030.Asfaltéři JihlavaPanda Jihlava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 06:00:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement