Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 22 22 0 0 0 0 0 291 : 105 629 : 309 66
2. DRAGON Darts Jihlava 22 17 1 0 0 4 0 253 : 144 586 : 395 53
3. Cerberos Velké Meziříčí B 22 15 2 0 0 5 0 238 : 160 557 : 418 49
4. Wüdle Brtnice B 22 16 0 0 1 5 0 223 : 174 520 : 451 49
5. Zezulkárna Jihlava B 22 13 0 0 1 8 0 226 : 171 519 : 446 40
6. DC Přibyslav B 22 11 1 0 1 9 0 201 : 197 495 : 486 36
7. Asfaltéři Jihlava 22 8 2 0 0 12 0 197 : 201 479 : 481 28
8. Panda Jihlava 22 8 1 0 2 11 0 189 : 210 468 : 494 28
9. Fčely Střítež 22 5 3 0 1 13 0 165 : 235 424 : 547 22
10. Zapomnění Jihlava 22 5 2 0 2 13 0 170 : 230 435 : 543 21
11. Dark Darts Ždírec 22 4 2 0 5 11 0 170 : 233 413 : 541 21
12. Cunami Panská Lhota 22 6 1 0 0 15 0 168 : 229 435 : 534 20
13. Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 22 5 0 0 1 16 0 153 : 244 418 : 550 16
14. Devious Darts Dušejov 22 4 0 0 1 17 0 143 : 254 394 : 577 13
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 98,4 96,59 88 88 85 87,76 196 172
2. Veverka František Tajfun Darts Havlíčkův Brod 92,0 93,24 88 74 69 82,94 170 141
3. Fišara Vladimír Tajfun Darts Havlíčkův Brod 77,3 80,85 88 47 38 75,47 106 80
4. Bílek Radek DRAGON Darts Jihlava 76,8 85,54 88 83 71 75,63 197 149
5. Kunčar Leopold Cerberos Velké Meziříčí B 65,0 75,95 88 79 60 68,59 191 131
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 14.4.2019 14:00 21. Fčely Střítež 10 : 9 Dark Darts Ždírec
Mezera Tomáš 24 : 22 Nepraš Lubomír
Ne 14.4.2019 14:00 21. Devious Darts Dušejov 11 : 7 Cunami Panská Lhota
Veleková Dagmar 24 : 17 Zadražil František
Ne 14.4.2019 14:00 21. Cerberos Velké Meziříčí B 8 : 10 Wüdle Brtnice B
Kunčar Leopold 22 : 20 Navrkal Filip
Ne 14.4.2019 15:00 21. DRAGON Darts Jihlava 10 : 8 Panda Jihlava
Tučková Dana 24 : 19 Poláček Luboš
Ne 14.4.2019 15:00 21. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 10 : 8 Zezulkárna Jihlava B
Bártl David 21 : 22 Froněk Petr
Ne 14.4.2019 15:00 21. Asfaltéři Jihlava 15 : 3 Zapomnění Jihlava
Gnol Drahoslav 32 : 9 Žiačiková Petra
St 17.4.2019 18:00 22. Panda Jihlava 10 : 8 Asfaltéři Jihlava
Zána Oldřich 22 : 19 Polák Aleš
Ne 21.4.2019 14:00 22. Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
Götthans Roman 26 : 21 Petrlík Radek
Ne 21.4.2019 14:00 22. Dark Darts Ždírec 13 : 5 Devious Darts Dušejov
Nepraš Lubomír 27 : 16 Veleková Dagmar
Ne 21.4.2019 14:00 22. Cunami Panská Lhota 5 : 13 DRAGON Darts Jihlava
Zadražil František 17 : 28 Tuček Roman
Ne 21.4.2019 14:00 22. DC Přibyslav B 9 : 10 Fčely Střítež
Čermák Michal 22 : 27 Mezera Tomáš
Ne 21.4.2019 15:00 22. Zapomnění Jihlava 9 : 10 Cerberos Velké Meziříčí B
Žuravlov Ivana 18 : 25 Kunčar Leopold
Ne 21.4.2019 17:00 22. Wüdle Brtnice B 4 : 14 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Navrkal Filip 12 : 29 Bártl David
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.4.2019 15:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.4.2019 15:48:08