Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Formanský Dravci Jihlava 10 10 0 0 0 0 0 134 : 46 289 : 129 30
2. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 10 10 0 0 0 0 0 133 : 47 289 : 142 30
3. Zezulkárna Jihlava 10 8 1 0 0 1 0 121 : 60 262 : 163 26
4. Averze Třešť 10 5 1 0 0 4 0 84 : 97 215 : 232 17
5. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 3 3 0 1 3 0 98 : 86 231 : 215 16
6. Cerberos Velké Meziříčí 10 4 0 0 2 4 0 90 : 92 217 : 221 14
7. DC Přibyslav 10 4 1 0 0 5 0 88 : 93 223 : 221 14
8. Šipková Akademie Dušejov 10 4 0 0 2 4 0 85 : 97 208 : 231 14
9. Formanský Dravci Jihlava B 10 3 2 0 0 5 0 85 : 97 204 : 232 13
10. Wüdle Brtnice 10 3 1 0 1 5 0 88 : 94 212 : 231 12
11. 26ERS Jihlava 10 3 0 0 2 5 0 75 : 107 194 : 249 11
12. Řezníci Dobronín 10 3 0 0 0 7 0 79 : 101 199 : 236 9
13. Krajzont Polná 10 1 0 0 1 8 0 50 : 131 144 : 289 4
14. Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 0 0 0 0 10 0 59 : 121 172 : 268 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Švára Martin Formanský Dravci Jihlava 89,0 83,33 40 30 25 77,94 68 53
2. Nevídal Miloš Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 84,1 79,49 40 39 31 71,43 91 65
3. Štěpánek David Zezulkárna Jihlava 82,6 80,00 40 40 32 72,04 93 67
4. Dostál Radek Formanský Dravci Jihlava 81,7 75,76 40 33 25 72,73 77 56
5. Majer Vít Zezulkárna Jihlava 80,8 80,56 40 36 29 70,59 85 60
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 25.11.2018 14:00 9. Krajzont Polná 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava
Nepraš Josef 10 : 32 Janoušek Marek
Ne 25.11.2018 14:00 9. Formanský Dravci Jihlava B 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov
Kozák Ondřej 25 : 22 Ždimera Roman
Ne 25.11.2018 14:00 9. Řezníci Dobronín 8 : 10 Averze Třešť
Bernard Slavomír 20 : 24 Holoubek Stanislav
Ne 25.11.2018 15:00 9. Zezulkárna Jihlava 11 : 7 26ERS Jihlava
Štěpánek David 25 : 17 Doležal Kamil
Ne 25.11.2018 15:00 9. Hospůdka Na Růžku Jihlava 8 : 10 Cerberos Velké Meziříčí
Zuda Michal 21 : 25 Vondrák Miroslav
Ne 25.11.2018 16:00 9. DC Přibyslav 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
Strašil Pavel 26 : 16 Šimůnek Martin
Út 27.11.2018 18:00 10. Wüdle Brtnice 12 : 6 Řezníci Dobronín
Procházka Jaroslav 28 : 20 Exner David
Čt 29.11.2018 18:00 10. 26ERS Jihlava 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov
Vlček David 22 : 21 Ždimera Roman
Čt 29.11.2018 18:00 10. Averze Třešť 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava B
Holoubek Stanislav 26 : 17 Hlávka Petr
Ne 2.12.2018 14:00 10. Cerberos Velké Meziříčí 6 : 12 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Kúřil Stanislav 15 : 26 Benda Lukáš
Ne 2.12.2018 14:00 10. Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 DC Přibyslav
Janoušek Marek 32 : 11 Strašil Pavel
Ne 2.12.2018 15:00 10. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava
Šimůnek Martin 30 : 16 Zuda Michal
Ne 2.12.2018 15:00 10. Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná
Štěpánek David 29 : 14 Nepraš Josef
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 22:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 22:31:01