Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
2.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Wüdle Brtnice B171600010213:93476:25748
2.Řezníci Dobronín171130120181:129418:32440
3.Kovárna Žďár nad Sázavou171010060170:137386:34332
4.Šipková Akademie Dušejov B17820340166:145387:35631
5.Trkaví Berani Velký Beranov18810450179:150413:37330
6.Dragon Darts Jihlava B17720350163:148392:36328
7.Cunami Panská Lhota17800180149:158358:37625
8.Cerberos Netín B16700180145:144339:34222
9.Zapomnění Jihlava17520370148:163363:38422
10.Devious Darts Dušejov17620090146:162356:39122
11.Asfaltéři Jihlava16610180153:137363:33821
12.Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C185200110136:190350:43919
13.Fčely Střítež186000120136:188344:43118
14.Trkaví Berani Velký Beranov B18010017092:233276:5042
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Krainer TomášZapomnění Jihlava83,488,6468443980,819980
2.Götthans RomanCerberos Netín B81,387,5064645676,16151115
3.Smolík TomášWüdle Brtnice B77,385,7168423678,139675
4.Smejkal FrantišekTrkaví Berani Velký Beranov70,177,7872725667,47166112
5.Novák LuděkFčely Střítež70,076,7972564373,0212692
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Út20.2.202418:0017.Trkaví Berani Velký Beranov13:5Zapomnění Jihlava
Smejkal František29:15Kružík Petr
Ne25.2.202414:0017.Řezníci Dobronín11:7Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
Bernard Slavomír25:19Kasal Aleš
Ne25.2.202414:0017.Fčely Střítež7:11Cerberos Netín B
Láník Petr20:24Boháčová Lucie
Ne25.2.202414:0017.Devious Darts Dušejov10:8Trkaví Berani Velký Beranov B
Duba Leoš24:22Vrzáček Josef
Ne25.2.202415:0017.Šipková Akademie Dušejov B7:11Cunami Panská Lhota
Ždimera Roman17:26Zadražil František
Ne25.2.202416:0017.Kovárna Žďár nad Sázavou10:8Wüdle Brtnice B
Sedláček Pavel25:23Navrkal Filip
Ne25.2.202416:0017.Asfaltéři Jihlava10:9Dragon Darts Jihlava B
Polák Aleš23:22Tuček Roman
Út27.2.202418:0018.Trkaví Berani Velký Beranov B6:12Trkaví Berani Velký Beranov
Vrzáček Josef15:27Smejkal František
Čt29.2.202418:0018.Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C11:7Fčely Střítež
Kuncová Lenka25:20Láník Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 06:41:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement