Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Formanský Dravci Jihlava 19 17 2 0 0 0 0 245 : 99 543 : 289 55
2. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 18 14 0 0 0 4 0 225 : 99 488 : 272 42
3. Cerberos Velké Meziříčí 18 13 1 0 1 3 0 208 : 118 467 : 300 42
4. Zezulkárna Jihlava 18 12 2 0 0 4 0 204 : 122 451 : 315 40
5. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 18 12 0 0 2 4 0 199 : 127 452 : 330 38
6. Wüdle Brtnice 18 9 2 0 1 6 0 181 : 146 429 : 356 32
7. DC Přibyslav 19 10 0 0 1 8 0 190 : 153 441 : 383 31
8. Formanský Dravci Jihlava B 18 7 2 0 3 6 0 165 : 164 390 : 398 28
9. Šipková Akademie Dušejov 18 6 1 0 1 10 0 142 : 184 357 : 428 21
10. Dragon Darts Jihlava 18 5 1 0 1 11 0 139 : 187 353 : 450 18
11. 26ERS Jihlava 18 4 1 0 1 12 0 106 : 220 306 : 486 15
12. Zezulkárna Jihlava B 18 3 0 0 1 14 0 109 : 216 296 : 484 10
13. Řezníci Dobronín 18 2 0 0 1 15 0 101 : 224 283 : 490 7
14. Wüdle Brtnice B 18 0 1 0 0 17 0 85 : 240 248 : 523 2
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Majer Vít Zezulkárna Jihlava 89,8 87,50 72 64 56 77,55 147 114
2. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 89,3 83,33 72 54 45 77,05 122 94
3. Zadražil Vladimír Formanský Dravci Jihlava 87,1 84,09 76 44 37 74,53 106 79
4. Vondrák Miroslav Cerberos Velké Meziříčí 81,2 74,55 72 55 41 69,70 132 92
5. Pop Jaroslav Formanský Dravci Jihlava 80,8 81,67 76 60 49 75,54 139 105
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 1.3.2020 14:00 18. Řezníci Dobronín 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava B
Bernard Slavomír 17 : 29 Kozák Ondřej
Ne 1.3.2020 14:00 18. Zezulkárna Jihlava B 3 : 15 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Böhm Jan 11 : 31 Benda Lukáš
Ne 1.3.2020 14:00 18. Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 Dragon Darts Jihlava
Zadražil Vladimír 33 : 15 Jelínek Michal
Ne 1.3.2020 15:00 18. DC Přibyslav 11 : 7 Wüdle Brtnice
Strašil Pavel 22 : 17 Votava Michal
Ne 1.3.2020 15:00 18. Wüdle Brtnice B 8 : 10 26ERS Jihlava
Navrkal Filip 20 : 21 Vlček David
Ne 1.3.2020 15:00 18. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí
Stoklasa Jan 18 : 26 Kúřil Stanislav
Ne 1.3.2020 16:00 18. Šipková Akademie Dušejov 4 : 14 Zezulkárna Jihlava
Krejčí Bohumil 15 : 30 Štěpánek David
Ne 8.3.2020 14:00 23. Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 DC Přibyslav
Janoušek Marek 29 : 12 Strašil Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 30.3.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.3.2020 17:43:42