Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 17 0 0 0 0 0 226 : 80 491 : 233 51
2. Wüdle Brtnice B 17 13 0 0 1 3 0 177 : 130 416 : 343 40
3. DRAGON Darts Jihlava 17 13 0 0 0 4 0 194 : 112 449 : 308 39
4. Cerberos Velké Meziříčí B 16 12 1 0 0 3 0 176 : 113 403 : 310 38
5. Zezulkárna Jihlava B 17 11 0 0 0 6 0 182 : 124 411 : 327 33
6. DC Přibyslav B 16 8 1 0 0 7 0 147 : 142 364 : 348 26
7. Asfaltéři Jihlava 17 7 2 0 0 8 0 150 : 158 372 : 378 25
8. Panda Jihlava 17 7 1 0 1 8 0 147 : 161 364 : 383 24
9. Zapomnění Jihlava 17 4 2 0 1 10 0 136 : 173 352 : 415 17
10. Fčely Střítež 17 5 0 0 1 11 0 119 : 188 315 : 434 16
11. Cunami Panská Lhota 17 4 1 0 0 12 0 128 : 179 335 : 418 14
12. Dark Darts Ždírec 17 2 2 0 4 9 0 125 : 187 310 : 429 14
13. Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 17 4 0 0 1 12 0 123 : 184 330 : 417 13
14. Devious Darts Dušejov 17 1 0 0 1 15 0 104 : 203 293 : 462 4
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 98,7 95,59 68 68 65 87,42 151 132
2. Veverka František Tajfun Darts Havlíčkův Brod 93,5 96,49 68 57 55 84,85 132 112
3. Fišara Vladimír Tajfun Darts Havlíčkův Brod 79,8 82,50 68 40 33 79,31 87 69
4. Bílek Radek DRAGON Darts Jihlava 78,4 87,50 68 64 56 76,67 150 115
5. Kunčar Leopold Cerberos Velké Meziříčí B 64,1 75,00 64 60 45 67,59 145 98
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 17.3.2019 14:00 17. Fčely Střítež 6 : 12 Wüdle Brtnice B
Mezera Tomáš 19 : 28 Navrkal Filip
Ne 17.3.2019 14:00 17. Devious Darts Dušejov 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B
Brambůrek Petr 18 : 28 Götthans Roman
Ne 17.3.2019 14:00 17. Cunami Panská Lhota 3 : 15 Panda Jihlava
Zadražil František 13 : 31 Zána Oldřich
Ne 17.3.2019 14:00 17. Dark Darts Ždírec 9 : 10 Zapomnění Jihlava
Nepraš Lubomír 21 : 23 Žiačiková Petra
Ne 17.3.2019 15:00 17. DRAGON Darts Jihlava 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
Tučková Dana 30 : 15 Svoboda Patrik
Ne 17.3.2019 15:00 17. Asfaltéři Jihlava 3 : 15 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Gnol Drahoslav 11 : 30 Bártl David
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.3.2019 17:41

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.3.2019 17:41:27