Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Formanský Dravci Jihlava 26 25 0 0 0 1 0 360 : 108 777 : 322 75
2. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 26 23 0 0 0 3 0 318 : 150 709 : 426 69
3. Zezulkárna Jihlava 26 20 3 0 0 3 0 303 : 168 682 : 449 66
4. Cerberos Velké Meziříčí 26 16 2 0 2 6 0 286 : 186 661 : 478 54
5. Averze Třešť 26 15 2 0 2 7 0 254 : 218 615 : 550 51
6. DC Přibyslav 26 13 1 0 0 12 0 249 : 220 610 : 533 41
7. Formanský Dravci Jihlava B 26 11 3 0 0 12 0 227 : 244 541 : 592 39
8. Wüdle Brtnice 26 11 1 0 2 12 0 232 : 239 564 : 594 37
9. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B.. 26 8 3 0 4 11 0 236 : 239 572 : 576 34
10. Šipková Akademie Dušejov 26 8 0 0 2 16 0 190 : 280 490 : 653 26
11. 26ERS Jihlava 26 6 1 0 2 17 0 184 : 287 475 : 649 22
12. Řezníci Dobronín 26 4 1 0 2 18 1 182 : 289 469 : 658 13
13. Krajzont Polná 26 3 0 0 2 21 0 136 : 334 380 : 737 11
14. Hospůdka Na Růžku Jihlava 26 1 1 0 0 24 0 137 : 332 397 : 725 5
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Zadražil Vladimír Formanský Dravci Jihlava 89,8 88,33 100 60 53 78,42 139 109
2. Švára Martin Formanský Dravci Jihlava 86,4 81,67 100 60 49 76,64 137 105
3. Majer Vít Zezulkárna Jihlava 83,8 78,31 104 83 65 71,94 196 141
4. Vondrák Miroslav Cerberos Velké Meziříčí 79,0 81,18 104 85 69 70,19 208 146
5. Dostál Radek Formanský Dravci Jihlava 77,9 77,33 100 75 58 69,61 181 126
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 19.5.2019 14:00 25. Formanský Dravci Jihlava B 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí
Kozák Ondřej 9 : 33 Kúřil Stanislav
Ne 19.5.2019 14:00 25. Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Zezulkárna Jihlava
Zuda Michal 10 : 31 Štěpánek David
Ne 19.5.2019 14:00 25. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava
Benda Lukáš 19 : 27 Janoušek Marek
Ne 19.5.2019 14:00 25. Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 Wüdle Brtnice
Ždimera Roman 23 : 27 Votava Michal
Ne 19.5.2019 14:00 25. DC Přibyslav 15 : 3 Krajzont Polná
Strašil Pavel 32 : 9 Hlávka Jan
Ne 19.5.2019 14:00 25. Řezníci Dobronín 10 : 9 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..
Bernard Slavomír 21 : 22 Křípal Milan
Ne 19.5.2019 14:00 25. Averze Třešť 13 : 5 26ERS Jihlava
Holoubek Stanislav 29 : 15 Vlček David
So 25.5.2019 18:00 26. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B.. 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava B
Křípal Milan 17 : 25 Hlávka Petr
Ne 26.5.2019 14:00 26. Wüdle Brtnice 9 : 10 Averze Třešť
Votava Michal 22 : 23 Holoubek Stanislav
Ne 26.5.2019 14:00 26. Zezulkárna Jihlava 7 : 11 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Štěpánek David 17 : 24 Benda Lukáš
Ne 26.5.2019 14:00 26. 26ERS Jihlava 5 : 13 DC Přibyslav
Vlček David 14 : 29 Jenšík Ondřej
Ne 26.5.2019 14:00 26. Krajzont Polná 10 : 8 Hospůdka Na Růžku Jihlava
Hlávka Jan 22 : 21 Zuda Michal
Ne 26.5.2019 14:00 26. Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 Šipková Akademie Dušejov
Kúřil Stanislav 30 : 9 Ždimera Roman
Ne 26.5.2019 14:00 26. Formanský Dravci Jihlava 18 : 0 Řezníci Dobronín
36 : 0
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 16:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 17:15:47