Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Formanský Dravci Jihlava 12 11 1 0 0 0 0 154 : 63 341 : 182 35
2. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 11 0 0 0 1 0 160 : 56 344 : 165 33
3. Cerberos Velké Meziříčí 12 9 1 0 0 2 0 139 : 78 312 : 199 29
4. Zezulkárna Jihlava 12 8 1 0 0 3 0 132 : 85 295 : 217 26
5. Wüdle Brtnice 12 6 2 0 1 3 0 123 : 96 292 : 242 23
6. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 6 0 0 2 4 0 121 : 97 286 : 243 20
7. DC Přibyslav 12 6 0 0 0 6 0 109 : 107 265 : 260 18
8. Formanský Dravci Jihlava B 12 4 1 0 3 4 0 105 : 115 253 : 277 17
9. Dragon Darts Jihlava 12 4 1 0 0 7 0 102 : 115 251 : 284 14
10. Šipková Akademie Dušejov 12 4 0 0 1 7 0 92 : 125 239 : 295 13
11. 26ERS Jihlava 12 3 1 0 1 7 0 78 : 140 215 : 311 12
12. Řezníci Dobronín 12 2 0 0 0 10 0 75 : 141 205 : 317 6
13. Zezulkárna Jihlava B 12 2 0 0 0 10 0 74 : 142 196 : 319 6
14. Wüdle Brtnice B 12 0 0 0 0 12 0 56 : 160 165 : 348 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 91,1 86,67 48 30 26 78,57 70 55
2. Vondrák Miroslav Cerberos Velké Meziříčí 85,7 81,08 48 37 30 74,16 89 66
3. Majer Vít Zezulkárna Jihlava 84,5 82,50 48 40 33 72,04 93 67
4. Zadražil Vladimír Formanský Dravci Jihlava 83,5 84,62 48 26 22 74,60 63 47
5. Veverka František Tajfun Darts Havlíčkův Brod 80,1 75,00 48 28 21 67,16 67 45
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 12.1.2020 14:00 11. Formanský Dravci Jihlava 18 : 0 Wüdle Brtnice B
Zadražil Vladimír 36 : 2 Navrkal Filip
Ne 12.1.2020 14:00 11. Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 26ERS Jihlava
Kúřil Stanislav 28 : 12 Vlček David
Ne 12.1.2020 14:00 11. Zezulkárna Jihlava B 14 : 4 Řezníci Dobronín
Böhm Jan 32 : 16 Bernard Slavomír
Ne 12.1.2020 15:00 11. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 11 : 7 DC Přibyslav
Stoklasa Jan 25 : 18 Strašil Pavel
Ne 12.1.2020 15:00 11. Dragon Darts Jihlava 8 : 10 Formanský Dravci Jihlava B
Jelínek Michal 20 : 24 Kozák Ondřej
Út 14.1.2020 18:00 12. Wüdle Brtnice 9 : 10 Cerberos Velké Meziříčí
Švaříček Jiří 25 : 21 Kúřil Stanislav
Čt 16.1.2020 18:00 12. 26ERS Jihlava 9 : 10 Dragon Darts Jihlava
Vlček David 23 : 25 Jelínek Michal
Čt 16.1.2020 18:00 12. Formanský Dravci Jihlava B 8 : 10 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Kozák Ondřej 20 : 21 Benda Lukáš
Ne 19.1.2020 14:00 12. Řezníci Dobronín 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava
Bernard Slavomír 14 : 28 Zadražil Vladimír
Ne 19.1.2020 15:00 12. Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Zezulkárna Jihlava B
Štěpánek David 32 : 7 Böhm Jan
Ne 19.1.2020 15:00 12. Wüdle Brtnice B 2 : 16 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Navrkal Filip 7 : 34 Bártl David
Ne 19.1.2020 16:00 12. Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 DC Přibyslav
Krejčí Bohumil 18 : 24 Strašil Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2020 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.1.2020 22:58:45