Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 12 0 0 0 0 0 161 : 55 347 : 163 36
2. Cerberos Velké Meziříčí B 12 9 1 0 0 2 0 135 : 82 312 : 225 29
3. DRAGON Darts Jihlava 12 9 0 0 0 3 0 141 : 75 322 : 209 27
4. Wüdle Brtnice B 12 8 0 0 1 3 0 118 : 99 284 : 256 25
5. Zezulkárna Jihlava B 12 8 0 0 0 4 0 127 : 89 286 : 239 24
6. Asfaltéři Jihlava 12 6 2 0 0 4 0 112 : 106 272 : 261 22
7. DC Přibyslav B 12 5 1 0 0 6 0 110 : 107 271 : 258 17
8. Zapomnění Jihlava 12 4 1 0 1 6 0 99 : 119 255 : 292 15
9. Panda Jihlava 12 4 1 0 1 6 0 96 : 122 248 : 283 15
10. Fčely Střítež 12 4 0 0 1 7 0 86 : 131 229 : 302 13
11. Dark Darts Ždírec 12 1 2 0 3 6 0 90 : 131 224 : 301 10
12. Cunami Panská Lhota 12 2 1 0 0 9 0 88 : 129 230 : 299 8
13. Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 12 2 0 0 1 9 0 84 : 133 223 : 303 7
14. Devious Darts Dušejov 12 1 0 0 1 10 0 74 : 143 211 : 323 4
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 95,8 93,75 48 48 45 85,19 108 92
2. Veverka František Tajfun Darts Havlíčkův Brod 93,6 95,74 48 47 45 84,40 109 92
3. Fišara Vladimír Tajfun Darts Havlíčkův Brod 83,7 85,71 48 28 24 83,05 59 49
4. Bílek Radek DRAGON Darts Jihlava 80,2 89,36 48 47 42 78,18 110 86
5. Götthans Roman Zezulkárna Jihlava B 66,0 79,17 48 48 38 68,97 116 80
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 13.1.2019 14:00 11. Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Cunami Panská Lhota
Kunčar Leopold 29 : 17 Zadražil František
Ne 13.1.2019 14:00 11. Devious Darts Dušejov 6 : 12 DC Přibyslav B
Brambůrek Petr 17 : 28 Čermák Michal
Ne 13.1.2019 14:00 11. Zezulkárna Jihlava B 8 : 10 Wüdle Brtnice B
Götthans Roman 19 : 24 Navrkal Filip
Ne 13.1.2019 15:00 11. Asfaltéři Jihlava 14 : 4 Dark Darts Ždírec
Gnol Drahoslav 30 : 11 Nepraš Lubomír
Ne 13.1.2019 15:00 11. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 14 : 4 Panda Jihlava
Bártl David 29 : 12 Poláček Luboš
Ne 13.1.2019 15:00 11. DRAGON Darts Jihlava 15 : 3 Fčely Střítež
Tučková Dana 30 : 12 Frühaufová Marcela
St 16.1.2019 18:00 12. Panda Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
Zána Oldřich 25 : 21 Petrlík Radek
Ne 20.1.2019 14:00 12. Cunami Panská Lhota 3 : 15 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Zadražil František 9 : 32 Bártl David
Ne 20.1.2019 14:00 12. Devious Darts Dušejov 3 : 15 DRAGON Darts Jihlava
Brambůrek Petr 14 : 33 Tučková Dana
Ne 20.1.2019 14:00 12. Fčely Střítež 5 : 13 Asfaltéři Jihlava
Mezera Tomáš 16 : 27 Gnol Drahoslav
Ne 20.1.2019 14:00 12. Dark Darts Ždírec 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí B
Nepraš Lubomír 14 : 30 Kunčar Leopold
Ne 20.1.2019 14:00 12. DC Přibyslav B 6 : 12 Wüdle Brtnice B
Čermák Michal 19 : 28 Navrkal Filip
Ne 20.1.2019 15:00 12. Zapomnění Jihlava 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B
Žuravlov Ivana 17 : 29 Böhm Jiří
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 13:06

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 13:06:16