Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Formanský Dravci Jihlava 11 11 0 0 0 0 0 150 : 48 322 : 134 33
2. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 11 11 0 0 0 0 0 147 : 51 319 : 156 33
3. Zezulkárna Jihlava 11 9 1 0 0 1 0 131 : 68 284 : 187 29
4. Averze Třešť 12 7 1 0 0 4 0 110 : 107 272 : 265 23
5. Cerberos Velké Meziříčí 11 5 0 0 2 4 0 105 : 95 249 : 236 17
6. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 11 3 3 0 1 4 0 102 : 100 245 : 245 16
7. Wüdle Brtnice 11 4 1 0 1 5 0 98 : 102 234 : 250 15
8. DC Přibyslav 11 4 1 0 0 6 0 96 : 103 247 : 243 14
9. Šipková Akademie Dušejov 12 4 0 0 2 6 0 97 : 121 242 : 285 14
10. 26ERS Jihlava 12 4 0 0 2 6 0 92 : 126 236 : 294 14
11. Formanský Dravci Jihlava B 10 3 2 0 0 5 0 85 : 97 204 : 232 13
12. Řezníci Dobronín 11 3 0 0 0 8 0 82 : 116 214 : 268 9
13. Krajzont Polná 11 1 0 0 1 9 0 57 : 142 164 : 313 4
14. Hospůdka Na Růžku Jihlava 11 0 0 0 0 11 0 61 : 137 177 : 301 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Švára Martin Formanský Dravci Jihlava 89,0 83,33 44 30 25 77,94 68 53
2. Nevídal Miloš Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 82,4 79,07 44 43 34 70,59 102 72
3. Dostál Radek Formanský Dravci Jihlava 81,8 77,78 44 36 28 73,81 84 62
4. Majer Vít Zezulkárna Jihlava 80,8 80,56 44 36 29 70,59 85 60
5. Štěpánek David Zezulkárna Jihlava 80,6 79,55 44 44 35 70,19 104 73
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Čt 10.1.2019 18:00 11. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
Benda Lukáš 30 : 14 Křípal Milan
Ne 13.1.2019 14:00 11. Řezníci Dobronín 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí
Bernard Slavomír 15 : 32 Kúřil Stanislav
Ne 13.1.2019 14:00 11. Krajzont Polná 7 : 11 26ERS Jihlava
Nepraš Josef 20 : 24 Doležal Adam
Ne 13.1.2019 15:00 11. Hospůdka Na Růžku Jihlava 2 : 16 Formanský Dravci Jihlava
Zuda Michal 5 : 33 Janoušek Marek
Ne 13.1.2019 15:00 11. Šipková Akademie Dušejov 4 : 14 Averze Třešť
Ždimera Roman 15 : 32 Holoubek Stanislav
Ne 13.1.2019 16:00 11. DC Přibyslav 8 : 10 Zezulkárna Jihlava
Strašil Pavel 24 : 22 Štěpánek David
Út 15.1.2019 18:00 12. Wüdle Brtnice 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov
Votava Michal 22 : 19 Jůzl Pavel
Čt 17.1.2019 18:00 12. 26ERS Jihlava 6 : 12 Averze Třešť
Vlček David 18 : 25 Holoubek Stanislav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.1.2019 03:23

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.1.2019 03:23:53