Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Formanský Dravci Jihlava 17 15 2 0 0 0 0 217 : 91 481 : 262 49
2. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 14 0 0 0 3 0 218 : 88 470 : 246 42
3. Cerberos Velké Meziříčí 17 12 1 0 1 3 0 197 : 111 441 : 282 39
4. Zezulkárna Jihlava 17 11 2 0 0 4 0 190 : 118 421 : 300 37
5. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 17 11 0 0 2 4 0 184 : 124 421 : 319 35
6. Wüdle Brtnice 17 9 2 0 1 5 0 174 : 135 412 : 334 32
7. DC Přibyslav 17 9 0 0 1 7 0 174 : 133 407 : 337 28
8. Formanský Dravci Jihlava B 17 6 2 0 3 6 0 152 : 159 361 : 381 25
9. Šipková Akademie Dušejov 17 6 1 0 1 9 0 138 : 170 342 : 398 21
10. Dragon Darts Jihlava 17 5 1 0 1 10 0 136 : 172 338 : 417 18
11. 26ERS Jihlava 17 3 1 0 1 12 0 96 : 212 285 : 466 12
12. Zezulkárna Jihlava B 17 3 0 0 1 13 0 106 : 201 285 : 453 10
13. Řezníci Dobronín 17 2 0 0 1 14 0 96 : 211 266 : 461 7
14. Wüdle Brtnice B 17 0 1 0 0 16 0 77 : 230 228 : 502 2
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 89,8 86,00 68 50 43 78,76 113 89
2. Zadražil Vladimír Formanský Dravci Jihlava 89,2 86,84 68 38 33 75,82 91 69
3. Majer Vít Zezulkárna Jihlava 88,0 86,67 68 60 52 76,81 138 106
4. Vondrák Miroslav Cerberos Velké Meziříčí 80,5 74,51 68 51 38 69,67 122 85
5. Pop Jaroslav Formanský Dravci Jihlava 79,8 81,13 68 53 43 75,41 122 92
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 16.2.2020 14:00 16. Zezulkárna Jihlava B 2 : 16 Cerberos Velké Meziříčí
Böhm Jan 10 : 34 Kúřil Stanislav
Ne 16.2.2020 14:00 16. Formanský Dravci Jihlava 14 : 4 Wüdle Brtnice
Zadražil Vladimír 30 : 13 Votava Michal
Ne 16.2.2020 15:00 16. DC Přibyslav 8 : 10 Formanský Dravci Jihlava B
Strašil Pavel 22 : 25 Kozák Ondřej
Ne 16.2.2020 15:00 16. Wüdle Brtnice B 2 : 16 Zezulkárna Jihlava
Navrkal Filip 7 : 34 Štěpánek David
Ne 16.2.2020 15:00 16. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 15 : 3 26ERS Jihlava
Stoklasa Jan 32 : 15 Vlček David
Ne 16.2.2020 16:00 16. Šipková Akademie Dušejov 12 : 6 Řezníci Dobronín
Krejčí Bohumil 26 : 15 Bernard Slavomír
Čt 20.2.2020 18:00 17. 26ERS Jihlava 2 : 16 DC Přibyslav
Vlček David 9 : 33 Strašil Pavel
Čt 20.2.2020 18:00 17. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 Šipková Akademie Dušejov
Benda Lukáš 26 : 15 Krejčí Bohumil
Čt 20.2.2020 18:00 17. Formanský Dravci Jihlava B 15 : 3 Wüdle Brtnice B
Kozák Ondřej 33 : 8 Brussmann Jiří
Ne 23.2.2020 14:00 17. Cerberos Velké Meziříčí 9 : 10 Formanský Dravci Jihlava
Kúřil Stanislav 21 : 25 Janoušek Marek
Ne 23.2.2020 14:00 17. Wüdle Brtnice 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Votava Michal 23 : 17 Stoklasa Jan
Ne 23.2.2020 15:00 17. Dragon Darts Jihlava 10 : 8 Zezulkárna Jihlava B
Jelínek Michal 25 : 20 Böhm Jan
Ne 23.2.2020 15:00 17. Zezulkárna Jihlava 15 : 3 Řezníci Dobronín
Štěpánek David 30 : 8 Bernard Slavomír
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.2.2020 17:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.2.2020 17:38:39