Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Vysočina > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.liga Vysočina | 21. kolo | Ne 14.4.2019 14:00 | Boršov Hostinec

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Devious Darts Dušejov 11 : 7 Cunami Panská Lhota
Veleková Dagmar 24 : 17 Zadražil František
Zadal: Pech Libor 14.4.2019 20:53
Změnil: Zadražil František 15.4.2019 18:52
Autorizoval: Automat 27.4.2019 07:29
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Velek Václav
D2 Brambůrek Petr
D3 Vopálenský Martin
D4 Veleková Dagmar
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Vácha Miroslav D3
D6 Růžičková Šárka D4
D7 Pech Libor

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Zadražil František 4 1
H2 Šinkovský Filip 6
H3 Motáček Richard 4
H4 Koukal Jiří 2
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Velek Václav H3: Motáček Richard 2:0 1:0
2 Single D2: Brambůrek Petr H4: Koukal Jiří 1:2 1:1
3 Single D3: Vopálenský Martin H1: Zadražil František 2:0 2:1
4 Single D4: Veleková Dagmar H2: Šinkovský Filip 2:1 3:1
5 Single D1: Velek Václav H4: Koukal Jiří 2:1 4:1
6 Single D2: Brambůrek Petr H3: Motáček Richard 0:2 4:2
7 Single D3: Vopálenský Martin H2: Šinkovský Filip 2:0 5:2
8 Single D4: Veleková Dagmar H1: Zadražil František 0:2 5:3
9 Double D1: Velek Václav
D3: Vopálenský Martin
H1: Zadražil František
H2: Šinkovský Filip
0:2 5:4
D2: Brambůrek Petr
D4: Veleková Dagmar
H3: Motáček Richard
H4: Koukal Jiří
10 Cricket D1: Velek Václav
D5: Vácha Miroslav
H1: Zadražil František
H4: Koukal Jiří
1:2 5:5
D3: Vopálenský Martin
D4: Veleková Dagmar
H2: Šinkovský Filip
H3: Motáček Richard
11 Single D1: Velek Václav H2: Šinkovský Filip 2:0 6:5
12 Single D2: Brambůrek Petr H1: Zadražil František 2:0 7:5
13 Single D5: Vácha Miroslav H4: Koukal Jiří 2:0 8:5
14 Single D4: Veleková Dagmar H3: Motáček Richard 0:2 8:6
15 Single D1: Velek Václav H1: Zadražil František 2:1 9:6
16 Single D2: Brambůrek Petr H2: Šinkovský Filip 2:0 10:6
17 Single D5: Vácha Miroslav H3: Motáček Richard 0:2 10:7
18 Single D6: Růžičková Šárka H4: Koukal Jiří 2:0 11:7

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.9.2019 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.9.2019 16:43:54