Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Formanský Dravci Jihlava 12 12 0 0 0 0 0 165 : 51 353 : 146 36
2. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 11 0 0 0 1 0 150 : 66 331 : 187 33
3. Zezulkárna Jihlava 12 10 1 0 0 1 0 147 : 70 318 : 196 32
4. Averze Třešť 12 7 1 0 0 4 0 110 : 107 272 : 265 23
5. Cerberos Velké Meziříčí 12 6 0 0 2 4 0 118 : 100 277 : 251 20
6. DC Přibyslav 12 5 1 0 0 6 0 113 : 104 282 : 249 17
7. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 12 3 3 0 1 5 0 106 : 114 262 : 277 16
8. Wüdle Brtnice 11 4 1 0 1 5 0 98 : 102 234 : 250 15
9. Šipková Akademie Dušejov 12 4 0 0 2 6 0 97 : 121 242 : 285 14
10. 26ERS Jihlava 12 4 0 0 2 6 0 92 : 126 236 : 294 14
11. Formanský Dravci Jihlava B 11 3 2 0 0 6 0 90 : 110 219 : 260 13
12. Řezníci Dobronín 12 4 0 0 0 8 0 96 : 120 246 : 285 12
13. Krajzont Polná 12 1 0 0 1 10 0 58 : 159 170 : 348 4
14. Hospůdka Na Růžku Jihlava 12 0 0 0 0 12 0 63 : 153 186 : 335 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Švára Martin Formanský Dravci Jihlava 89,5 85,29 48 34 29 79,22 77 61
2. Majer Vít Zezulkárna Jihlava 84,8 82,50 48 40 33 73,12 93 68
3. Dostál Radek Formanský Dravci Jihlava 83,1 80,00 48 40 32 74,47 94 70
4. Štěpánek David Zezulkárna Jihlava 81,8 81,25 48 48 39 71,68 113 81
5. Vondrák Miroslav Cerberos Velké Meziříčí 77,5 82,22 48 45 37 71,03 107 76
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 13.1.2019 14:00 11. Řezníci Dobronín 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí
Bernard Slavomír 15 : 32 Kúřil Stanislav
Ne 13.1.2019 14:00 11. Krajzont Polná 7 : 11 26ERS Jihlava
Nepraš Josef 20 : 24 Doležal Adam
Ne 13.1.2019 15:00 11. Hospůdka Na Růžku Jihlava 2 : 16 Formanský Dravci Jihlava
Zuda Michal 5 : 33 Janoušek Marek
Ne 13.1.2019 15:00 11. Šipková Akademie Dušejov 4 : 14 Averze Třešť
Ždimera Roman 15 : 32 Holoubek Stanislav
Ne 13.1.2019 16:00 11. DC Přibyslav 8 : 10 Zezulkárna Jihlava
Strašil Pavel 24 : 22 Štěpánek David
Út 15.1.2019 18:00 12. Wüdle Brtnice 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov
Votava Michal 22 : 19 Jůzl Pavel
Čt 17.1.2019 18:00 12. 26ERS Jihlava 6 : 12 Averze Třešť
Vlček David 18 : 25 Holoubek Stanislav
Ne 20.1.2019 14:00 12. Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B
Kúřil Stanislav 28 : 15 Kozák Ondřej
Ne 20.1.2019 14:00 12. Krajzont Polná 1 : 17 DC Přibyslav
Kašík David 6 : 35 Strašil Pavel
Ne 20.1.2019 14:00 12. Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Janoušek Marek 31 : 12 Benda Lukáš
Ne 20.1.2019 15:00 12. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 4 : 14 Řezníci Dobronín
Šimůnek Martin 17 : 32 Bernard Slavomír
Ne 20.1.2019 15:00 12. Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Hospůdka Na Růžku Jihlava
Štěpánek David 34 : 9 Zuda Michal
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 13:06

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 13:06:21